pandora-fms - en to fa translation catalogue (637 entries)

en: (Unlinked)
fa: (غیر متصل)

en: 1 day
fa: 1 روز

en: 1 hour
fa: 1 ساعت

en: 1 month
fa: 1 ماه

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: 10 mins
fa: 10 دقیقه

en: 12 hours
fa: 12 ساعت

en: 15 days
fa: 15 روز

en: 15 mins
fa: 15 دقیقه

en: 2 days
fa: 2 روز

en: 2 hours
fa: 2 ساعت

en: 2 months
fa: 2 ماه

en: 2 years
fa: 2 سال

en: 3 months
fa: 3 ماه

en: 30 mins
fa: 30 دقیقه

en: 5 days
fa: 5 روز

en: 5 hours
fa: 5 ساعت

en: 6 hours
fa: 6ساعت

en: 6 months
fa: 6 ماه

en: Action
fa: اقدام

en: Actions
fa: عملکردها

en: Add
fa: افزودن

en: Add a file
fa: افزودن فایل

en: Add attachment
fa: افزودن ضمیمه

en: Add comment
fa: افزودن نظر

en: Add map
fa: افزودن نقشه

en: Add note
fa: افزودن يادداشت

en: Add user profile.
fa: افزودن پروفایل کاربری.

en: Address
fa: آدرس

en: Administration
fa: مدیریت

en: Administrator
fa: مدیر سیستم

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Agent
fa: عامل

en: Agent Module
fa: ماژول عامل

en: Agent Version
fa: نسخه‌ی عامل

en: Agent detail
fa: جزئیات عامل

en: Agent down
fa: عامل غیر فعال

en: Agent module
fa: ماژول‌ عامل

en: Agent name
fa: نام عامل

en: Agent search
fa: جستجوی عامل

en: Agent status
fa: وضعیت عامل

en: Agent unknown
fa: عامل نامشخص

en: Agent without data
fa: عامل بدون داده

en: Agents
fa: عامل‌ها

en: Agents defined in Pandora
fa: عامل‌های تعریف شده در Pandora

en: Agents unknown
fa: عامل نا‌مشخص

en: Alert
fa: هشدار

en: Alert Templates
fa: قالب هشدار

en: Alert control filter
fa: هشدار کنترل فیلتر

en: Alert detail
fa: جزئیات هشدار

en: Alert disabled
fa: هشدار غیرفعال سازی شد

en: Alert events
fa: هشدار رویداد

en: Alert level
fa: سطح هشدار

en: Alert manually validated
fa: هشدار بصورت دستی اعتبارسنجی شد

en: Alert report agent
fa: عامل گزارش هشدار

en: Alert report module
fa: ماژول گزارش هشدار

en: Alert source
fa: منبع هشدار

en: Alerts
fa: هشدارها

en: Alerts defined
fa: هشدارهای تعریف شده

en: Alerts disabled
fa: هشدارها غیرفعال سازی شدند

en: All
fa: همه

en: All (Enabled)
fa: تمامی (فعال)

en: All agents
fa: تمامی عامل‌ها

en: All event
fa: تمامی رویدادها

en: All events
fa: تمامی وقایع

en: All users
fa: تمامی کاربرها

en: Altitude
fa: ارتفاع‌

en: Always
fa: همیشه

en: Any
fa: هرکدام

en: Apply
fa: اعمال

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Area
fa: محیط

en: At least one monitor fails
fa: حداقل یک مانیتور با مشکل مواجه است

en: Attached files
fa: فایل‌های ضمیمه شده

en: Attachment directory is not writable by HTTP Server
fa: سرور HTTP اجازه‌ی نوشتن در پوشه‌ی ضمایم را ندارد

en: Authentication error
fa: خطا تصدیق هویت

en: Authentication failure (4)
fa: خطای احراز هویت

en: Author
fa: پدیدآور

en: Autorefresh time
fa: زمان نوسازی

en: Available agents
fa: عامل‌های موجود

en: Average per hour/day
fa: متوسط روز/ساعت

en: Avg. Value
fa: مقدار متوسط

en: Back to normal mode
fa: بازگشت به حالت عادی

en: Begin date
fa: تاریخ شروع

en: Build
fa: ساختن

en: Bytes
fa: بایت

en: CRITICAL
fa: حیاتی

en: CSV File
fa: فایل CSV

en: Change between Green/Red state
fa: تغییر میان وضعیت سبز/قرمز

en: Change status
fa: تغییر وضعیت

en: Choose a time from now
fa: یک زمان را از اکنون انتخاب کنید

en: Cold start (0)
fa: شروع سرد (0)

en: Collection
fa: مجموعه

en: Comment
fa: نظر

en: Comment:
fa: نظر:

en: Comments
fa: توضیحات

en: Config
fa: پیکربندی

en: Copy of
fa: کپی شده از

en: Could not be deleted
fa: امکان حذف وجود ندارد.

