pandora-fms - en to cs translation catalogue (2225 entries)

en:  config file
cs:  soubor s nastavením

en:  md5 file
cs:  soubor md5

en: %d Critical agents
cs: %d agentů v kritickém stavu

en: %d Critical modules
cs: %d modulů v kritickém stavu

en: %d Downed servers
cs: %d serverů mimo provoz

en: %d Fired alerts
cs: %d vyslaných výstrah

en: %d Normal agents
cs: %d normálních agentů

en: %d Normal modules
cs: %d normálních modulů

en: %d Not Normal monitors
cs: %d nenormálních monitorů

en: %d Not inited monitors
cs: %d nezavedených monitorů

en: %d Total agents
cs: %d agentů celkem

en: %d Total modules
cs: %d modulů celkem

en: %d Unknown agents
cs: %d Neznámých agentů

en: %d Unknown modules
cs: %d neznámých modulů

en: %d Warning agents
cs: %d agentů ve varovném stavu

en: %d Warning modules
cs: %d modulů ve varovném stavu

en: (Adopt)
cs: (Adoptovat)

en: (Default)
cs: (Výchozí)

en: (Unlinked)
cs: (Nepřipojené)

en: (Unlinked) (Adopt)
cs: (Nepřipojené) (Adoptovat)

en: .
cs: ,

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 hour
cs: 1 hodina

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: 1 week
cs: 1 týden

en: 1 year
cs: 1 rok

en: 12 hours
cs: 12  hodin

en: 15 days
cs: 15 dní

en: 2 days
cs: 2 Dny

en: 2 hours
cs: 2 hodiny

en: 2 months
cs: 2 měsíce

en: 2 weeks
cs: 2 týdny

en: 3 hours
cs: 3 hodiny

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 4 days
cs: 4 dny

en: 5 days
cs: 5 dní

en: 5 hours
cs: 5 hodin

en: 6 hours
cs: 6 hodin

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: API password
cs: Heslo API

en: Access to this page is restricted to authorized users only, please contact system administrator if you need assistance. <br><br>Please know that all attempts to access this page are recorded in security logs of Pandora System Database
cs: Přístup na tuto stránku mají pouze oprávnění uživatelé. Pokud potřebujete pomoci, prosím kontaktujte správce systému. <br><br>Nezapomeňte, že všechny pokusy o přístup na tuto stránku jsou zaznamenány v záznamech bezpečnosti v databázi systému Pandora

en: Acknowledged by
cs: Uznáno

en: Action
cs: Akce

en: Actions
cs: Činnosti

en: Activate Metaconsole
cs: Aktivovat metakonzoli

en: Active
cs: Aktivní

en: Active directory port
cs: Aktivní port adresáře

en: Active directory server
cs: Aktivní server adresáře

en: Active incidents
cs: Aktivní incidenty

en: Active incidents, with comments
cs: Aktivní incidenty s komentáři

en: Actual
cs: Aktuální

en: Add
cs: Přidat

en: Add Map connection
cs: Přidat připojení mapy

en: Add a file
cs: Přidat soubor

en: Add action
cs: Přidat činnost

en: Add agent
cs: Přidat agenta

en: Add alert
cs: Přidat výstrahu

en: Add attachment
cs: Přidat přílohu

en: Add modules
cs: Přidat moduly

en: Add note
cs: Přidat poznámku

en: Add tags to module
cs: Přidat značky do modulu

en: Add user profile.
cs: Přidat profil uživatele.

en: Add workunit
cs: Přidat pracovní jednotku

en: Address
cs: Adresa

en: Admin
cs: Správce

en: Administration
cs: Správa

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Advanced options
cs: Pokročilá nastavení

en: Agent - Module
cs: Agent - Modul

en: Agent Version
cs: Verze agenta

en: Agent access rate (24h)
cs: Míra přístupu agenta (24h)

en: Agent configuration
cs: Nastavení agenta

en: Agent custom fields
cs: Vlastní pole agenta

en: Agent detail
cs: Podrobnosti agenta

en: Agent godmode tab
cs: Boží karta agenta

en: Agent group
cs: Skupina agenta

en: Agent icon
cs: Ikona agenta

en: Agent icon for GIS Maps.
cs: Ikona agenta pro mapy GIS

en: Agent icon for GIS Maps. If set to "none", group icon will be used
cs: Ikona agenta pro mapy GIS. Pokud nastaveno na "žádné", bude použita ikona skupiny

en: Agent manager
cs: Správce agenta

en: Agent module
cs: Modul agenta

en: Agent name
cs: Název agenta

en: Agent operation tab
cs: Karta operací agenta

en: Agent position
cs: Pozice agenta

en: Agent search
cs: Hledání agentů

en: Agent size text
cs: Délka textu agenta

en: Agent status
cs: Stav agenta

en: Agent successfully added to layout
cs: Agent úspěšně přidán do rozvržení

en: Agent successfully updated
cs: Agent úspěšně vytvořen

en: Agent without data
cs: Agent bez dat

en: Agents
cs: Agenti

en: Agents cannot be updated
cs: Agenti nemohou být aktualizováni

en: Agents custom fields manager
cs: Správce vlastních polí agenta

en: Agents defined in Pandora
cs: Agenti zadaní v Pandora

en: Agents in group: %s
cs: Agenti ve skupinách: %s

en: Agents management
cs: Správa agentů

en: Agents operations
cs: Operace agentů

en: Agents planned for this downtime
cs: Agenti plánovaní pro tuto odstávku

en: Agents reading
cs: Čtení agentů

en: Agents successfully added to layout
cs: Agenti úspěšně přidány do rozvržení

en: Agents unknown
cs: Neznámí agenti

en: Agents updated successfully
cs: Agenti úspěšně aktualizováni

en: Agents with templates
cs: Agenti s šablonami

en: Agents/Modules
cs: Agenti/Moduly

en: Agents/Modules view
cs: Zobrazení agentů/modulů

en: Alert
cs: Výstraha

en: Alert Actions
cs: Činnosti výstrahy

en: Alert Templates
cs: Šablony výstrahy

en: Alert action
cs: Činnost výstrahy

en: Alert actions
cs: Činnosti výstrahy

en: Alert ceased
cs: Výstraha ustala

en: Alert commands
cs: Příkazy výstrahy

en: Alert control filter
cs: Filtr kontroly výstrah

en: Alert description
cs: Popis výstrahy

en: Alert detail
cs: Podrobnosti výstrahy

en: Alert disabled
cs: Výstraha zakázána

en: Alert events
cs: Události výstrahy

en: Alert fired
cs: Výstraha vyslána

en: Alert level
cs: Stupeň výstrahy

en: Alert manual validation
cs: Ruční ověření výstrahy

en: Alert manually validated
cs: Výstraha ručně ověřena

en: Alert not fired
cs: Výstraha nevyslána

en: Alert overview
cs: Přehled výstrahy

en: Alert recovered
cs: Výstraha obnovena

en: Alert recovery
cs: Obnova výstrahy

en: Alert report agent
cs: Agent hlášení výstrahy

en: Alert report group
cs: Skupina hlášení o výstraze

en: Alert report module
cs: Modul hlášení výstrahy

en: Alert template
cs: Šablona výstrah

en: Alert templates
cs: Šablony výstrah

en: Alert(s) validated
cs: Potvrzení agenti

en: Alerts
cs: Výstrahy

en: Alerts Fired
cs: Výstrahy vyslány

en: Alerts editing
cs: Úprava agentů

en: Alerts fired
cs: Výstrahy vyslány

en: Alerts management
cs: Správa výstrah

en: Alerts not fired
cs: Nevyslané výstrahy

en: Alerts operations
cs: Operace výstrah

en: All
cs: Vše

en: All (Enabled)
cs: Vše (Povolené)

en: All Modules deleted succesfully
cs: Všechny moduly úspěšně smazány

en: All Monitors OK
cs: Všechny monitory OK

en: All agents
cs: Všichni agenti

en: All data until now
cs: Všechna data až do teď

en: All event
cs: Všechny události

en: All events
cs: Všechny události

en: All incidents
cs: Všechny incidenty

en: All priorities
cs: Všechny priority

en: All systems
cs: Všechny systémy

en: All users
cs: Všichni uživatelé

en: Already added
cs: Již přidána

en: Altitude
cs: Výška

en: Altitude:
cs: Výška:

en: Always
cs: Vždy

en: Amount events validated
cs: Množství ověřených událostí

en: Another module already exists with the same name
cs: Již existuje jiný modul se stejným názvem

en: Any
cs: Jakékoli

en: Apply
cs: Použít

en: Apply Filter
cs: Použít filtr

en: Are you sure to add many elements\nin visual map?
cs: Jste si jisti přidáním mnoha prvků\ndo vizuální mapy?

en: Are you sure to sort the items into the report?\nThis action change the sorting of items into data base.
cs: Opravdu chcete seřadit položky v tomto hlášení?\nTato činnost změní seřazení položek v databázi.

en: Are you sure?
cs: Jste si jisti?

en: Area
cs: Plocha

en: Ascendent
cs: Vzestupně

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Aspect ratio
cs: Poměr stran

en: Assign
cs: Přiřadit

en: Assigned user
cs: Přidělený uživatel

en: At least one map connection must be defined, it will be possible to change between the connections in the map
cs: Musí být určeno alespoň jedno připojení mapy, bude možné provádět změny mezi připojeními na mapě.

en: At least one module in CRITICAL status
cs: Alespoň jeden modul je ve stavu KRITICKÉ

en: At least one module in WARNING status
cs: Alespoň jeden modul je ve stavu VAROVÁNÍ

en: At least one module is in UKNOWN status
cs: Alespoň jeden modul je ve stavu NEZNÁMÉ

en: Attach error
cs: Chyba přílohy

en: Attached files
cs: Připojené soubory

en: Attachment directory is not writable by HTTP Server
cs: Do adresáře pro přílohy nemůže server HTTP zapisovat

en: Attachment store
cs: Uložení příloh

en: Auth and not privacy method
cs: Metoda ověření a ne ochrany osobních údajů

en: Auth and privacy method
cs: Metoda ověření a ochrany osobních údajů

en: Auth method
cs: Metoda ověření

en: Auth password
cs: Ověření hesla

en: Auth user
cs: Ověření uživatele

en: Authentication
cs: Ověření

en: Authentication error
cs: Chyba ověření

en: Authentication method
cs: Metoda ověření

en: Author
cs: Autor

en: Auto login (hash) password
cs: Heslo (hash) automatického přihlášení

en: Autocreate blacklist
cs: Automaticky vytvářet černou listinu

en: Autocreate profile
cs: Automaticky vytvářet profil

en: Autocreate profile group
cs: Automaticky vytvářet skupinu profilu

en: Autocreate remote users
cs: Automaticky vytvářet vzdálené uživatele

en: Automatic check for updates
cs: Automatická kontrola aktualizací

en: Available agents
cs: Dostupní agenti

en: Average Value
cs: Průměrná hodnota

en: Average per hour/day
cs: Průměr za hodinu/den

en: Avg
cs: Prùm

en: Avg Only
cs: Pouze průměr

en: Avg value
cs: Prům hodnota

en: Avg. Only
cs: Pouze pruměr

en: Avg. Value
cs: Prům. hodnota

en: Babel Enterprise host
cs: Hostitel Babel Enterprise

en: Back to normal mode
cs: Zpět do normálního režimu

en: Background
cs: Pozadí

en: Bad
cs: Špatný

en: Bad update the graph
cs: Aktualizace grafu selhala

en: Basic TCP Port Scan
cs: Základní skenování portu TCP

en: Basic TCP Scan on
cs: Základní sken TCP na

en: Basic configuration
cs: Základní nastavení

en: Batch statistics period (secs)
cs: Období shromáždění statistik (sekundy)

en: Become owner
cs: Stát se vlastníkem

en: Begin date
cs: Datum začátku

en: Blank characters are used as AND conditions
cs: Prázdné znaky jsou použity jako operace AND

en: Block size for pagination
cs: Velikost bloku pro stránkování

en: Blue cell when the module group and agent have all modules in not init status.
cs: Modrá buňka  když skupina modulu a agent mají všechny moduly mimo stav zavedení.

