pandora-fms - en to hu translation catalogue (290 entries)

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 1 year
hu: 1 éve

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 15 days
hu: 15 nap

en: 2 days
hu: 2 nap

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 2 weeks
hu: két hete

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: Action
hu: Művelet

en: Active
hu: Aktív

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add item to report
hu: Elem hozzáadása a riporthoz

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Alert
hu: Figyelmeztetés

en: Alert level
hu: Riasztási fokozat

en: Alerts
hu: Értesítések

en: All
hu: Összes

en: Any
hu: Mind

en: Are you sure?
hu: Biztosan ezt szeretné?

en: Area
hu: Terület

en: Assigned modules
hu: Hozzárendelt modulok

en: Author
hu: Szerző

en: Autorefresh
hu: Autómatikus frissítés

en: Avg. Value
hu: Átlagos érték

en: Background
hu: Háttér

en: Begin date
hu: Kezdeti dátum

en: Comments
hu: Megjegyzések

en: Component group management
hu: Komponens csoport kezelése

en: Component groups
hu: komponens csoportok

en: Copy
hu: Másolás

en: Create
hu: Létrehozás

en: Create a new WMI component
hu: Új WMI komponens létrehozása

en: Create a new network component
hu: Új hálózati komponens léztrehozása

en: Create group
hu: Csoport létrehozása

en: Create profile
hu: Profil létrehozása

en: Create report
hu: Jelentés létrehozása

en: Create user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Created successfully
hu: Sikeresen létrehozva

en: Critical
hu: Kritikus

en: Data Copy
hu: Adatok másolása

en: Data server module
hu: Adatkiszolgáló modul

en: Database
hu: Adatbázis

en: Database audit
hu: Adatbázis-felügyelet

en: Database debug
hu: Hibakeresés az adatbázisban

en: Database event
hu: Adatbázis-esemény

en: Date
hu: Dátum

en: Days of week
hu: A hét napjai

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete selected
hu: Kijelöltek eltávolítása

en: Description
hu: Leírás

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Down
hu: Le

en: Either, your password or your login are incorrect. Please check your CAPS LOCK key, username and password are case SeNSiTiVe.<br><br>All actions, included failed login attempts are logged in Pandora FMS System logs, and these can be reviewed by each user, please report to admin any incident or malfunction.
hu: Az ön álltal megadott jelszó vagy felhasználói név hibás. Kérem ellenőrizze, hogy nem felejtette-e lenyomva a CAPS LOCK billentyűt, mivel a felhasználói név és a jelszó megadásánál a kis és nagybetű SZÁMÍT! <br><br>Minden esemény beleértve a sikertelen belépési kísérleteket dokumentálásra kerül a Pandora FMS System log-ban, és ezt bármelyik felhasználó megtekintheti, kérem jelezze az adminisztrátornak, ha bármiféle incidenst vagy meghibásodást tapasztal.

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Events
hu: Események

en: Extensions
hu: Bővítmények

en: Field #1 (Alias, name)
hu: Mező #1 (Alias, név)

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filter by group
hu: Csoport szerinti szűrés

en: Fri
hu: Péntek

en: General configuration
hu: Általános beállítások

en: Get Info
hu: Infó kérése

en: Graph builder
hu: Gráf készítő

en: Graph color (avg)
hu: Gráf színe (átl)

en: Graph color (max)
hu: Gráf színe (max)

en: Graph color (min)
hu: Gráf színe (min)

en: Graph stored successfully
hu: Grafikon sikeresen eltárolva

en: Group
hu: Csoport

en: Group management
hu: Csoport menedzsment

en: Group successfully created
hu: Csoport sikeresn létrehozva

en: Group successfully deleted
hu: Csoport törölve

en: Group successfully updated
hu: Csoport frissítve

en: Groups defined in Pandora
hu: Létrehozott csoportok

en: Height
hu: Magasság

en: Help system error
hu: Help system hiba

en: IP Address
hu: IP-cím

en: IP address option
hu: IP-cím beállítása

en: Icon
hu: Ikon

en: Image
hu: Kép

en: Informative
hu: tájékoztató

en: Interval
hu: Intervallum

en: Label
hu: Címke

en: Last day
hu: Tegnap

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Last week
hu: Múlt héten

en: Link management
hu: Linkek kezelése

en: Link name
hu: Link neve

en: Links
hu: Linkek

en: Loading
hu: Betöltés

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Low
hu: Alacsony

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Manage alerts
hu: Figyelmeztetések kezelése