en: Could not be deleted.
fa: حذف نشد.

en: Could not be updated
fa: امکان بروز رسانی وجود ندارد

en: Could not be validated
fa: امکان اعتبار سنجی وجود ندارد

en: Could not create network map
fa: امکان ایجاد نقشه‌ی شبکه وجود ندارد

en: Could not delete network map
fa: امکان حذف نقشه‌ی شبکه وجود ندارد

en: Could not save network map
fa: امکان ذخیره‌ی نقشه‌ی شبکه‌ وجود ندارد

en: Count
fa: شمارش

en: Create
fa: ایجاد

en: Create a new group map
fa: ایجاد گروه نقشه‌ جدید

en: Create a new topology map
fa: ایجاد نقشه‌ی توپولوژی جدید

en: Create agent
fa: ایجاد عامل

en: Create message
fa: ایجاد پیام

en: Create networkmap
fa: ایجاد نقشه‌ی شبکه

en: Create new message
fa: ایجاد پیام جدید

en: Create report
fa: ایجاد گزارش

en: Create user.
fa: ایجاد کاربر.

en: Creator
fa: ایجاد‌کننده

en: Critical
fa: حیاتی

en: Critical events
fa: رویدادهای حیاتی

en: Critical status
fa: وضعیت حیاتی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom graph
fa: گراف سفارشی

en: Custom graphs
fa: گراف‌های سفارشی

en: Custom reporting
fa: گزارش‌گیری سفارشی

en: DB interface
fa: واسط پایگاه داده

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Data
fa: داده

en: Data module updated.
fa: ماژول داده بروزرسانی شد.

en: Data table
fa: جدول داده

en: Database maintance problem
fa: مشکل در تعمیر پایگاه‌داده

en: Date
fa: تاریخ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default font doesnt exist
fa: فونت پیش‌فرض موجود نمی‌باشد

en: Default position of map.
fa: مشخصات پیش‌فرض نقشه

en: Define name and group for the filter and click on Save filter again
fa: نام و گروه‌ را برای فیلتر تعریف نموده و مجددا بر روی ذخیره سازی فیلتر کلیک نمایید

en: Defined extensions
fa: افزونه‌های تعریف شده

en: Delete
fa: حذف

en: Delete event
fa: حذف رویداد

en: Delete file
fa: حذف فایل

en: Delete map
fa: حذف نقشه

en: Delete user profile.
fa: حذف پروفایل کاربری.

en: Delete user.
fa: حذف کاربر.

en: Depth
fa: عمق

en: Description
fa: توضیحات

en: Description:
fa: توضیحات:

en: Destination
fa: مقصد

en: Details
fa: جزئیات ‌

en: Developer mode is enabled
fa: حالت توسعه‌گر فعال شد

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Disabled user.
fa: غیر فعال‌سازی کاربر.

en: Distance between nodes
fa: فاصله‌ی میان نودها

en: Documentation
fa: مستندات‌

en: Done
fa: انجام شد

en: Down
fa: پایین

en: Dst Ip
fa: IP مقصد

en: Dst Ip Address
fa: آدرس IP مقصد

en: Dst Port
fa: پورت مقصد

en: E-mail
fa: ایمیل

en: Each network map must have a different name
fa: هریک از نقشه‌‌های شبکه‌ باید نامی متفاوت داشته باشند

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit my user
fa: ویرایش توسط کاربر

en: Edit remote config
fa: ویرایش پیکربندی Remote

en: Elements
fa: اجزاء

en: Email
fa: ایمیل

en: Empty
fa: خالی

en: Empty graph
fa: نمودار خالی

en: Enabled user.
fa: فعال‌سازی کاربر.