en: Bottom
cs: Dole

en: Build
cs: Sestavit

en: Builder
cs: Stavitel

en: Builder OS
cs: OS sestavitele

en: Builder alert
cs: Výstraha sestavení

en: By agent
cs: Podle agenta

en: By agent name
cs: Podle názvu agenta

en: By criticity
cs: Podle vážnosti

en: By user validator
cs: Podle ověřovatele uživatele

en: CRITICAL
cs: KRITICKÉ

en: CSV File
cs: Soubor CSV

en: Can't save agent (%s), module (%s) data xml.
cs: Nelze uložit agenta (%s), modul (%s) data xml.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot create a template without name
cs: Nelze vytvořit šablonu bez názvu

en: Cannot find file
cs: Nelze najít soubor

en: Cannot load INI file
cs: Nelze načíst soubor INI

en: Cannot read file
cs: Nelze přečíst soubor

en: Cascade protection
cs: Kaskádová ochrana

en: Category
cs: Kategorie

en: Caution: Do you want delete the map?
cs: Upozornění: Opravdu chcete mapu smazat?

en: Center
cs: Střed

en: Center Altitude
cs: Střední výška

en: Center Latitude
cs: Střední šířka

en: Center Longitude
cs: Střední délka

en: Change in the map
cs: Změna v mapě

en: Change status
cs: Změnit stav

en: Choose a time from now
cs: Zvolte dobu od teď

en: Choose agent
cs: Zvolte agenta

en: Choose if the discovery of a new system creates an incident or not.
cs: Zvolte, zda adresář v novém systému vytváří incidenty či nikoliv.

en: Click here to don't show again this message
cs: Klikněte sem, aby tato zpráva již nikdy nebyla zobrazena

en: Click here to get the data from the agent specified in the select box
cs: Klikněte zde pro získání dat od agenta zadaného v rámečku výběru

en: Click here to open a popup window with URL tag
cs: Klikněte zde pro otevření vyskakovacího okna s URL značkou

en: Click to read
cs: Klikněte pro přečtení

en: Close
cs: Zavřít

en: Closed incident
cs: Uzavřený incident

en: Closed incidents
cs: Uzavřené incidenty

en: Collection
cs: Sbírka

en: Colors
cs: Barvy

en: Colors and text
cs: Barva a text

en: Combined table of agent group and module group
cs: Spojená tabulka skupiny agenta a modulu

en: Command
cs: Příkaz

en: Command Snapshot
cs: Snímek příkazu

en: Command preview
cs: Náhled příkazu

en: Commands
cs: Příkazy

en: Comments
cs: Komentáře

en: Community
cs: Komunita

en: Compact interpolation in hours (1 Fine-20 bad)
cs: Kompaktní interpolace v hodinách (1 dobré-20 špatné)

en: Comparation in rollover
cs: Porovnání v překlopení

en: Component group management
cs: Správa skupiny komponenty

en: Component groups
cs: Skupiny komponenty

en: Components
cs: Součásti

en: Condition
cs: Podmínka

en: Condition type
cs: Typ podmínky

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Conf file deleted successfully
cs: Soubor s nastavením úspěšně smazán

en: Config
cs: Nastavení

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Configuration files cannot be deleted
cs: Soubory s nastavením nelze smazat

en: Configuration files deleted successfully
cs: Soubory s nastavením úspěšně smazány

en: Configure alert action
cs: Nastavit činnost výstrahy

en: Configure alert command
cs: Nastavit příkaz výstrahy

en: Configure alert template
cs: Nastavit šablonu výstrahy

en: Configure profile
cs: Nastavit profil

en: Configure user
cs: Nastavit uživatele

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect mode
cs: Režim připojení

en: Connection Name
cs: Název spojení

en: Connection established...get last 24h messages...
cs: Připojení navazáno...získávání zpráv za posledních 24h

en: Copied
cs: Zkopírováno

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy alerts
cs: Kopírovat výstrahy

en: Copy dashboard
cs: Kopírovat nástěnku

en: Copy modules
cs: Kopírovat moduly

en: Copy of
cs: Kopie

en: Corners of the area of the image
cs: Okraje oblasti obrázku

en: Correct Delete
cs: Správné smazání

en: Correct deleting of alert template.
cs: Opravit mazání šablony výstrahy.

en: Correct deleting of module template.
cs: Opravit mazání šablony modulu.

en: Correct module disable
cs: Opravit zakázání modulu

en: Correct module enable
cs: Opravit povolení modulu

en: Correct updating of alert template
cs: Opravit aktualizaci šablony výstrahy

en: Correct validating of all alerts.
cs: Opravit ověření všech výstrah.

en: Correct validating of all policy alerts.
cs: Opravit ověřování všech zásad výstrah.

en: Could not be added
cs: Nelze přidat

en: Could not be copied
cs: Nelze zkopírovat

en: Could not be created
cs: Nelze vytvořit

en: Could not be created.
cs: Nelze vytvořit.

en: Could not be created. Blank name
cs: Nelze vytvořit. Prázdný název

en: Could not be deleted
cs: Nelze smazat

en: Could not be deleted.
cs: Nelze smazat.

en: Could not be disabled
cs: Nelze zakázat

en: Could not be enabled
cs: Nelze povolit

en: Could not be set in process
cs: Nelze umístit do procesu

en: Could not be set off standby
cs: Nelze vypnout pohotovostní režim

en: Could not be set standby
cs: Nelze nastavit pohotovostní režim

en: Could not be update.
cs: Nelze aktualizovat

en: Could not be updated
cs: Nelze aktualizovat

en: Could not be validated
cs: Nelze potvrdit

en: Could not create network map
cs: Nelze vytvořit síťovou mapu

en: Could not delete conf file
cs: Nelze smazat soubor s nastavením

en: Could not delete network map
cs: Nelze smazat síťovou mapu

en: Could not reclame ownership
cs: Nelze převzít vlastnictví

en: Could not save network map
cs: Nelze uložit síťovou mapu

en: Count
cs: Počet

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Action
cs: Vytvořit činnost

en: Create Command
cs: Vytvořit příkaz

en: Create Template
cs: Vytvořit šablonu

en: Create a new WMI component
cs: Vytvořit novou komponentu WMI

en: Create a new WMI server module
cs: Vytvořit nový WMI modul serveru

en: Create a new data server module
cs: Vytvořit nový datový modul serveru

en: Create a new group map
cs: Vytvořit novou mapu skupiny

en: Create a new network component
cs: Vytvořit novou síťovou komponentu

en: Create a new network server module
cs: Vytvořit nová síťový modul serveru

en: Create a new plugin component
cs: Vytvořit novou komponentu zásuvného modulu

en: Create a new plugin server module
cs: Vytvořit nový zásuvný modul serveru

en: Create a new prediction server module
cs: Vytvořit nový serverový modul předpovědi

en: Create a new topology map
cs: Vytvořit novou topologickou mapu

en: Create agent
cs: Vytvořit agenta

en: Create agent custom field
cs: Vytvořit vlastní pole agenta

en: Create alert
cs: Vytvořit výstrahu

en: Create directory
cs: Vytvořit adresář

en: Create field
cs: Vytvořit pole

en: Create filter
cs: Vytvořit filtr

en: Create graph
cs: Vytvořit graf

en: Create group
cs: Vytvořit skupinu

en: Create incident
cs: Vytvořit incident

en: Create item
cs: Vytvořit položku

en: Create message
cs: Vytvořit zprávu

en: Create module group
cs: Vytvořit skupinu modulu

en: Create modules
cs: Vytvořit moduly

en: Create networkmap
cs: Vytvořit mapu sítě

en: Create new map connection
cs: Vytvořit nové spojení na mapě

en: Create profile
cs: Vytvořit profil

en: Create report
cs: Vytvořit záznam

en: Create tag
cs: Vytvořit značku

en: Create text
cs: Vytvořit text

en: Create user
cs: Vytvořit uživatele

en: Create user.
cs: Vytvořit uživatele.

en: Created by template
cs: Vytvořeno šablonou

en: Created successfully
cs: Úspěšně vytvořeno

en: Creator
cs: Tvůrce

en: Critical
cs: Kritické

en: Critical status
cs: Kritický stav

en: Current Platform Count
cs: Současný počet platforem

en: Current data at
cs: Současná data v

en: Current database maintenance setup
cs: Současné nastavení údržby databáze

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom ID
cs: Vlastní ID

en: Custom SQL template
cs: Vlastní šablona SQL

en: Custom Value/OID
cs: Vlastní hodnota/OID

en: Custom data
cs: Vlastní data

en: Custom field
cs: Vlastní pole

en: Custom fields
cs: Vlastní pole

en: Custom graph
cs: Vlastní graf

en: Custom graph viewer
cs: Vlastní zobrazení grafu

en: Custom graphs
cs: Vlastní grafy

en: Custom logo
cs: Vlastní logo

en: Custom reporting
cs: Vlastní hlášení

en: Custom script
cs: Vlastní skript

en: Customer key
cs: Klíč zákazníka

en: DB information
cs: Informace o DB

en: DB interface
cs: Rozhraní DB

en: DB maintenance
cs: Údržba DB

en: Daily
cs: Denně

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: Data Copy
cs: Kopie dat

en: Data module updated.
cs: Datový modul aktualizován.

en: Data policy module updated.
cs: Modul zásad dat byl aktualizován.

en: Data range
cs: Rozsah dat

en: Data server
cs: Datový server

en: Data server module
cs: Datový modul serveru

en: Data table
cs: Tabulka dat

en: Data value
cs: Hodnota dat

en: Database
cs: Databáze

en: Database audit
cs: Kontrola databáze

en: Database audit purge
cs: Smazat kontrolní databázi

en: Database debug
cs: Ladění databáze

en: Database event
cs: Událost databáze

en: Database information
cs: Informace o databázi

en: Database interface
cs: Rozhraní databáze

en: Database maintance problem
cs: Problém s údržbou databáze

en: Database maintenance
cs: Údržba databáze

en: Database maintenance options
cs: Možnosti údržby databáze

en: Database management
cs: Správa databáze

en: Database name
cs: Název databáze

en: Database password
cs: Heslo databáze

en: Database purge
cs: Smazání databáze

en: Database sanity
cs: Zdraví databáze

en: Database setup
cs: Nastavení databáze

en: Database size stats
cs: Statistiky velikosti databáze

en: Database user
cs: Uživatel databáze

en: Date
cs: Datum

en: Date format string
cs: Řetězec formátu data

en: Days
cs: dnů

en: Days of week
cs: Dny v týdnu

en: Decompress
cs: Dekomprimovat

en: Decrease Weight
cs: Snížit váhu

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Altitude
cs: Výchozí výška

en: Default Latitude
cs: Výchozí šířka

en: Default Longitude
cs: Výchozí délka

en: Default action
cs: Výchozí činnnost

en: Default font doesnt exist
cs: Výchozí písmo neexistuje

en: Default hours for event view
cs: Výchozí hodiny pro zobrazení událostí

en: Default icon in GIS
cs: Výchozí ikona v GIS

en: Default interval for refresh on Visual Console
cs: Výchozí interval pro obnovení ve vizuální konzoli

en: Default password for "Admin" user has not been changed.
cs: Výchozí heslo pro uživatele "Admin" nebylo změněno.