en: Manage groups
hu: Csoportok kezelése

en: Manage modules
hu: Modulok kezelése

en: Manage plugins
hu: Pluginok kezelése

en: Manage profiles
hu: Profilok kezelése

en: Manage reports
hu: Jelentések kezelése

en: Manage servers
hu: Szerverek kezelése

en: Manage users
hu: Felhasználók kezelése

en: Manual setup
hu: Kézi beállítás

en: Max. Value
hu: Max. érték

en: Max. days before compact data
hu: Maximális idő az adatok tömörítése előtt

en: Max. timeout
hu: Max. időtullépés

en: Medium
hu: Közepes

en: Min. Value
hu: Min. érték

en: Module
hu: Modul

en: Module added successfully
hu: Modul sikeresen hozzáadva

en: Module component management
hu: Modul komponensek kezelése

en: Module group
hu: Modul csoport

en: Module management
hu: Modulok kezelése

en: Module name
hu: Modul neve

en: Module successfully updated
hu: Modul sikeresen frissítve

en: Module templates
hu: Modul sablonok

en: Module updated successfully
hu: Modul sikeresen frissítve

en: Modules
hu: Modulok

en: Modules successfully added
hu: Modulok sikeresen hozzáadva

en: Mon
hu: Hétfő

en: Monitors BAD
hu: képernyő rossz

en: Monitors OK
hu: Képernyő OK

en: Month
hu: Hónap

en: Months
hu: hónapok

en: More info
hu: Több információ

en: Name
hu: Név

en: Network
hu: Hálózat

en: Network server module
hu: Hálózati kiszolgáló modul

en: No
hu: Nem

en: No available data to show
hu: Nincs megjeleníthető adat

en: None
hu: Semmi

en: Normal
hu: Normál

en: Normal mode
hu: Normál mód

en: Not available
hu: Nem érhető el

en: Not created. Error inserting data
hu: Nincs létrehozva. Hiba az adatok beillesztésében

en: Not deleted. Error deleting data
hu: A törlés megszakítva. Az adatot nem lehet törölni

en: Not updated. Error updating data
hu: Nincs frissítve. Hiba a frissítés közben

en: OS
hu: Operációs rendszer

en: Older
hu: Korábbi

en: Oper
hu: Operátor

en: Operation
hu: Művelet

en: Options
hu: Beállítások

en: Order
hu: Sorrend

en: Other
hu: Egyéb

en: Overwrite local changes
hu: Helyi változások felülírása

en: Page generated at
hu: Az oldal létrehozva

en: Pandora FMS Overview
hu: Pandora FMS áttekintés

en: Pandora FMS help system has been called with a help reference that currently don't exist. There is no help content to show.
hu: A Pandora FMS help system egy nem létező referenciával került meghívásra. Nincs megjeleníthető tartalom.

en: Pandora Setup
hu: Pandora beállítások

en: Pandora audit
hu: Pandora-felügyelet

en: Pandora servers
hu: Pandora kiszolgálók

en: Password
hu: Jelszó

en: Password confirmation
hu: Jelszó megerősítés

en: Password option
hu: Jelszó beállítása

en: Period
hu: Periódus

en: Plugin created successfully
hu: Plugin sikeresen létrehozva

en: Plugin deleted successfully
hu: Plugin sikeresen törölve

en: Plugin update
hu: Plugin frissítése

en: Plugin updated successfully
hu: Plugin sikeresen frissítve

en: Plugins registered in Pandora FMS
hu: Regisztrált pluginok

en: Port option
hu: Port beállítása

en: Post process
hu: Utófeldolgozás

en: Priority
hu: Prioritás

en: Private
hu: Személyes

en: Problem creating plugin
hu: Hiba lépett fel a plugin létrehozása során

en: Problem deleting plugin
hu: Hiba lépett fel a plugin törlése közben

en: Problem modifying module
hu: Hiba a modul módosítása közben

en: Problem updating plugin
hu: Hiba lépett fel a plugin frissítése közben

en: Profile
hu: Profil

en: Profile management
hu: Profilok kezelése

en: Profile name
hu: Profil név

en: Profiles
hu: Profilok

en: Public
hu: Nyilvános

en: Redraw
hu: Újrarajzolás

en: Refresh time
hu: Frissítési idő

en: Remote config directory
hu: Távoli konfigurációs könyvtár

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Report builder
hu: Jelentés készítő

en: Report name
hu: Jelentés neve

en: Reporting type
hu: Jelentés típusa

en: Review Logs
hu: Naplók Átnézése

en: Running
hu: Fut

en: SLA Max. (value)
hu: max. SLA (érték)

en: SLA Min. (value)
hu: min. SLA (érték)

en: SLA was successfully created
hu: SLA sikeresen létrehozva

en: SLA was successfully delete
hu: SLA sikeresen törölve

en: SNMP Console
hu: SNMP Konzol

en: Sat
hu: Szombat

en: Scheduled downtime
hu: Ütemezett kikapcsolási idő

en: Search
hu: Keresés

en: Serious
hu: Komoly

en: Server connection failed
hu: A szerverhez csatlakozás meghiúsult.

en: Server deleted successfully
hu: Kiszolgáló sikeresen törölve

en: Server updated successfully
hu: Kiszolgáló sikeresen frissítve

en: Settings
hu: Beállitások

en: Show
hu: Mutat

en: Show events
hu: Események mutatása

en: Site news
hu: Hírek

en: Site news management
hu: Hírek kezelése

en: Sorry! I can't find the page!
hu: Nem találom az oldalt!