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Enter keywords to search
fa: کلمات را برای جستجو وارد کنید

en: Enterprise version
fa: نسخه‌ی تجاری

en: Equal to
fa: برابر با

en: Error
fa: خطا

en: Error applying all policies.
fa: خطا در اعمال تمامی سیا‌ست‌ها.

en: Error applying policy.
fa: خطا در اعمال سیاست.

en: Error applying policy. Id_policy cannot be left blank.
fa: خطا در اعمال سیاست. Id_policy نمی‌تواند خالی باشد.

en: Error creating filter
fa: خطا در تولید فیلتر

en: Error deleting event
fa: خطا در حذف رویداد

en: Error in connection.
fa: خطا در ارتباط

en: Error in creation network module.
fa: خطا در ایجاد ماژول شبکه.

en: Error in creation plugin module.
fa: خطا در ایجاد ماژول‌ پلاگین.

en: Error in creation plugin module. Agent name doesn't exists.
fa: خطا در ایجاد پلاگین ماژول. نام عامل وجود ندارد.

en: Error in creation plugin module. Id_plugin cannot be left blank.
fa: خطا در ایجاد پلاگین ماژول. Id_plugin نمی‌تواند خالی باشد.

en: Error in group creation.
fa: خطا در ایجاد گروه.

en: Error in group creation. Group_name cannot be left blank.
fa: خطا در ایجاد گروه. Group_name نمی‌تواند خالی باشد.

en: Error in group creation. Icon_name cannot be left blank.
fa: خطا در ایجاد گروه. Icon_name نمی‌تواند خالی باشد.

en: Error in group creation. Id_parent_group doesn't exists.
fa: خطا در ایجاد گروه. Id_parent_group وجود ندارد.

en: Error in user enabling/disabling.
fa: خطا در فعال/غیرفعال سازی کاربر.

en: Error login.
fa: خطا در ورود.

en: Error processing alert(s)
fa: خطا در پردازش هشدار (ها)

en: Error sendding message.
fa: خطا در ارسال پیام.

en: Error updating filter
fa: خطا در بروزرسانی فیلتر

en: Error updating user info
fa: خطا در بروزرسانی اطلاعات کاربر

en: Error updating user. Password info incorrect.
fa: خطا در بروزرسانی کاربر. اطلاعات رمز نادرست است.

en: Event
fa: رویداد

en: Event ID
fa: شماره رویداد

en: Event Name
fa: نام رویداد

en: Event control filter
fa: فیلتر کنترل وقایع

en: Event graph
fa: گراف وقایع

en: Event graph by user
fa: گراف وقایع کاربر

en: Event in process
fa: رویداد در حال پردازش

en: Event list
fa: لیست رویداد

en: Event name
fa: نام رویداد

en: Event status
fa: وضعیت واقعه

en: Event type
fa: نوع واقعه

en: Event validated
fa: رویداد اعتبار سنجی شد.

en: Events
fa: رویدادها

en: Events generated -by module-
fa: رویدادهای تولید شده توسط ماژول

en: Execute
fa: اجرا

en: Execute SQL
fa: اجرای SQL

en: Executed
fa: اجرا شده

en: Export
fa: خروجی

en: Export data
fa: صدور داده

en: Export to CSV file
fa: صدور فایل CSV

en: Export type
fa: صدور نوع

en: Extensions
fa: افزونه‌ها

en: Field
fa: حوزه

en: File
fa: فایل

en: File could not be saved due to database error
fa: فایل با توجه به خطا در پایگاه داده ذخیره نشد

en: File could not be uploaded
fa: آپلود فایل با شکست مواجعه شد

en: File is too big
fa: فایل بسیار بزرگ است

en: File uploaded
fa: فایل آپلود شد

en: File was partially uploaded. Please try again
fa: فایل بصورت ناقص آپلود شده است. لطفا مجددا تلاش کنید

en: Filename
fa: نام فایل

en: Files
fa: فایل‌ها

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filter alert events
fa: رویدادهای هشدار فیلتر