en: Default position for agents without GIS data
cs: Výchozí pozice pro agenty bez dat GIS

en: Default position of map.
cs: Výchozí pozice mapy.

en: Default zoom
cs: Výchozí přiblížení

en: Default zoom level
cs: Výchozí úroveň přiblížení

en: Default zoom level when opening the map
cs: Výchozí úroveň přiblížení při otevření mapy

en: Defined
cs: Určeno

en: Defined alerts
cs: Určené výstrahy

en: Defined and fired alerts
cs: Zadané a vyslané výstrahy

en: Defined extensions
cs: Určená rozšíření

en: Defined modules
cs: Zadané moduly

en: Delay
cs: Prodleva

en: Delete
cs: Odstranit

en: Delete agent
cs: Smazat agenta

en: Delete available remote configurations
cs: Smazat dostupná vzdálená nastavení

en: Delete event
cs: Smazat událost

en: Delete file
cs: Smazat soubor

en: Delete incident
cs: Smazat incident

en: Delete incidents
cs: Smazat incident

en: Delete item
cs: Odstranit položku

en: Delete map
cs: Smazat mapu

en: Delete module
cs: Smazat modul

en: Delete remote configuration file
cs: Smazat vzdálený soubor s nastavením

en: Delete selected
cs: Odstranit vybrané

en: Delete tags to module
cs: Smazat značky z modulu

en: Delete this conf file implies that for restore you must reactive remote config in the local agent.
cs: Smazáním tohoto souboru s nastavením znamená, že pro obnovu musíte znovu aktivovat vzdálené nastavení.

en: Delete user profile.
cs: Smazat profil uživatele.

en: Delete user.
cs: Smazat uživatele.

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Deleting User
cs: Mazání uživatele

en: Deleting records for all agents
cs: Mazání záznamů všech agentů

en: Depth
cs: Hloubka

en: Descending
cs: Sestupně

en: Descent
cs: Sestupně

en: Description
cs: Popis

en: Description size text
cs: Délka textu popisu

en: Description:
cs: Popis:

en: Descriptive name for the connection
cs: Popisný název pro spojení

en: Descriptive name for the map
cs: Popisný název pro mapu

en: Destination
cs: Cíl

en: Detail information
cs: Podrobné informace

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Developer mode is enabled
cs: Režim vývojáře je povolen

en: Device info
cs: Informace o zařízení

en: DiG/Whois Lookup
cs: Prohledání DiG/Whois

en: Diagnostic info
cs: Diagnostické informace

en: Dig executable does not exist.
cs: Spustitelný soubor Dig neexistuje.

en: Directory %s doesn't exist!
cs: Adresář %s neexistuje!

en: Directory created
cs: Adresář vytvořen

en: Directory where agent remote configuration is stored.
cs: Adresář kde je uloženo vzdálené nastavení agenta

en: Directory where temporary data is stored.
cs: Adresář kde jsou uložena dočasná data.

en: Disable
cs: Zakázat

en: Disable selected alerts
cs: Zakázat zvolené výstrahy

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disabled alerts
cs: Zakázané výstrahy

en: Disabled user.
cs: Uživatel zakázán.

en: Display
cs: Zobrazení

en: Display on front
cs: Zobrazení vepředu

en: Distance between nodes
cs: Vzdálenost mezi uzly

en: Do it!
cs: Provést!

en: Do you wan delete this connection?
cs: Chcete smazat toto propoení?

en: Do you want to set default the map?
cs: Chcete nastavit výchozí mapu?

en: Do you want to use the default data from the connection?
cs: Chcete  použít výchozí data z připojení?

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Domain
cs: Doména

en: Domain and IP information for
cs: Informace o doméně a IP pro

en: Done
cs: Hotovo

en: Down
cs: Dolů

en: Downtime stopped.
cs: Odstávka zastavena.

en: Duplicate
cs: Kopírovat

en: Duplicate config
cs: Duplikovat nastavení

en: E-mail
cs: Email

en: E.
cs: F.

en: ERROR: Event detail
cs: CHYBA: Podrobnosti události

en: Each group must have a different name
cs: Každá skupina musí mít odlišný název

en: Each layer can show agents from one group or the agents added to that layer or both.
cs: Každá vrstva může zobrazit agenty z jedné skupiny nebo agenty přidané do této vrstvy nebo oboje.

en: Each module group must have a different name
cs: Každý modul skupiny musí mít jiný název

en: Each planned downtime must have a different name
cs: Každá plánovaná odstávka musí mít jiný název

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit OS
cs: Upravit OS

en: Edit agents
cs: Upravit agenty

en: Edit alerts
cs: Upravit výstrahy

en: Edit file
cs: Upravit soubor

en: Edit incidents
cs: Upravit incidenty

en: Edit map connection
cs: Upravit spojení mapy

en: Edit my user
cs: Upravit mého uživatele

en: Edit remote config
cs: Upravit vzdálené nastavení

en: Either, your password or your login are incorrect. Please check your CAPS LOCK key, username and password are case SeNSiTiVe.<br><br>All actions, included failed login attempts are logged in Pandora FMS System logs, and these can be reviewed by each user, please report to admin any incident or malfunction.
cs: Vaše heslo nebo přihlašovací jméno nesprávné. Prosím zkontrolujte klávesu CAPS LOCK, uživatelské jméno a heslo jsou citlivá na velikost písmen.<br><br>Všechny činnosti, včetně nesprávných pokusů o přihlášení, jsou zaznamenány v záznamech systému Pandora FMS a každý uživatel si je může prohlédnout, jakékoli incidenty nebo poruchy nahlaste správcovi.

en: Elements
cs: Elementy

en: Empty
cs: Prázdné

en: Enable
cs: Povolit

en: Enable GIS features in Pandora Console
cs: Povolit funkce GIS v konzoli Pandora

en: Enable Integria incidents in Pandora Console
cs: Povolit incidenty Integria v konzole Pandora

en: Enable history database
cs: Povolit databázi historie

en: Enable selected alerts
cs: Povolit zvolené výstrahy

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Enabled / Disabled
cs: Povoleno / Zakázáno

en: Enabled alerts
cs: Povolené výstrahy

en: Enabled user.
cs: Uživatel povolen.

en: End date
cs: Konečné datum

en: Enforce https
cs: Vynutit https

en: Enter keywords to search
cs: Zadejte klíčová slova pro hledání

en: Enterprise
cs: Firemní

en: Enterprise ICMP server
cs: Podnikový server ICMP

en: Enterprise SNMP server
cs: Podnikový server SNMP

en: Enterprise version
cs: Verze pro podniky

en: Equal to
cs: Je rovno

en: Error
cs: Chyba

en: Error add '%s' SLA.
cs: Chyba při přidávání '%s' SLA

en: Error add '%s' action.
cs: Chyba při přidání činnosti '%s'

en: Error adding SNMP module to policy.
cs: Chyba při přidávání modulu SNMP do zásad.

en: Error adding SNMP module to policy. Id_module_type is not correct for SNMP modules.
cs: Chyba při přidávání modulu SNMP do zásad. Id_module_type není správný pro moduly SNMP.

en: Error adding SNMP module to policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání modulu SNMP do zásad. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error adding SNMP module to policy. Module_name cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání modulu SNMP do zásad. Module_name nemůže být prázdné.

en: Error adding SNMP module to policy. The module is already in the policy.
cs: Chyba při přidávání modulu SNMP do zásad. Modul již je v zásadách.

en: Error adding agent to policy.
cs: Chyba při přidávání agenta k zásadám.

en: Error adding agent to policy. Id_agent cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání agenta k zásadám. Id_agent nemůže být prázdné.

en: Error adding agent to policy. Id_agent doesn't exists.
cs: Chyba při přidávání agenta k zásadám. Id_agent neexistuje.

en: Error adding agent to policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání agenta k zásadám. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error adding agent to policy. The agent is already in the policy.
cs: Chyba při přidávání agenta k zásadám. Agent již je v zásadách umístěn.

en: Error adding data module to policy.
cs: Chyba při přidávání datového modulu k zásadám.

en: Error adding data module to policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání datového modulu k zásadám. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error adding data module to policy. Module_name cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání datového modulu k zásadám. Module_name nemůže být prázdné.

en: Error adding data module to policy. The module is already in the policy.
cs: Chyba při přidávání datového modulu k zásadám. Modul již je v zásadách.

en: Error adding module to profile
cs: Chyba při přidávání modulu do profilu

en: Error adding modules
cs: Chyba při přidávání modulů

en: Error adding modules. The following errors already exists:
cs: Chyba při přidávání modulů. Následující chyby již existují:

en: Error adding network module to policy.
cs: Chyba při přidávání síťového modulu do zásad.

en: Error adding network module to policy. Id_module_type is not correct for network modules.
cs: Chyba při přidávání síťového modulu do zásad. Id_module_type není správné pro síťové moduly.

en: Error adding network module to policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání síťového modulu do zásad. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error adding network module to policy. Module_name cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání síťového modulu do zásad. Module_name nemůže být prázdné.

en: Error adding network module to policy. The module is already in the policy.
cs: Chyba při přidávání síťového modulu do zásad. Modul již je v zásadách.

en: Error adding network profile
cs: Chyba při přidávání síťového profilu

en: Error adding plugin module to policy.
cs: Chyba při přidávání zásuvného modulu do zásad.

en: Error adding plugin module to policy. Id_plugin cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání zásuvného modulu do zásad. Id_plugin nemůže být prázdné.

en: Error adding plugin module to policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání zásuvného modulu do zásad. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error adding plugin module to policy. Module_name cannot be left blank.
cs: Chyba při přidávání zásuvného modulu do zásad. Module_name nemůže být prázdné.

en: Error adding plugin module to policy. The module is already in the policy.
cs: Chyba při přidávání zásuvného modulu do zásad. Modul již je v zásadách.

en: Error applying all policies.
cs: Chyba při použití všech zásad.

en: Error applying policy.
cs: Chyba při použití zásad.

en: Error applying policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při použití zásad. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error applying policy. This policy is already pending to apply.
cs: Chyba při použití zásad. Tato zásada čeká na použití.

en: Error assigning module to template.
cs: Chyba při přidělování modulu k šabloně.

en: Error assigning module to template. Id_agent cannot be left blank.
cs: Chyba při přidělování modulu k šabloně. ID agenta nemůže být prázdné.

en: Error assigning module to template. Id_agent doesn't exists.
cs: Chyba při přidělování modulu k šabloně. ID agenta neexistuje.

en: Error assigning module to template. Id_module cannot be left blank.
cs: Chyba při přidělování modulu k šabloně. ID modulu nemůže být prázdné.