en: Source IP
hu: Forrás IP

en: Source module
hu: Forrás modul

en: Status
hu: Státusz

en: Store
hu: Tárol

en: Style template
hu: Stílus sablon

en: Subject
hu: Tárgy

en: Sun
hu: Vasárnap

en: TCP send
hu: TCP küldés

en: Target IP
hu: Cél IP

en: Template
hu: Sablon

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Text
hu: Szöveg

en: There are no defined network profiles
hu: Nincs megadott hálózati kapcsolat

en: There are no defined reportings
hu: Nincsenek megadott jelentések

en: There are no plugins in the system
hu: A rendszerben nem találhatóak pluginok

en: There was a problem adding module
hu: Hiba lépett fel a modul hozzáadása közben

en: There was a problem creating SLA
hu: Hiba lépett fel az SLA létrehozása közben

en: There was a problem creating group
hu: Hiba lépett fel a csoport létrehozása közben

en: There was a problem creating link
hu: Hiba lépett fel a link létrehozása közben

en: There was a problem creating reporting
hu: Hiba történt a jelentés létrehozása közben

en: There was a problem creating this profile
hu: Hiba lépett fel a profil létrehozása közben

en: There was a problem deleting SLA
hu: Hiba lépett fel az SLA törlése közben

en: There was a problem deleting group
hu: Hiba lépett fel a csoport törlése közben

en: There was a problem deleting link
hu: Hiba lépett fel a link törlése közen

en: There was a problem deleting the profile
hu: Hiba lépett fel a profil törlése közben

en: There was a problem deleting the server
hu: Hiba lépett fel a kiszolgáló törlése közben

en: There was a problem loading group
hu: Hiba lépett fel a csoport betöltése közben

en: There was a problem loading profile
hu: Hiba lépett fel a profil betöltése közben

en: There was a problem locating the source of the graph
hu: Hiba történ a grafikon forrásának keresése közben

en: There was a problem modifying group
hu: Hiba lépett fel a csoport módosítása közben

en: There was a problem modifying link
hu: Hiba lépett fel a link módosítása közben

en: There was a problem storing Graph
hu: Hiba a grafikon tárolása közben

en: There was a problem updating module
hu: Hiba lépett fel a modul frissítése közben

en: There was a problem updating the server
hu: hiba lépett fel a kiszolgáló frissítése közben

en: There was a problem updating this profile
hu: Hiba lépett fel a profil frissítése közben

en: There's a new update for Pandora
hu: Új frissítés áll rendelkezésre

en: This is your last activity in Pandora FMS console
hu: Ez az ön utolsó tevékenysége a Pandora FMS konzolban

en: This user doesn't have any assigned profile/group
hu: Ez a felhasználó nem része egyetlen profilnak vagy csoportnak sem

en: Threshold
hu: Küszöbszint

en: Thu
hu: Csütörtök

en: Time range
hu: időkiterjedés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Timestamp from
hu: Ettől:

en: Timestamp to
hu: Eddig:

en: Today
hu: Ma

en: Tue
hu: Kedd

en: Type
hu: Típus

en: Up
hu: Fel

en: Update
hu: Frissítés

en: Update Server
hu: Frissítési kiszolgáló

en: Update group
hu: Csoport frissítése

en: Update manager
hu: Frissítés varázsló

en: Update manager settings
hu: Frissítés varázsló beállítások

en: Update manager settings updated
hu: Frissítés varázsló beállításai frissítve

en: Update profile
hu: Profil frissítése

en: Update server path
hu: Frissítési szerver elérési útja

en: Update server port
hu: Frissítési szerver portja

en: Updated at
hu: Frissítve

en: Updated successfully
hu: Sikeresen frissítve

en: User ID
hu: Felhasználó azonosító (ID)

en: User option
hu: Felhasználó beállítása

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Very serious
hu: Nagyon komoly

en: View
hu: Nézet

en: View events
hu: Események megtekintése

en: WMI component management
hu: WMI komponens kezelés

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Wed
hu: Szerda

en: Week
hu: Hét

en: Welcome to Pandora FMS Web Console
hu: Üdvözöljük a Pandora FMS Web konzolban

en: Width
hu: Szélesség

en: Yes
hu: Igen

en: You don't have access to this page
hu: Nincs hozzáférése ehez a laphoz

en: You must select a Recon Server for the Task, otherwise the Recon Task will never run
hu: A Felderítéshez ki kell választanod egy Felderítő Kiszolgálót, különben ez a feladat nem indítható el.

en: Your system is up-to-date
hu: A rendszere naprakész

en: Your system version number is
hu: Az ön rendszerének verziószáma

en: Zoom factor
hu: Nagyítási arány

en: by
hu: írta

en: day
hu: nap

en: days
hu: nap

en: hour
hu: óra

en: hours
hu: órája

en: month
hu: hónap

en: preview
hu: előnézet

en: week
hu: hét

en: weeks
hu: hét