en: Filter by group
fa: فیلتر بر اساس گروه

en: Filter created
fa: فیلتر ایجاد شد

en: Filter created successfully
fa: فیلتر با موفقیت ایجاد شد

en: Filter graphs
fa: گراف‌های فیلتر

en: Filter group
fa: گروه فیلتر

en: Filter name
fa: نام فیلتر

en: Filter name cannot be left blank
fa: نام فیلتر نمی‌تواند خالی باشد

en: Filter updated
fa: فیلتر بروزرسانی شد

en: Filter updated successfully
fa: فیلتر با موفقیت به‌ روز رسانی شد

en: Fired
fa: روشن‌شده

en: Font
fa: فونت

en: Force
fa: اجبار

en: Force execution
fa: اجرا اجباری

en: Forums
fa: انجمن‌ها

en: Free search
fa: جستجوی آزاد

en: From
fa: از

en: Full list of monitors
fa: فهرست کامل مانیتورها

en: Full screen
fa: تمام صفحه

en: Full screen mode
fa: حالت نمایش تمام صفحه

en: GIS Maps
fa: نقشه‌های GIS

en: GIS connections
fa: ارتباطات GIS

en: GIS data
fa: داده‌ی GIS

en: GIS map layers
fa: لایه‌های نقشه‌ GIS

en: GIS maps
fa: نقشه‌های GIS

en: Gis
fa: GIS

en: Go to agent detail
fa: نمایش جزئیات عامل

en: Graph
fa: گراف

en: Graph defined
fa: گراف تعریف شده

en: Graph name
fa: نام گراف

en: Graphs
fa: نمودارها

en: Group
fa: گروه

en: Group events
fa: وقابع گروه

en: Group view
fa: دید گروهی

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Groups view
fa: دید گروه‌ها

en: Help system error
fa: خطا در سیستم راهنما

en: Hide policy modules
fa: مخفی کردن ماژول‌های خط مشی

en: Home screen
fa: صفحه‌ی خانه

en: Hours
fa: ساعت‌ها

en: IP Address
fa: IP آدرس

en: Import text from URL
fa: ورود متن از URL

en: Informational
fa: اطلاعاتی

en: Informative
fa: آموزنده

en: Interval
fa: بازه

en: Invalid date selected
fa: داده‌های نامعتبر انتخاب شده‌اند

en: Invalid time specified
fa: زمان‌های تعیین شده نا معتبر می‌باشند

en: Is not allowed delete events in process
fa: مجاز به حذف رویدادهای در حال پردازش نمی‌باشد

en: Lag
fa: تأخیر

en: Language
fa: زبان

en: Last contact
fa: آخرین تماس

en: Last data
fa: آخرین داده

en: Last month
fa: ماه قبل

en: Last position in
fa: آخرین موقعیت در

en: Last remote contact
fa: آخرین تماس از راه دور

en: Last status
fa: آخرین وضعیت

en: Last update
fa: آخرین به‌روز رسانی

en: Last week
fa: هفته‌ی قبل

en: Last year
fa: سال قبل

en: Latest events for this agent
fa: آخرین رویدادها برای این عامل

en: Latitude
fa: عرض جغرافیایی

en: Layout
fa: طرح‌بندی

en: Line
fa: خط

en: Links
fa: پیوندها

en: List
fa: فهرست

en: Live view
fa: دید زنده

en: Load
fa: بار

en: Load filter
fa: بارگذاری فیلتر

en: Loading
fa: در حال آپلود

en: Local modules
fa: ماژول‌های Local

en: Local modules rate
fa: نرخ ماژول‌های Local

en: Logged out
fa: خارج شده

en: Login failed
fa: ورود ناموفق بود

en: Logout
fa: خروج از سیستم

en: Longitude
fa: طول جغرافیایی

en: Low
fa: پایین

en: MS Excel
fa: مایکروسافت Excel

en: Main
fa: اصلی

en: Main IP
fa: IP اصلی

en: Main event view
fa: نمای رویداد اصلی

en: Maintenance
fa: نگهداری

en: Manage
fa: مدیریت

en: Manage events
fa: مدیریت رویدادها

en: Manual placement
fa: جایگرینی دستی

en: Map
fa: نقشه

en: Map could not be generated
fa: امکان تولید نقشه‌ی شبکه وجود ندارد

en: Map options
fa: گزینه‌های نقشه

en: Maps
fa: نقشه‌ها

en: Marquee display
fa: نمایش تاق‌نما

en: Max and min
fa: بیشینه و کمینه

en: Max.
fa: بیشینه

en: Max. Value
fa: حداکثر مقدار

en: Max. values
fa: بیشینه‌ی مقدار

en: Medium
fa: متوسط

en: Message
fa: پیام

en: Message successfully sent
fa: پیام با موفقیت ارسال گردید

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Min.
fa: کمینه

en: Min. Value
fa: حداقل مقدار

en: Module
fa: ماژول

en: Module group
fa: گروه ماژول

en: Module groups
fa: گروه‌های ماژول

en: Module name
fa: نام ماژول

en: Module sanity
fa: سلامت ماژول

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Monitor checks
fa: بررسی‌های مانیتور