en: Error assigning module to template. Id_module doesn't exists.
cs: Chyba při přidělování modulu k šabloně. ID modulu neexistuje.

en: Error assigning module to template. Id_template cannot be left blank.
cs: Chyba při přidělování modulu k šabloně. ID šablony nemůže být prázdné.

en: Error assigning module to template. Id_template doensn't exists.
cs: Chyba při přidělování modulu k šabloně. ID šablony neexistuje.

en: Error connecting to DB pandora.
cs: Chyba při připojování k DB pandora

en: Error connecting to database %s at %s.
cs: Chyba při připojování k databázi %s v %s.

en: Error copying
cs: Chyba při kopírování

en: Error copying md5 file
cs: Chyba při kopírování souboru md5

en: Error create '%s' component.
cs: Chyba při vytváření součásti '%s'.

en: Error create '%s' item in report '%s'.
cs: Chyba při vytváření položky '%s' v záznamu '%s'.

en: Error create '%s' report, the name exist and there aren't free name.
cs: Chyba při vytváření záznamu '%s', název existuje a nejsou volné názvy.

en: Error create '%s' report.
cs: Chyba při vytváření hlášení '%s'.

en: Error create '%s' visual map, lost tag name.
cs: Chyba při vytváření vizuální mapy '%s', ztracen název značky.

en: Error create '%s' visual map, the name exist and there aren't free name.
cs: Chyba při vytváření vizuální mapy '%s', název existuje a neexistují žádné volné názvy.

en: Error create '%s' visual map.
cs: Chyba při vytváření vizuální mapy '%s'.

en: Error create item for agent '%s' visual map.
cs: Chyba při vytváření položky vizuální mapy pro agenta '%s'.

en: Error create item type '%d' visual map.
cs: Chyba při vytváření vizuální mapy typu položky '%d'.

en: Error creating SNMP component. Incorrect value for Snmp component type field.
cs: Chyba při vytváření komponenty SNMP. Nesprávná hodnota pro pole typu komponenty.

en: Error creating SNMP component. SNMP component name cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření komponenty SNMP. Název komponenty SNMP nemůže být prázdný.

en: Error creating SNMP component. Snmp component group cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření komponenty SNMP. Skupina komponenty Snmp nemůže být prázdná.

en: Error creating SNMP component. This SNMP component already exists.
cs: Chyba při vytváření komponenty SNMP. Tato komponenta již existuje.

en: Error creating SNMP component. snmp3_auth_method doesn't exists. Set it to 'MD5' or 'SHA'.
cs: Chyba při vytváření komponenty SNMP. snmp3_auth_method neexistuje. Nastavte ji na 'MD5' nebo 'SHA'.

en: Error creating SNMP component. snmp3_priv_method doesn't exists. Set it to 'AES' or 'DES'.
cs: Chyba při vytváření komponenty SNMP. snmp3_priv_method neexistuje. Nastavte ji na 'AES' nebo 'DES'.

en: Error creating SNMP component. snmp3_sec_level doesn't exists. Set it to 'authNoPriv' or 'authPriv' or 'noAuthNoPriv'.
cs: Chyba při vytváření komponenty SNMP.  snmp3_sec_level neexistuje. Nastavte ji na 'authNoPriv', 'authPriv' nebo 'noAuthNoPriv'.

en: Error creating alert template.
cs: Chyba při vytváření šablony výstrahy.

en: Error creating alert template. Template name cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření šablony výstrahy. Název šablony nemůže být prázdný.

en: Error creating file
cs: Chyba při vytváření souboru

en: Error creating file with empty name
cs: Chyba při vytváření souboru s prázdným názvem

en: Error creating incident
cs: Chyba při vytváření incidentu

en: Error creating local component.
cs: Chyba při vytváření místní komponenty.

en: Error creating local component. Local component group cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření místní komponenty. Skupina místní komponenty nemůže být prázdná.

en: Error creating local component. Local component name cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření místní komponenty. Název místní komponenty nemůže být prázdný.

en: Error creating local component. This local component already exists.
cs: Chyba při vytváření místní komponenty. Tato komponenta již existuje.

en: Error creating module from network component. Agent doesn't exists.
cs: Chyba při vytváření modulu ze síťové komponenty. Agent neexistuje.

en: Error creating module from network component. Error creating module.
cs: Chyba při vytváření modulu ze síťové komponenty. Chyba pro vytváření modulu.

en: Error creating module from network component. Network component doesn't exists.
cs: Chyba při vytváření modulu ze síťové komponenty. Komponenta neexistuje.

en: Error creating network component. Incorrect value for Network component type field.
cs: Chyba při vytváření součásti sítě. Nesprávná hodnota pro pole Typ síťové součásti.

en: Error creating network component. Network component group cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření součásti sítě. Skupina součásti sítě je prázdná.

en: Error creating network component. Network component name cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření součásti sítě. Název součásti sítě nemůže být prázdný.

en: Error creating network component. This network component already exists.
cs: Chyba při vytváření součásti sítě. Tato součást sítě již existuje.

en: Error creating plugin component. Incorrect value for Id plugin.
cs: Chyba při vytváření komponenty zásuvného modulu. Nesprávná hodnota pro Id modulu.

en: Error creating plugin component. Plugin component group cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření komponenty zásuvného modulu. Skupina modulu komponenty nemůže být prázdná.

en: Error creating plugin component. Plugin component name cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření komponenty zásuvného modulu. Název komponenty modulu nemůže být prázdný.

en: Error creating plugin component. This plugin component already exists.
cs: Chyba při vytváření komponenty zásuvného modulu. Tato komponenta již existuje.

en: Error creating recon task
cs: Chyba při vytváření průzkumného úkolu

en: Error creating tag
cs: Chyba při vytváření značky

en: Error deleting
cs: Chyba při mazání

en: Error deleting alert template.
cs: Chyba při mazání šablony výstrahy.

en: Error deleting alert template. Id_template cannot be left blank.
cs: Chyba při mazání šablony výstrahy. ID šablony nemůže být prázdné.

en: Error deleting data
cs: Chyba při mazání dat

en: Error deleting event
cs: Událost úspěšně smazána

en: Error deleting export target
cs: Chyba při mazání cíle exportu

en: Error deleting module from profile
cs: Chyba při mazání modulu z profilu

en: Error deleting module template.
cs: Chyba při mazání šablony modulu.

en: Error deleting module template. Id_module_template cannot be left blank.
cs: Chyba při mazání šablony modulu. ID modulu šablony nemůže být prázdné.

en: Error deleting module template. Id_module_template doesn't exists.
cs: Chyba při mazání šablony modulu. ID modulu šablony neexistuje.

en: Error deleting old events
cs: Chyba při mazání starých událostí

en: Error deleting recon task
cs: Chyba při mazání průzkumného úkolu

en: Error deleting tag
cs: Chyba při mazání značky

en: Error deleting template
cs: Chyba při mazání šablony

en: Error first setup Open update
cs: Chyba nejdříve nastavte otevřené aktualizace

en: Error get the graph
cs: Chyba při získání grafu

en: Error getting alert template.
cs: Chyba při získávání šablony výstrahy.

en: Error getting alert template. Id_template doesn't exists.
cs: Chyba při získávání šablony výstrahy. ID šablony neexistuje.

en: Error getting all alert templates.
cs: Chyba při získávání všech šablon výstrah.

en: Error getting module groups.
cs: Chyba při získávání skupin modulu.

en: Error getting module value from all agents. Module name cannot be left blank.
cs: Chyba při získávání hodnoty modulu od všech agentů. Název modulu nemůže být prázdný.

en: Error getting module value from all agents. Module name doesn't exists.
cs: Chyba při získávání hodnoty modulu od všech agentů. Název modulu neexistuje.

en: Error getting plugins.
cs: Chyba při získávání zásuvných modulů.

en: Error in connection.
cs: Chyba ve spojení.

en: Error in creation SNMP module.
cs: Chyba při vytváření modulu SNMP.

en: Error in creation SNMP module. Agent name doesn't exists.
cs: Chyba při vytváření modulu SNMP. Název agenta neexistuje.

en: Error in creation SNMP module. Invalid id_module_type for a SNMP module.
cs: Chyba při vytváření modulu SNMP. Neplatný id_module_type pro modul SNMP.

en: Error in creation SNMP module. Module_name cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření modulu SNMP. Module_name nemůže být prázdné.

en: Error in creation SNMP module. snmp3_auth_method doesn't exists. Set it to 'MD5' or 'SHA'.
cs: Chyba při vytváření modulu SNMP.  snmp3_auth_method neexistuje. Nastavte ji na 'MD5' nebo 'SHA'.

en: Error in creation SNMP module. snmp3_priv_method doesn't exists. Set it to 'AES' or 'DES'.
cs: Chyba při vytváření modulu SNMP. snmp3_priv_method neexistuje. Nastavte ji na 'AES' nebo 'DES'.

en: Error in creation SNMP module. snmp3_sec_level doesn't exists. Set it to 'authNoPriv' or 'authPriv' or 'noAuthNoPriv'.
cs: Chyba při vytváření modulu SNMP. snmp3_sec_level neexistuje, Nastavte ji na 'authNoPriv', 'authPriv' nebo 'noAuthNoPriv'.

en: Error in creation data module.
cs: Chyba při vytváření datového modulu.

en: Error in creation data module. Agent name doesn't exists.
cs: Chyba při vytváření datového modulu. Název agenta neexistuje.

en: Error in creation data module. Module_name cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření datového modulu. Module_name nemůže být prázdné.

en: Error in creation network module.
cs: Chyba při vytváření síťového modulu.

en: Error in creation network module. Agent name doesn't exists.
cs: Chyba při vytváření síťového modulu. Název agenta neexistuje.

en: Error in creation network module. Id_module_type is not correct for network modules.
cs: Chyba při vytváření síťového modulu. Id_module_type není pro síťové moduly správné.

en: Error in creation plugin module.
cs: Chyba při vytváření zásuvného modulu.

en: Error in creation plugin module. Agent name doesn't exists.
cs: Chyba při vytváření zásuvného modulu. Název agenta neexistuje

en: Error in creation plugin module. Id_plugin cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření zásuvného modulu. Id_plugin nemůže být prázdné.

en: Error in group creation.
cs: Chyba při vytváření skupiny.

en: Error in group creation. Group_name cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření skupiny. Group_name nemůže být prázdné.

en: Error in group creation. Icon_name cannot be left blank.
cs: Chyba při vytváření skupiny. Icon_name nemůže být prázdné.

en: Error in group creation. Id_parent_group doesn't exists.
cs: Chyba při vytváření skupiny. Id_parent_group neexistuje.

en: Error in user enabling/disabling.
cs: Chyba v povolení/zákazu uživatele.

en: Error login.
cs: Chyba při přihlašování.

en: Error normalizing module %s
cs: Chyba při normalizaci modulu %s

en: Error processing alert(s)
cs: Chyba při zpracování výstrah(y)

en: Error processing request
cs: Chyba při zpracování požadavku

en: Error sendding message.
cs: Chyba při odesílání zprávy.

en: Error sending message to group %s
cs: Chyba při posílání zpráv skupině %s

en: Error sending message to user %s
cs: Chyba při posílání zprávě uživateli %s

en: Error stopping downtime. Id_downtime cannot be left blank.
cs: Chyba při zastavování odstávky. Id_downtime

en: Error the report haven't group.
cs: Chyba, hlášení nemá skupinu.

en: Error the report haven't name.
cs: Chyba, hlášení nemá název.

en: Error updating OS
cs: Chyba při aktualizaci OS

en: Error updating SNMP module in policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP v zásadách. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error updating SNMP module in policy. Id_policy_module cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP v zásadách. Id_policy_name nemůže být prázdné.

en: Error updating SNMP module in policy. Module doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP v zásadách. Modul neexistuje.

en: Error updating SNMP module in policy. Module type is not SNMP type.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP v zásadách. Typ modulu není SNMP.

en: Error updating SNMP module. Id_module cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP. Id_module nemůže být prázdné.

en: Error updating SNMP module. Id_module doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP. Id_module neexistuje.

en: Error updating SNMP module. Id_module exists in the new agent.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP. Id_module existuje v novém agentovi.

en: Error updating SNMP module. snmp3_auth_method doesn't exists. Set it to 'MD5' or 'SHA'.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP. snmp3_auth_method neexistuje. Nastavte ji na 'MD5' nebo 'SHA'.

en: Error updating SNMP module. snmp3_priv_method doesn't exists. Set it to 'AES' or 'DES'.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP. snmp3_priv_method neexistuje. Nastavte ji na 'AES' nebo 'DES'.

en: Error updating SNMP module. snmp3_sec_level doesn't exists. Set it to 'authNoPriv' or 'authPriv' or 'noAuthNoPriv'.
cs: Chyba při aktualizaci modulu SNMP. snmp3_sec_level neexistuje. Nastavte ji na 'authNoPriv', 'authPriv' nebo 'noAuthNoPriv'.

en: Error updating alert template.
cs: Chyba při aktualizaci šablony výstrahy.

en: Error updating alert template. Id_template cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci šablony výstrahy. ID šablony nemůže být prázdné.

en: Error updating alert template. Id_template doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci šablony výstrahy. ID šablony neexistuje.

en: Error updating data module in policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci datového modulu v zásadách. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error updating data module in policy. Id_policy_module cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci datového modulu v zásadách. Id_policy_module nemůže být prázdné.

en: Error updating data module in policy. Module doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci datového modulu v zásadách. Modul neexistuje.

en: Error updating data module. Id_module cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci datového modulu. Id_module nemůže být prázdné.

en: Error updating data module. Id_module doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci datového modulu. Id_module neexistuje.

en: Error updating data module. Id_module exists in the new agent.
cs: Chyba při aktualizaci datového modulu. Id_module existuje v novém agentovi.

en: Error updating export target
cs: Chyba při aktualizaci cíle exportu

en: Error updating network module in policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci síťového modulu v zásadách. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error updating network module in policy. Id_policy_module cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci síťového modulu v zásadách. Id_policy_module nemůže být prázdné.

en: Error updating network module in policy. Module doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci síťového modulu v zásadách. Modul neexistuje.

en: Error updating network module in policy. Module type is not network type.
cs: Chyba při aktualizaci síťového modulu v zásadách. Typ modulu není síťový.

en: Error updating network module. Id_module doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci síťového modulu. Id_module neexistuje.

en: Error updating network module. Id_module exists in the new agent.
cs: Chyba při aktualizaci síťového modulu. Id_module se vyskytuje v novém agentovi.

en: Error updating network module. Module name cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci síťového modulu. Název modulu nemůže být prázdný.

en: Error updating network profile
cs: Chyba při aktualizaci síťového profilu

en: Error updating passwords: %s
cs: Chyba při aktualizaci hesel: %s

en: Error updating plugin module in policy. Id_policy cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci zásuvného modulu v zásadách. Id_policy nemůže být prázdné.

en: Error updating plugin module in policy. Id_policy_module cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci zásuvného modulu v zásadách. Id_policy_module nemůže být prázdné.

en: Error updating plugin module in policy. Module doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci zásuvného modulu v zásadách. Modul neexistuje.

en: Error updating plugin module in policy. Module type is not network type.
cs: Chyba při aktualizaci zásuvného modulu v zásadách. Typ modulu není síťový.

en: Error updating plugin module. Id_module cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci zásuvného modulu. Id_module nemůže být prázdné.

en: Error updating plugin module. Id_module doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci zásuvného modulu. Id_module neexistuje.

en: Error updating plugin module. Id_module exists in the new agent.
cs: Chyba při aktualizaci zásuvného modulu. Id_module existuje v novém agentovi.

en: Error updating recon task
cs: Chyba při aktualizaci průzkumného úkolu

en: Error updating tag
cs: Chyba při aktualizaci značky

en: Error updating user info
cs: Chyba při aktualizací informací o uživateli

en: Error updating user info (no change?)
cs: Chyba při aktualizaci informací o uživateli (žádná změna?)

en: Error updating user. Id_user cannot be left blank.
cs: Chyba při aktualizaci uživatele. Id_user nemůže být prázdné.

en: Error updating user. Id_user doesn't exists.
cs: Chyba při aktualizaci uživatele. Id_user neexistuje.

en: Error updating user. Password info incorrect.
cs: Chyba při aktualizaci uživatele. Údaje o hesle nesprávné.

en: Error validate all alerts. Failed
cs: Chyba při ověřování všech výstrah. Selhalo

en: Error validate all policy alerts. Failed
cs: Chyba při ověřování všech zásad výstrah. Selhalo

en: Error validating all alert policies.
cs: Chyba při ověřování všech zásad výstrah.

en: Error, The field name and name in module_name in data configuration are different.
cs: Chyba - Název pole a název v module_name v nastavení dat jsou různé.

en: Error, please install the PHP libXML in the system.
cs: Chyba, prosím nainstalujte PHP libXML do systému.

en: Event
cs: Událost

en: Event ID
cs: ID události

en: Event Name
cs: Název události

en: Event control filter
cs: Filtr kontroly událostí

en: Event database cleanup
cs: Událost čištění databáze

en: Event detail
cs: Podrobnosti události

en: Event filter
cs: Filtr událostí

en: Event graph
cs: Graf události

en: Event graph by user
cs: Graf události podle uživatele

en: Event graphs
cs: Grafy událostí

en: Event in process
cs: Probíhající událost

en: Event name
cs: Název události

en: Event report agent
cs: Agent záznamu události

en: Event report group
cs: Skupina záznamu události

en: Event report module
cs: Modul záznamu události

en: Event server
cs: Server událostí

en: Event status
cs: Stav události

en: Event type
cs: Typ události

en: Event validated
cs: Událost ověřena

en: Events
cs: Události

en: Events (24h)
cs: Události (24h)

en: Events by agent
cs: Události podle agenta

en: Events validated by user
cs: Události ověřené uživatelem

en: Events with following tags
cs: Události s následujícími značkami:

en: Events without following tags
cs: Události bez následujících značek

en: Every
cs: Každých

en: Everyday
cs: Každý den

en: Everything
cs: Vše

en: Example
cs: Příklad

en: Exception
cs: Výjimka

en: Execute
cs: Spustit

en: Execute SQL
cs: Spustit SQL

en: Expired incidents
cs: Prošlé incidenty

en: Expires
cs: Platnost do

en: Explanation
cs: Vysvětlení

en: Export
cs: Exportovat

en: Export data
cs: Exportovat data

en: Export server
cs: Exportní server

en: Export target
cs: Exportovat cíl

en: Export targets
cs: Exportovat cíle

en: Export to CSV file
cs: Export do souboru CSV

en: Export type
cs: Typ exportu

en: Extension uploader
cs: Nahrání rozšíření

en: Extensions
cs: Rozšíření

en: Extra options
cs: Další volby

en: FF threshold
cs: Práh FT

en: Faces
cs: Tváře

en: Fail
cs: Neúspěšný

en: Fail creating OS
cs: Nelze vytvořit OS

en: Fail to upload extension
cs: Nelze nahrát rozšíření

en: Fail validate
cs: Ověření selhalo

en: Field
cs: Pole

en: Field content
cs: Obsah pole

en: Field number
cs: Číslo pole

en: Field separator
cs: Oddělovač pole

en: Field successfully created
cs: Pole úspěšně vytvořeno

en: Field successfully deleted
cs: Pole úspěšně smazáno

en: Field successfully updated
cs: Pole úspěšně aktualizováno

en: File
cs: Soubor

en: File could not be saved due to database error
cs: Soubor nemohl být uložen kvůli chybě v databázi

en: File could not be uploaded
cs: Soubor nelze nahrát

en: File deleted
cs: Soubor smazán

en: File is missing in disk storage. Please contact the administrator.
cs: Soubor chybí v úložišti disku. Prosím kontaktujte správce.

en: File is too big
cs: Soubor je přiliš velký

en: File is too large (> 500KB)
cs: Soubor je příliš velký (> 500KB)

en: File manager
cs: Správce souborů

en: File uploaded
cs: Soubor nahrán

en: File was partially uploaded. Please try again
cs: Soubor byl částečně nahrán. Zkuste to prosím znovu

en: Filename
cs: Název souboru

en: Files
cs: Soubory

en: Filter
cs: Filtr

en: Filter Agents by %s
cs: Filtrovat agenty podle %s

en: Filter Alerts by %s
cs: Filtrovat agenty podle %s

en: Filter Events by %s
cs: Filtrovat události podle %s

en: Filter Modules by %s
cs: Filtrovat moduly podle %s

en: Filter alert events
cs: Filtrovat události výstrah

en: Filter by agent name, module name, template name or action name
cs: Filtrovat podle názvu agenta, modulu, šablony nebo činnosti

en: Filter by group
cs: Filtrovat podle skupiny

en: Filter graphs
cs: Filtrovat grafy

en: Filter group
cs: Filtrovat akupinu

en: Filter overview
cs: Přehled filtrů

en: Filtering completed
cs: Filtrování dokončeno

en: Filtering data module
cs: Modul filtrování dat

en: Finish
cs: Dokončit

en: Fired
cs: Vysláno

en: Fired alerts
cs: Vyslané výstrahy

en: Firing
cs: Vysílání

en: First date
cs: První datum

en: Font
cs: Písmo

en: Font path
cs: Cesta k písmu

en: Font size
cs: Velikost písma

en: For use the original image file size, set 0 width and 0 height.
cs: Abyste použili původní rozměry obrázku, nastavte šířku a výšku na 0.