en: Monitor detail
fa: جزئیات مانیتور

en: Monitor health
fa: سلامت مانیتور

en: Monitor report
fa: گزارش مانیتور

en: Monitor status
fa: مانیتور وضعیت

en: Monitor warning
fa: اخطار مانیتور

en: Monitoring
fa: مانیتورینگ

en: Monitors critical
fa: مانیتور‌های بحرانی

en: Monitors down
fa: مانیتورها غیرفعال

en: Monitors normal
fa: مانیتورهای نرمال

en: Monitors unknown
fa: مانیتورهای ناشناخته

en: Monitors warning
fa: مانیتورهای اخطار

en: Month
fa: ماه

en: Months
fa: ماه‌ها

en: N/A
fa: ناموجود

en: NORMAL
fa: عادی

en: Name
fa: نام

en: Netflow
fa: جریان-شبکه

en: Netflow live view
fa: نمایش زنده‌ی جریان-شبکه

en: Network
fa: شبکه

en: Network View
fa: دید شبکه‌

en: Network map
fa: نقشه‌ی شبکه

en: Network map created successfully
fa: نقشه‌ی شبکه با موفقیت ایجاد گردید

en: Network map deleted successfully
fa: نقشه‌ی شبکه با موفقیت حذف گردید

en: Network map saved successfully
fa: نقشه‌ی شبکه‌ با موفقیت ذخیره گردید

en: Network maps
fa: نقشه‌های شبکه

en: Network module updated.
fa: ماژول‌های شبکه بروزرسانی گردیدند.