en: Force
cs: Donutit

en: Force execution
cs: Vynutit spuštění

en: Forecasting
cs: Předpovídání

en: Format
cs: Formát

en: Forums
cs: Fóra

en: Forward SNMP traps to agent (if exist)
cs: Posílat zachycení SNMP agentovi (pokud existuje)

en: Free search
cs: Volné hledání

en: Free text for search
cs: Volný text pro hledání

en: Free text for search (*)
cs: Free text pro hledání (*)

en: Fri
cs: Pá

en: Friday
cs: Pátek

en: From
cs: Od

en: From:
cs: Od:

en: Full (display) name
cs: Celé (zobrazené) jméno

en: Full list of monitors
cs: Úplný seznam monitorů

en: Full screen
cs: Celá obrazovka

en: Full screen mode
cs: Režim celé obrazovky

en: GIS Labels
cs: Popisky GIS

en: GIS Maps
cs: Mapy GIS

en: GIS Maps builder
cs: Sestavení map GIS

en: GIS connections
cs: Připojení GIS

en: GIS data
cs: Data GIS

en: GIS map layers
cs: Vrstvy mapy GIS

en: GIS maps
cs: Mapy GIS

en: General
cs: Obecné

en: General options
cs: Obecné možnosti

en: Generate file
cs: Vytvořit soubor

en: Generate trap
cs: Vytvořit zachycení

en: Generated at
cs: Vytvořeno

en: Generic upload error
cs: Obecná chyba nahrání

en: Get Info
cs: Získat informace

en: Get data
cs: Získat data

en: Get data from agent
cs: Získat data z agenta

en: Get more modules in Pandora FMS Library
cs: Získejte další moduly v knihovně Pandora FMS

en: Global Profile
cs: Globální profil

en: Global health
cs: Globální zdraví

en: Global search
cs: Globální hledání

en: Go
cs: Vykonat

en: Go to agent detail
cs: Přjít na podrobnosti agenta

en: Go to data overview
cs: Přejít na přehled dat

en: Godmode Function
cs: Boží funkce

en: Godmode Menu
cs: Boží nabídka

en: Going down from normal to warning
cs: Snížení z normálního na varování

en: Going down to critical state
cs: Snížení na kritický stav

en: Going from critical to warning
cs: Přechod z kritického na výstrahu

en: Going up to normal state
cs: Zvýšení na normální stav

en: Google Map Type
cs: Typ map Google

en: Google Maps Key
cs: Klíč map google

en: Google Satelite
cs: Satelitní

en: Graph
cs: Graf

en: Graph builder
cs: Sestavení grafu

en: Graph color (avg)
cs: Barva grafu (prům)

en: Graph color (max)
cs: Barva grafu (max)

en: Graph color (min)
cs: Barva grafu (min)

en: Graph defined
cs: Graf zadán

en: Graph deleted successfully
cs: Graf úspěšně smazán

en: Graph editor
cs: Editor grafu

en: Graph name
cs: Název grafu

en: Graph stored successfully
cs: Graf úspěšně uložen

en: Graphic resolution (1-low, 5-high)
cs: Rozlišení grafu (1-nízko, 5-vysoko)

en: Graphs
cs: Grafy

en: Green cell when the module group and agent have all modules in OK status
cs: Zelená buňka když skupina modulu a agent mají všechny moduly ve stavu OK

en: Green cell when the module has a normal status
cs: Zelená buňka když modul je v normálním stavu

en: Grey cell when the module group and agent have at least one in unknown status and the others in green status
cs: Šedá buňka když skupina modulu a agent mají alespoň jeden neznámý stav a ostatní v zeleném stavu

en: Grey cell when the module has an unknown status
cs: Šedá buňka když modul je v neznámém stavu

en: Group
cs: Skupina

en: Group by agent
cs: Seskupit podle agenta

en: Group events
cs: Skupinové události

en: Group filter:
cs: Filtr skupiny:

en: Group management
cs: Správa skupiny

en: Group must have a name
cs: Skupina musí mít název

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Group recursion
cs: Rekurze skupiny

en: Group report
cs: Záznam skupiny

en: Group successfully created
cs: Skupina úspěšně vytvořena

en: Group successfully deleted
cs: Skupina úspěšně smazána

en: Group successfully updated
cs: Skupina úspěšně aktualizována

en: Group that owns the connection
cs: Skupina která toto spojení vlastní

en: Group that owns the map
cs: Skupina která mapu vlastní

en: Group view
cs: Zobrazení skupin

en: Group:
cs: Skupina:

en: Grouped
cs: Seskupené

en: Groups
cs: Skupiny

en: Groups defined in Pandora
cs: Skupiny zadané v Pandora

en: Groups view
cs: Zobrazení skupin

en: Have cost
cs: Mající náklady

en: Height
cs: Výška

en: Height proportional
cs: Úměrná výška

en: Help
cs: Nápověda

en: Help system error
cs: Chyba systému nápovědy

en: Hide policy modules
cs: Skrýt moduly zásad

en: Hierarchy of agents
cs: Hierarchie agentů

en: Historical data
cs: Historická data

en: History database
cs: Databáze historie

en: Home
cs: Domů

en: Host
cs: Hostitel

en: Host address
cs: Adresa hostitele

en: Hour
cs: Hodina

en: Hours
cs: hodin

en: Hyperlink to help information that has to exist previously.
cs: Odkaz, který pomáhá informacím, které musely být vytvořeny dříve.

en: IP Address
cs: IP adresa

en: IP address
cs: IP adresy

en: IP list with API access
cs: Seznam IP s přístupem k API

en: Icon
cs: Ikona

en: Id does not exist in BD.
cs: Id neexistuej v BD

en: If Enterprise ACL System is enabled without rules you will lose access to Pandora FMS Console (even admin). Do you want to continue?
cs: Pokud povolíte podnikový systém ACL bez pravidel, ztratíte přístup ke konzole Pandora FMS (i správce). Chcete pokračovat?

en: If SSL is not properly configured you will lose access to Pandora FMS Console. Do you want to continue?
cs: Pokud SSL není správně nastaveno, ztratíte přístup ke konzoli Pandora. Chcete pokračovat?

en: If checkbox is clicked then block size global configuration is used
cs: Pokud je políčko zaškrtnuto, pak je použito globální nastavení velikosti bloku

en: If realtime statistics are disabled, statistics interval resfresh will be set here.
cs: Pokud jsou statistiky v reálném čase zakázány. bude zde nastaven interval jejich obnovení.

en: Ignore new GIS data:
cs: Ignorovat nová data GIS:

en: Image
cs: Obrázek

en: Image Size
cs: Velikost obrázku

en: Image URL
cs: URL obrázku

en: Import text from URL
cs: Importovat text z URL

en: In case you fill any Field 1, Field 2 or Field 3 above, those will replace the corresponding fields of this associated "Default action".
cs: V případě, že vyplníte Pole 1, Pole 2, nebo Pole 3 výše, pak nahradí odpovídající pole této přidělené "Výchozí činnosti".

en: In case you use an Export server you can link this module and export data to one these.
cs: V případě, že používáte exportní server, můžete tento modul propojit a exportovat data do jednoho z těchto.

en: In order to perform massive operations, PHP needs a correct configuration in timeout parameters. Please, open your PHP configuration file (php.ini) for example: <i>sudo vi /etc/php5/apache2/php.ini;</i><br> And set your timeout parameters to a correct value: <br><i> max_execution_time = 0</i> and <i>max_input_time = -1</i>
cs: Abyste mohli provádět hromadné operace, PHP potřebuje správné nastavení parametrů časového limitu. Prosím otevřete Váš soubor nastavení PHP (php.ini), například <i>sudo vi /etc/php5/apache2/php.ini;</i><br> a nastavte vaše parametry na správnou hodnotu: <br><i> max_execution_time = 0</i> a <i>max_input_time = -1</i>

en: Incident created
cs: Incident vytvořen

en: Incident deleted
cs: Incident smazán

en: Incident details
cs: Podrobnosti incidentu

en: Incident management
cs: Správa incidentů

en: Incident updated
cs: Incident aktualizován

en: Incidents
cs: incidenty

en: Incidents by group
cs: Incidenty podle skupiny

en: Incidents by priority
cs: Incidenty podle priority

en: Incidents by source
cs: Incidenty podle zdroje

en: Incidents by status
cs: Incidenty podle stavu

en: Incidents by user
cs: Incidenty podle uživatele

en: Incidents statistics
cs: Statistiky incidentů

en: Incorrect collapsible.
cs: Nesprávná skládací.

en: Incorrect form.
cs: Nesprávný formulář.

en: Incorrect format in Subnet field
cs: Nesprávný formát v poli podsítě

en: Incorrect grid.
cs: Nesprávná síť.

en: Increase Weight
cs: Zvýšit váhu

en: Index of %s
cs: Rejstřík %s

en: Information
cs: Informace

en: Information on agent %s in the database
cs: Informace o agentovi %s v databázi

en: Information on all agents in the database
cs: Informace o všech agentech v databázi

en: Informational
cs: Informační

en: Informative
cs: Informativní

en: Insert Data
cs: Vložit data

en: Insert data
cs: Vložit data

en: Inside limits
cs: Uvnitř limitů

en: Insufficient permissions to validate alerts
cs: Nedostatečná oprávnění k potvrzení výstrah

en: Insuficient data
cs: Nedostatečná data

en: Integria API password
cs: API heslo Integria

en: Integria host
cs: Hostitel Integria

en: Integria inventory
cs: Inventář Integria

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Interfaces
cs: Rozhraní

en: Invalid
cs: Špatný

en: Invalid date selected
cs: Vybráno neplatné datum

en: Invalid time specified
cs: Zadán neplatný čas

en: Inventory
cs: Inventář

en: Inventory changes
cs: Změny inventáře

en: Inventory modules management
cs: Správa modulů inventáře

en: Inventory server
cs: Server zásob

en: Is not allowed delete events in process
cs: Není dovoleno mazat probíhající události

en: It is possible to edit, delete and reorder the layers.
cs: Vrstvy je možné upravit, smazat nebo seřadit.

en: Item
cs: Položka

en: Item editor
cs: Editor položek

en: Item title size text
cs: Délka textu názvu položky

en: Items
cs: Položky

en: Items period before
cs: Období položek před

en: Key string
cs: Řetězec klíče

en: LDAP port
cs: Port LDAP

en: LDAP server
cs: Server LDAP

en: LDAP version
cs: Verze LDAP

en: Label
cs: Popisek

en: Lag
cs: Zpoždění

en: Language
cs: Jazyk

en: Language code for Pandora
cs: Kód jazyka pro Pandora

en: Last
cs: Poslední

en: Last %s Events
cs: Posledních %s událostí

en: Last Fired
cs: Naposledy vysláno

en: Last activity
cs: Poslední aktivita

en: Last contact
cs: Poslední kontakt

en: Last data
cs: Poslední data

en: Last day
cs: Poslední den

en: Last failure
cs: Poslední selhání

en: Last fired
cs: Naposledy vysláno

en: Last modification
cs: Poslední změna

en: Last month
cs: Poslední měsíc

en: Last position in
cs: Poslední pozice v

en: Last remote contact
cs: Poslední vzdálený kontakt

en: Last status
cs: Poslední stav

en: Last time on DB maintance
cs: Poslední údržba DB

en: Last update
cs: Poslední aktualizace

en: Last update.
cs: Poslední aktualizace.

en: Last week
cs: Poslední týden

en: Latest data
cs: Nejnovější data

en: Latest date
cs: Nejnovější datum

en: Latest events
cs: Nejnovější události

en: Latest events for this agent
cs: Poslední události tohoto agenta

en: Latest value
cs: Poslední hodnota

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Latitude:
cs: Šířka:

en: Layer name
cs: Název vrstvy

en: Layers
cs: Vrstvy

en: Layout
cs: Rozvržení

en: Layout visual console
cs: Rozvržení vizuální konzole

en: Learning mode
cs: Režim výuky

en: Left
cs: Vlevo

en: Legend
cs: Vysvětlívky

en: License Mode
cs: Režim licence

en: License information
cs: Informace o licenci

en: Line
cs: Čára

en: Line separator
cs: Oddělovač řádku

en: Link
cs: Odkaz

en: Link management
cs: Správa propojení

en: Link name
cs: Název propojení

en: Links
cs: Odkazy

en: List
cs: Seznam

en: List OS
cs: Vypsat OD

en: List alerts
cs: Vypsat výstrahy

en: List elements
cs: Vypsat prvky

en: List items
cs: Vypsat položky

en: List of Agents to be shown in the layer
cs: Seznam agentů zobrazených ve vrstvě

en: List of layers
cs: Seznam vrstev

en: List tags
cs: Vypsat značky

en: Load preview map
cs: Nahrát náhled mapy

en: Loading
cs: Načítání

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Local Pandora FMS
cs: Místní Pandora FMS

en: Local modules
cs: Místní moduly

en: Log Info
cs: Informace o záznamu

en: Logged out
cs: Odhlášeni

en: Login
cs: Přihlášení

en: Login Failed
cs: Přihlášení selhalo

en: Login Function
cs: Funkce přihlášení

en: Login attribute
cs: Vlastnost přihlášení

en: Login failed
cs: Přihlášení se nezdařilo

en: Login out
cs: Odhlášení

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Longitude:
cs: Délka:

en: Low
cs: Nízká

en: Main
cs: Hlavní

en: Main IP
cs: Hlavní IP

en: Main data
cs: Hlavní data

en: Main database
cs: Hlavní databáze

en: Main event view
cs: Hlavní zobrazení události

en: Maintenance
cs: Správa

en: Making copy of configuration file for
cs: Vytváření kopie souboru nastavení pro

en: Manage
cs: Spravovat

en: Manage GIS Maps
cs: Spravovat mapy GIS

en: Manage agents
cs: Správa agentů

en: Manage alert actions
cs: Spravovat činnosti výstrahy

en: Manage alerts
cs: Správa výstrah

en: Manage commands
cs: Spravovat příkazy

en: Manage custom field
cs: Spravovat vlastní pole

en: Manage custom graphs
cs: Spravovat vlastni grafy

en: Manage event alerts
cs: Správa události výstrah

en: Manage export targets
cs: Správa cílů exportu

en: Manage groups
cs: Správa skupin

en: Manage incident
cs: Správa incidentu

en: Manage incidents
cs: Správa incidentů

en: Manage messages
cs: Spravovat zprávy

en: Manage module groups
cs: Spravovat skupiny modulů

en: Manage modules
cs: Správa modulů

en: Manage network map
cs: Správa síťové mapy

en: Manage recontask
cs: Správa úkolu průzkumu

en: Manage reports
cs: Správa hlášení

en: Manage servers
cs: Správa serverů

en: Manage services
cs: Správa služeb

en: Manage users
cs: Správa uživatelů

en: Manage visual console
cs: Správa vizuální konzole

en: Manual
cs: Ruční

en: Manual placement
cs: Ruční umístění

en: Manual setup
cs: Ruční nastavení

en: Map
cs: Mapa

en: Map Center
cs: Střed mapy

en: Map Name
cs: Název mapy

en: Map conections GIS
cs: Mapovat připojení GIS

en: Map connection name
cs: Název propojení mapy

en: Map connection type
cs: Typ spojení mapy

en: Map could not be created
cs: Mapu nelze vytvořit

en: Map could not be generated
cs: Mapa nemohla být vytvořena

en: Map linked
cs: Mapa propojena

en: Map name
cs: Název mapy

en: Map options
cs: Možnosti mapy

en: Map successfully created
cs: Mapa úspěšně vytvořena

en: Map successfully update
cs: Mapa úspěšně aktualizována

en: Map summary
cs: Souhrn mapy

en: Maps
cs: Mapy

en: Mark as unread
cs: Označit jako nepřečtené

en: Marquee display
cs: Zobrazení bežícího textu

en: Massive operations
cs: Hromadné operace

en: Max Value
cs: Max hodnota

en: Max and min
cs: Max a min

en: Max value
cs: Max hodnota

en: Max. Value
cs: Max. hodnota

en: Max. days before compact data
cs: Max. dní před zhuštěním dat

en: Max. days before delete GIS data
cs: Max. dní před smazáním dat GIS

en: Max. days before delete audit events
cs: Max. dní před smazáním událostí kontroly

en: Max. days before delete events
cs: Max. dní před smazáním událostí

en: Max. days before delete string data
cs: Max. dní před smazáním dat řetězců

en: Max. days before delete traps
cs: Max. dní před smazáním zachycovačů

en: Max. days before delete unknown modules
cs: Max. dní před smazáním neznámých modulů

en: Max. days before purge
cs: Max. dní před odstraněním

en: Max. hours old
cs: Max. hodin staré

en: Max. number of alerts
cs: Max. počet výstrah

en: Max. recommended number of files in attachment directory
cs: Max. doporučený počet souborů v adresáři příloh

en: Max. time before compact data
cs: Max. čas před zhuštěním dat

en: Max. time before purge
cs: Max. čas před vyčištěním dat

en: Max. timeout
cs: Max. časový limit

en: Max/Min Values
cs: Max/Min hodnoty

en: Maximum is equal to minimum
cs: Maximum je rovno minimu

en: Maybe the files conf or md5 could not be deleted
cs: Možná že nastavení nebo md5 souboru nelze smazat

en: Medium
cs: Střední

en: Message
cs: Zpráva

en: Message overview
cs: Přehled zpráv

en: Message successfully sent
cs: Zpráva úspěšně odeslána

en: Message successfully sent to user %s
cs: Zpráva byla úspěšně poslána uživateli %s

en: Message unread - click to read
cs: Nepřečtené zprávy - klikněte pro přečtení

en: Messages
cs: Zprávy

en: Min Value
cs: Min hodnota

en: Min value
cs: Min hodnota

en: Min. Value
cs: Min. hodnota

en: Min. number of alerts
cs: Min. počet výstrah

en: Mode
cs: Režim

en: Module
cs: Modul

en: Module Graph
cs: Graf modulu

en: Module added successfully
cs: Modul úspěšně přidán

en: Module alerts
cs: Výstrahy modulu

en: Module definition
cs: Určení modulu

en: Module deleted succesfully
cs: Modul úspěšně smazán

en: Module graph
cs: Graf modulů

en: Module group
cs: Skupina modulu

en: Module group management
cs: Správa skupiny modulu

en: Module group must have a name
cs: Skupina modulu musí mít název

en: Module groups
cs: Skupiny modulu

en: Module groups defined in Pandora
cs: Skupiny modulu určené v Pandora

en: Module management
cs: Správa modulu

en: Module name
cs: Název modulu

en: Module plugin registered
cs: Modul registrován

en: Module sanity
cs: Funkčnost modulu

en: Module size text
cs: Délka textu modulu

en: Module successfully updated
cs: Modul úspěšně smazán

en: Module template
cs: Šablona modulu

en: Module template management
cs: Správa šablon modulu

en: Module templates
cs: Šablony modulu

en: Module templates management
cs: Správa šablon modulu

en: Module type
cs: Typ modulu

en: Module types
cs: Typy modulů

en: Module updated successfully
cs: Modul úspěšně aktualizován

en: Module will be linked in the next application
cs: Modul bude propojen při dalším použití

en: Module will be unlinked in the next application
cs: Modul bude dppojen při dalším použití

en: Modules
cs: Moduly

en: Modules at critical or warning status
cs: Moduly v kritickém nebo varovném stavu

en: Modules at normal status
cs: Moduly v normálním stavu

en: Modules operations
cs: Operace modulů

en: Modules run by this server will stop working. Do you want to continue?
cs: Moduly spuštěné na tomto serveru přestanou fungovat. Chcete pokračovat?

en: Modules successfully added
cs: MOduly úspěšně přidány

en: Modules successfully added to layout
cs: Moduly úspěšně přidány do rozvržení

en: Mon
cs: Po

en: Monday
cs: Pondělí

en: Monitor Critical
cs: Monitor kritický

en: Monitor Normal
cs: Monitor normální

en: Monitor Unknown
cs: MOnitor neznámý

en: Monitor Warning
cs: Monitor varování

en: Monitor checks
cs: Zjištění monitoru

en: Monitor critical
cs: Monitor - kritické

en: Monitor detail
cs: Podrobnosti monitoru

en: Monitor health
cs: Sledování zdraví

en: Monitor normal
cs: Monitor ve stavu normální

en: Monitor not init
cs: Nezavedený monitor

en: Monitor report
cs: Hlášení monitoru

en: Monitor status
cs: Stav monitoru

en: Monitor unknown
cs: Neznámý monitor

en: Monitor warning
cs: Monitor - varování

en: Monitoring
cs: Monitorování

en: Monitors
cs: Sleduje

en: Monitors BAD
cs: Monitory NE OK

en: Monitors OK
cs: Monitory OK

en: Monitors by status
cs: Monitor bodle stavu

en: Monitors down
cs: Monitory mimo provoz

en: Monitors down on period
cs: Monitory mimo provoz na období

en: Month
cs: Měsíc

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Months
cs: Měsíce

en: More modules
cs: Další moduly

en: Move after to
cs: Přesunout za

en: Move before to
cs: Přesunout před

en: Move to down
cs: Přesunout dolů

en: Move to up
cs: Přesunout nahoru

en: NORMAL
cs: NORMÁLNÍ

en: NOT INIT
cs: NEZAVEDENO

en: Name
cs: Název

en: Name #Ag.
cs: Název #Ag.

en: Name error
cs: Chyba názvu

en: Name resolution
cs: Rozlišení názvů

en: Name:
cs: Název:

en: Namespace
cs: Jmenný prostor

en: Network
cs: Síť

en: Network component management
cs: Správa síťové komponenty

en: Network components
cs: Síťové komponenty

en: Network map
cs: Síťová mapa

en: Network map created successfully
cs: Síťová mapa úspěšně vytvořena

en: Network map deleted successfully
cs: Síťová mapa úspěšně smazána

en: Network map saved successfully
cs: Síťová mapa úspěšně vytvořena

en: Network maps
cs: Síťové mapy

en: Network module updated.
cs: Síťový modul aktualizován

en: Network policy module updated.
cs: Modul síťových zásad byl aktualizován.

en: Network recon task
cs: Úkol průzkumu sítě

en: Network server
cs: Síťový server

en: Network server module
cs: Síťový modul serveru

en: Network sweep
cs: Průzkum sítě

en: Never
cs: Nikdy

en: New Incident
cs: Nový incident

en: New Password
cs: Nové heslo

en: New agent created
cs: Vytvořen nový agent

en: New event
cs: Nová událost

en: New layer
cs: Nová vrstva

en: New message
cs: Nová zpráva

en: New update of Pandora Console
cs: Nová aktualizace konzole Pandora

en: Next
cs: Další

en: Next agent contact
cs: Další kontakt agenta

en: Nice try buddy
cs: Dobrý pokus kámo

en: Nmap executable does not exist.
cs: Spustitelný soubor Nmap neexistuje.

en: No
cs: Ne

en: No Max value defined.
cs: Nezadána řádná max hodnota.

en: No Overlap
cs: Bez překrývání

en: No SNMP OID provided
cs: Nezadáno žádné SNMP OID

en: No Subject
cs: Žádný předmět

en: No Validated
cs: Neověřeno

en: No access
cs: Žádný přístup

en: No action selected
cs: Žádné činnosti nezvoleny

en: No agent defined.
cs: Není zadán žádný agent.