en: Never
fa: هرگز‌

en: New Password
fa: کلمه‌ی عبور جدید

en: New agent created
fa: عامل جدید ایجاد شد

en: New event
fa: رویداد جدید

en: New message
fa: پیام جدید

en: Next agent contact
fa: تماس عامل بعدی

en: No
fa: خیر

en: No Subject
fa: بدون عنوان

en: No access
fa: عدم دسترسی

en: No agents found
fa: هیچ عامل یافت نشد

en: No available data to show
fa: هیچ داده‌ای برای نمایش موجود نمی‌باشد

en: No description available
fa: توضیحی وجود ندارد

en: No events
fa: هیچ رویدادی

en: No events selected
fa: هیچ رویدادی انتخاب نشده است

en: No file was uploaded
fa: هیچ فایلی آپلود نشده است

en: No maps found
fa: هیچ‌ نقشه‌ای یافت نشد

en: No modules specified
fa: هیچ ماژولی تعیین نشده است

en: No news articles at this moment
fa: هم اکنون هیچ عنوان خبری وجود ندارد

en: No other users connected
fa: کاربر دیگری متصل نمی‌باشد

en: None
fa: هيچ‌کدام

en: Normal
fa: عادی

en: Not assigned
fa: تخصیص داده نشده است

en: Not deleted. Error deleting data
fa: حذف نشد. خطا در حذف داده

en: Not equal to
fa: غیر برابر با

en: Not executed
fa: اجرا نشده

en: Not networkmap defined.
fa: نقشه‌ی شبکه تعریف نشده است

en: Not normal
fa: غیر عادی

en: Not validated
fa: غیر معتبر

en: OID:
fa: OID

en: OK
fa: تایید

en: OR
fa: یا

en: OS
fa: سیستم عامل

en: Ok
fa: تأیید

en: Older
fa: قدیمی تر

en: Online help
fa: راهنمای آنلاین

en: Only alert events
fa: تنها رویدادهای هشدارها

en: Only modules with alerts
fa: تنها ماژول‌های همراه با هشدار

en: Only new
fa: فقط جدید

en: Only validated
fa: فقط معتبر

en: Opened at
fa: باز شده در

en: Operation
fa: عملیات

en: Other
fa: غیره

en: Other IP addresses
fa: دیگر IP آدرس‌ها

en: Output format
fa: قالب خروجی

en: Owner
fa: مالک‌

en: Pandora FMS %s - Build %s
fa: پاندورا اف‌ام‌اس %s - ساخت %s

en: Pandora FMS Overview
fa: مروری بر پاندورا اف‌ام‌اس

en: Pandora FMS help system
fa: سیستم راهنمای Pandora FMS

en: Password successfully updated
fa: رمزعبور با موفقیت بروزرسانی شد

en: Pending
fa: معلق

en: Period
fa: دوره

en: Period to show data as path
fa: دوره‌ی نمایش داده به عنوان مسیر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Plugin
fa: پلاگین

en: Plugin module updated.
fa: ماژول‌ پلاگین بروزرسانی شد.

en: Policies
fa: سیاست‌ها

en: Policies view
fa: دید خط مشی

en: Policy
fa: خط مشی

en: Port
fa: شماره پورت

en: Position (Long, Lat)
fa: مکان‌یابی (طول، عرض)

en: Positional data from the last
fa: داده‌‌های موقعیت از آخرین

en: Priority
fa: اولویت

en: Profile
fa: مشخصات فردی

en: Profile name
fa: نام پروفایل

en: Progress
fa: پیشرفت

en: Protocol
fa: پروتکل

en: Public
fa: عمومی

en: RSS Events
fa: رویدادهای RSS

en: Ready
fa: آماده‌

en: Received data from
fa: داده  دریافت شد از

en: Recon View
fa: نمایش Recon

en: Recon view
fa: جزئیات Recon

en: Refresh
fa: نوسازی

en: Refresh data
fa: تازه‌سازی داده

en: Refresh path
fa: تازه نمودن آدرس

en: Refresh time
fa: زمان نوسازی

en: Regenerate
fa: بازتولید

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Reload
fa: بارگیری مجدد

en: Remote
fa: از راه دور

en: Remote modules
fa: ماژول‌های Remote

en: Remote modules rate
fa: نرخ ماژول‌های Remote

en: Remove
fa: حذف

en: Repeated
fa: تکرار شده

en: Reply
fa: پاسخ دادن

en: Report list
fa: لیست گزارش

en: Report name
fa: گزارش اسامی

en: Reporting
fa: گزارش‌گیری

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Resolution
fa: رزولوشن

en: Result
fa: نتیجه

en: Rows
fa: سطر‌ها

en: Running
fa: در حال اجرا

en: SNMP Agent
fa: عامل SNMP

en: SNMP Console
fa: کنسول SNMP

en: SNMP alerts
fa: هشدارهای SNMP

en: SNMP console
fa: کنسول SNMP

en: SNMP filters
fa: فیلترهای SNMP

en: SNMP module updated.
fa: ماژول SNMP بروز رسانی شد.

en: SNMP policy module updated.
fa: ماژول سیاست SNMP بروز رسانی شد.

en: SQL sentence
fa: عبارت SQL

en: SYSTEM
fa: سیستم

en: Save as new filter
fa: ذخیره‌سازی به عنوان فیلتر جدید

en: Save filter
fa: ذخیره‌سازی فیلتر

en: Save map
fa: ذخیره‌ی نقشه

en: Saved
fa: ذخیره شد

en: Search
fa: جستجو

en: Search agent
fa: عامل جستجو

en: Search string
fa: رشته‌ی جستجو

en: Search value
fa: مقدار جستجو

en: Security level
fa: درجه امنیت

en: Select
fa: انتخاب

en: Select group
fa: انتخاب گروه

en: Select user
fa: انتخاب کاربر

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Sender
fa: فرستنده

en: Sent messages
fa: ارسال پیام

en: Serious
fa: مهم

en: Server
fa: سرور

en: Server performance
fa: کارایی Server

en: Setup
fa: نصب

en: Severity
fa: شدت

en: Show
fa: نمایش

en: Show agents by state:
fa: نمایش عامل‌ها بر اساس وضعیت

en: Show alerts
fa: نمایش هشدارها

en: Show event graph
fa: نمایش نمودار رویداد

en: Show events
fa: نمایش رویدادها

en: Show interfaces
fa: نمایش واسط‌ها

en: Show more
fa: ادامه مطلب

en: Simple
fa: ساده

en: Simple graph
fa: گراف ساده

en: Size
fa: سایز

en: Sons
fa: فرزندان

en: Sorry! I can't find the page!
fa: متاسفانه صفحه‌ی مورد نظر یافت نشد

en: Sort the agents by
fa: مرتب‌سازی عامل‌ها بر اساس

en: Sound Alerts
fa: هشدارهای صوتی

en: Sound Events
fa: رویدادهای صوتی

en: Sound events
fa: رویدادهای صوتی

en: Source
fa: مبدا

en: Source IP
fa: آی‌پی مبدأ

en: Source agent
fa: عامل مبدا

en: Specify time range
fa: تخصیص بازه‌ی زمانی

en: Src Ip
fa: IP مبدا

en: Src Ip Address
fa: آدرس IP مبدا

en: Src Port
fa: پورت مبدا

en: Standard User
fa: کاربر عادی

en: Standby off
fa: آماده‌ به کار  غیرفعال

en: Standby on
fa: آماده‌ به کار  فعال

en: Start contact
fa: شروع تماس

en: Started
fa: آغاز شده

en: Statistics
fa: آمارها

en: Status
fa: وضعیت

en: Subject
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Successfully delete
fa: با موفقیت حذف گردید

en: Successfully deleted
fa: با موفقیت حذف گردید

en: Successfully updated
fa: با موفقیت بروز رسانی شد

en: Successfully validated
fa: اعتبار سنجی به درستی انجام شد

en: Sucessfully deleted agent
fa: عامل حذف شده با موفقیت

en: Summary
fa: خلاصه

en: Support
fa: پشتیبانی

en: System
fa: سیستم

en: TCP receive
fa: دریافت TCP

en: TCP send
fa: ارسال TCP

en: Tactical server information
fa: اطلاعات Server تاکتیکی

en: Tactical view
fa: دید تاکتیکی

en: Tag
fa: برچسب

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Task name
fa: نام کار

en: Template
fa: قالب

en: Text
fa: متن

en: The pass length must be eight character minimum.
fa: حداقل طول رمز عبور 8 کاراکتر می‌باشد.

en: The user doesn't have any assigned profile/group
fa: هچ گروه/پروفایلی به کاربر تخصیص داده نشده است

en: There are no defined agents
fa: هیچ عاملی تعریف نشده است

en: There are no defined maps in this view
fa: هیچ نقشه‌ی تعریف شده‌ای در این دید وجود ندارد

en: There are no extensions defined
fa: هیچ افزونه‌ای تعریف نشده است

en: There are no messages
fa: هیچ پیامی وجود ندارد

en: There is no GIS data for this agent, so it's positioned in default position of map.
fa: هیچ داده‌ی GIS ای برای این عامل وجود ندارد و در مشخصات پیش‌فرض در نقشه قرار می‌گیرد.

en: There is no GIS data.
fa: اطلاعات GIS ای وجود ندارد.

en: There is no default map.
fa: هیچ نقشه‌ی پیش‌فرضی وجود ندارد

en: There was a problem loading agent
fa: وجود مشکل در بارگذاری عامل

en: There was an error message deleting the agent
fa: یک پیام خطای حذف عامل

en: This agent doesn't have any GIS data
fa: عامل دارای هیچ داده‌ی GIS نمی‌باشد

en: This group doesn't have any monitor
fa: این گروه دارای هیچ مانیتوری نمی‌باشد

en: This is a master server
fa: این Server اصلی است

en: This is your last activity in Pandora FMS console
fa: این آخرین فعالیت شما در کنسول پاندورا اف‌ام‌اس می‌باشد

en: This message does not exist in the system
fa: این پیام در سیستم وجود ندارد

en: This user doesn't have any assigned profile/group
fa: هیچ گروه/ پروفایلی به این کاربر تخصیص داده نشده است

en: Time (ms)
fa: زمان (ms)

en: Time range
fa: بازه‌ی زمانی

en: Title
fa: عنوان

en: To
fa: به

en: Today
fa: امروز

en: Too much files in your tempora/attachment directory
fa: تعداد زیاد فایل در پوشه‌ی ضمایم/موقت

en: Topology
fa: توپولوژی

en: Topology view
fa: دید توپولوژی

en: Total
fa: مجموع

en: Total agents
fa: کل عامل‌ها

en: Total running modules
fa: تمامی ماژول‌های در حال اجرا

en: Tracking
fa: رهگیری

en: Tree view
fa: دید درختی

en: Type
fa: نوع

en: Type:
fa: نوع:

en: UNKNOWN
fa: نا مشخص

en: Uninitialized modules
fa: ماژول‌های بدون مقداردهی اولیه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Unknown status
fa: وضعیت نامعلوم

en: Until refresh
fa: تا نوسازی

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Update current filter
fa: بروزرسانی فیلتر کنونی

en: Update filter
fa: بروزرسانی فیلتر

en: Updated
fa: به‌روزرسانی‌ شده‌

en: Updated at
fa: به روز شده در

en: Updated at realtime
fa: بروزرسانی بی‌درنگ

en: Updated user.
fa: کاربر بروزرسانی شده.

en: Upload
fa: آپلود

en: Url address
fa: آدرس Url

en: User
fa: کار‌بر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: User detail editor
fa: ویرایش‌گر جزئیات کاربر

en: User info successfully updated
fa: اطلاعات کاربر با موفقیت بروزرسانی شد

en: User management
fa: مدیریت کاربر

en: User name
fa: نام کاربری

en: Users
fa: کاربران

en: Users Online
fa: کاربران آنلاین

en: Users connected
fa: کاربران متصل شدند

en: VNC view
fa: نمای VNC

en: Validate
fa: اعتبار سنجی

en: Validate event
fa: اعتبار سنجی رویداد

en: Validated
fa: معتبر

en: Value
fa: مقدار

en: Very serious
fa: بسیار مهم

en: View
fa: نمایش

en: View agent details
fa: مشاهده جزئیات عامل

en: View events
fa: مشاهده‌ی رویدادها

en: View reports
fa: نمایش گزارش‌ها

en: WARNING
fa: اخطار

en: Warm start (1)
fa: شروع گرم (1)

en: Warn
fa: هشدار دادن

en: Warning
fa: اخطار

en: Warning status
fa: وضعیت اخطارها

en: WebChat
fa: چت تحت وب

en: Webchat
fa: چت تحت وب

en: Week
fa: هفته

en: Welcome to Pandora FMS Web Console
fa: به کنسول وب پاندورا اف‌ام‌اس خوش آمدید

en: Workspace
fa: فضای کاری

en: Yes
fa: بله

en: You don't have access to this page
fa: امکان دسترسی به این صفحه برای شما وجود ندارد

en: Zero results found
fa: هیچ نتیجه‌ای یافت نشد

en: Zoom
fa: بزرگ‌نمایی

en: Zoom factor
fa: عامل بزرگ‌نمایی

en: Zoom x1
fa: بزرگ‌نمایی 1 برابر

en: Zoom x2
fa: بزرگ‌نمایی 2 برابر

en: Zoom x3
fa: بزرگ‌نمایی 3 برابر

en: ago
fa: قبل

en: at
fa: در

en: by
fa: توسط

en: copy
fa: کپی

en: days
fa: روز‌ها

en: empty
fa: خالی

en: files
fa: فایل‌ها

en: groups
fa: گروه‌ها

en: hours
fa: ساعت‌ها

en: minutes
fa: دقیقه‌‌ها

en: module groups
fa: گروه‌های ماژول

en: modules
fa: ماژول‌ها

en: months
fa: ماه‌ها

en: none
fa: هیچکدام

en: of Packages
fa: بسته‌ها

en: of defined alerts not fired
fa: از هشدار‌های تعریف شده عمل نکرده‌اند

en: of monitors up
fa: از مانیتور‌ها فعال هستند

en: of total modules inited
fa: از کل ماژول‌ها آغاز به کار شده‌اند

en: other
fa: سایر

en: policies
fa: سیاست‌ها

en: positional data
fa: داده‌ی موقعیت

en: seconds
fa: ثانیه‌ها

en: sent message(s)
fa: ارسال پیام(ها)

en: to
fa: به

en: unread message(s)
fa: پیام‌(های) خوانده نشده

en: wrote
fa: نوشته شده

en: years
fa: سال‌ها