en: No agent found
cs: Žádný agent nenalezen

en: No agent name specified
cs: Nezadán název agenta

en: No agent selected
cs: Nezvolen žádný agent

en: No agent selected or the agent does not exist
cs: Žádný agent není vybrán, nebo neexistuje

en: No agents
cs: Žádní agenti

en: No agents found
cs: Nenalezeni žádní agenti

en: No agents selected
cs: Žádní agenti nezvoleni

en: No alert actions configured
cs: Žádné činnosti výstrahy nenastaveny

en: No alert commands configured
cs: Žádné výstrahy výstrahy nenastaveny

en: No alert selected
cs: Nevybrána žádná výstraha

en: No alert templates defined
cs: Neurčeny žádné šablony výstrahy

en: No alerts
cs: Žádné výstrahy

en: No alerts defined
cs: Nezadány žádné výstrahy

en: No alerts for this agent
cs: Žádné výstrahy pro tohoto agenta

en: No alerts found
cs: Žádné výstrahy nenalezeny

en: No alerts selected
cs: Nezvoleny žádné výstrahy

en: No available data to show
cs: Nejsou dostupná žádná data k zobrazení

en: No change
cs: Beze změny

en: No changes found.
cs: Nenalezeny žádné změny

en: No component was found
cs: Komponenta nebyla nalezena

en: No data found.
cs: Žádná data nenalezena.

en: No data to normalize
cs: Žádná data k normalizaci

en: No description available
cs: Žádný popis není k dispozici

en: No destiny agent(s) to copy
cs: Žádní cíloví agenti ke kopírování

en: No events
cs: Žádné události

en: No events selected
cs: Nevybrány žádné události

en: No fields defined
cs: Nezadána žádná pole

en: No file was uploaded
cs: Nebyl nahrán žádný soubor

en: No image defined.
cs: Nezadán žádný obrázek.

en: No image or name defined.
cs: Nezadán žádný obrázek či název.

en: No items
cs: Žádná položka

en: No label defined.
cs: Není určen žádný štítek.

en: No maps found
cs: Mapy nenalezeny

en: No matching traps found
cs: Nenalezeny žádné odpovídající pasti

en: No module defined.
cs: Nezadán žádný modul.

en: No module name provided
cs: Nezadán název modulu

en: No module selected
cs: Nevybrán žádný modul

en: No module to predict
cs: Žádný modul pro předpověď

en: No modules
cs: Žádné moduly

en: No modules for this agent
cs: Žádné moduly pro tohoto agenta

en: No modules for this profile
cs: Žádný modul pro tento profil

en: No modules have been selected
cs: Nebyly zvoleny žádné moduly

en: No modules of type string. You can not calculate their average
cs: Žádný modul typu řetězec. Nelze spočítat jejich průměr

en: No modules selected
cs: Nrvybrány žádné moduly

en: No modules specified
cs: Nezadány žádné moduly

en: No operation selected
cs: Nezvolena žádná operace

en: No other users connected
cs: Žádní další uživatelé nejsou připojeni

en: No period defined.
cs: Nezadáno žádné období

en: No planned downtime
cs: Žádná plánovaná odstávka

en: No plug-in provided
cs: Neposkytnut žádný zásuvný modul

en: No process defined.
cs: Nezadán žádný proces.

en: No selected agents to copy
cs: Nejsou zvoleni žádní agenti ke kopírování

en: No set or get or help operation.
cs: Žádná operace set, get nebo help.

en: No source agent selected
cs: Není zvolen žádný zdrojový agent

en: No source agent to copy
cs: Žádný zdrojový agent ke kopírování

en: No tags selected
cs: Žádné značky nevybrány

en: No target IP provided
cs: Nezadáno cílové IP

en: No values changed
cs: Žádné hodnoty nebyly změněny

en: No width defined.
cs: Nezadána žádná šířka.

en: Non initialized module
cs: Nezavedený modul

en: None
cs: Žádný

en: Normal
cs: Normální

en: Normal mode
cs: Normální režim

en: Normal screen
cs: Normální zobrazení

en: Normal:
cs: Normální:

en: Normalize
cs: Normalizovat

en: Not Init
cs: Nezavedeno

en: Not OK
cs: Není v pořádku

en: Not assigned
cs: Nepřiděleno

en: Not auth and not privacy method
cs: Není metoda ochrany osobních údajů ani ověření

en: Not available
cs: Nedostupné

en: Not closed
cs: Neuzavřeno

en: Not copied. Error copying data
cs: Nezkopírováno. Chyba při kopírování dat

en: Not created. Error inserting data
cs: Nevytvořeno. Chyba při vkládání dat

en: Not deleted. Error deleting data
cs: Nesmazáno. Chyba při mazání dat

en: Not deleted. Error deleting messages
cs: Nesmazáno. Chyba při mazání zpráv.

en: Not deleted. Error deleting multiple data
cs: Nesmazáno. Chyba při mazání mnoha dat

en: Not deleted. You must select an existing user
cs: Nesmazáno. Musíte vybrat existujícího uživatele

en: Not equal to
cs: Není rovno

en: Not fired
cs: Nevysláno

en: Not found content.
cs: Obsah nenalezen.

en: Not found footer.
cs: Zápatí nenalezeno.

en: Not found header.
cs: Záhlaví nenalezeno.

en: Not init
cs: Nezavedeno

en: Not needed
cs: Není potřeba

en: Not networkmap defined.
cs: Žádná mapa sítě nezadána

en: Not normal
cs: Není normální

en: Not standby alerts
cs: Žádné výstrahy v pohotovostním režimu

en: Not updated. Blank name
cs: Neaktualizováno. Prázdný název

en: Not updated. Error updating data
cs: Neaktualizováno. Chyba při aktualizaci dat

en: Not valid
cs: Neověřené

en: Not validated
cs: Nepotvrzeno

en: Notes attached to incident
cs: K incidentu připojeny poznámky

en: Now
cs: Nyní

en: Num reports
cs: Poč. hlášení

en: Number fired of alerts
cs: Počet vyslaných výstrah

en: Number lines of log
cs: Počet řádků v záznamu

en: Number of Graphs
cs: Počet grafů

en: Number of alerts match from
cs: Počet výstrah, z kterých porovnávat

en: Number of modules
cs: Počet modulů

en: Number of modules affected
cs: Počet ovlivněných modulů

en: Number of policy modules
cs: Počet modulů zásad

en: Number of zoom levels
cs: Počet úrvoní přiblížení

en: OS detection
cs: Zjištění OS

en: On
cs: V

en: On Change
cs: Při změně

en: On the edge
cs: Na hraně

en: One item per agent
cs: Jedna položka na agenta

en: Online help
cs: Nápověda online

en: Only alert events
cs: Pouze události výstrah

en: Only display wrong SLAs
cs: Zobrazit pouze špatné SLA

en: Only graph
cs: Pouze graf

en: Only in process
cs: Pouze ve zpracování

en: Only it is show tags in use.
cs: Zobrazit pouze používané značky

en: Only modules with alerts
cs: Pouze moduly s výstrahami

en: Only new
cs: Pouze nové

en: Only not validated
cs: Pouze neověřené

en: Only pending
cs: Pouze nevyřízené

en: Only table
cs: Pouze tabulka

en: Only validated
cs: Pouze potvrzené

en: Open incident
cs: Otevření incident

en: Opened at
cs: Otevřeno

en: Operation
cs: Operace

en: Operation Function
cs: Funkce operace

en: Operation Menu
cs: Nabídka operací

en: Operations
cs: Operace

en: Operator
cs: Operátor

en: Options
cs: Možnosti

en: Options for %s : %s
cs: Volby pro %s : %s

en: Orange cell when the module group and agent have at least one alarm fired.
cs: Oranžová buňka když skupina modulu a agent mají alespoň jednu vyslanou výstrahu.

en: Orange cell when the module has fired alerts
cs: Oranžová buňka když modul vyslal výstrahy

en: Order
cs: Řazení

en: Original Size
cs: Původní velikost

en: Other
cs: Ostatní

en: Other IP addresses
cs: Jiné IP adresy

en: Other value
cs: Jiná hodnota

en: Others
cs: Jiné

en: Out of limits
cs: Mimo limity

en: Outdated
cs: Zastaralé

en: Owner
cs: Vlastník

en: Packets less than one day old
cs: Pakety starší méně než den

en: Packets less than one month old
cs: Pakety starší méně než měsíc

en: Packets less than one week old
cs: Pakety starší méně než týden

en: Packets less than three days old
cs: Pakety starší méně než tři dny

en: Packets less than three months old
cs: Pakety starší méně než tři měsíce

en: Packets less than two weeks old
cs: Pakety starší méně než dva týdny

en: Page generated at
cs: Stránka vytvořená v

en: Pandora Diagnostic info
cs: Diagnostické informace Pandora

en: Pandora FMS %s - Build %s
cs: Pandora FMS %s - Sestavení %s

en: Pandora FMS Diagnostic tool
cs: Diagnostický nástroj Pandora FMS

en: Pandora FMS Graph configuration menu
cs: Graf konfiguračního menu

en: Pandora FMS Overview
cs: Přehled Pandory

en: Pandora FMS help system
cs: Pandora FMS nápověda

en: Pandora FMS help system has been called with a help reference that currently don't exist. There is no help content to show.
cs: Systém nápovědy Pandora FMS byl zavolán s odkazem, který v současnosti neexistuje. Neexistuje žádná nápověda k zobrazení.

en: Pandora FMS host
cs: Hostitel Pandora FMS

en: Pandora FMS mobile
cs: Pandora FMS mobilní

en: Pandora System
cs: Systém Pandora

en: Pandora audit
cs: Kontrola Pandory

en: Pandora management
cs: Správa Pandory

en: Pandora servers
cs: Servery Pandora

en: PandoraFMS: Agents
cs: PandoraFMS: Agenti

en: Parameters
cs: Parametry

en: Parent
cs: Rodič

en: Parent detection
cs: Zjištění nadřazené

en: Parent directory
cs: Nadřazený adresář

en: Parent recursion
cs: Rekurze nadřazené

en: Password
cs: Heslo

en: Password confirmation
cs: Potvrzení hesla

en: Password successfully updated
cs: Heslo úspěšně aktualizováno

en: Passwords cannot be empty
cs: Heslo nemůže být prázdné

en: Passwords didn't match
cs: Hesla nesouhlasí

en: Passwords didn't match or other problem encountered while updating passwords
cs: Hesla se neshodovala nebo došlo k jiným problémům při aktualizaci

en: Passwords does not match
cs: Hesla se neshodují

en: Pending
cs: Čeká

en: Percentile Bar
cs: Procentuální lišta

en: Percentile Bubble
cs: Procentuální bublina

en: Percentile Item
cs: Percentilní položka

en: Percentile bar
cs: Sloupec percentilu

en: Performance
cs: Výkon

en: Period
cs: Perioda

en: Period to show data as path
cs: Období pro zobrazení dat jako cesty

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Ping executable does not exist.
cs: Spustitelný soubor Ping neexistuje.

en: Ping host & Latency
cs: Odezva hostitele a latence

en: Planned Downtime
cs: Plánovaná odstávka

en: Planned downtime must have a name
cs: Plánovaná odstávka musí mít název

en: Plannet down time
cs: Odstávka Plannet

en: Platform Limit
cs: Limit platforem

en: Please be careful if you put a password put https access.
cs: Buďte prosím opatrní, pokud zadáváte heslo, provádějte tak přes https.

en: Please be patient. This operation can take a long time depending on the amount of modules.
cs: Prosím mějte strpení. Tato operace může trvat velmi dlouho v závislosti na množství modulů.

en: Please change the default password because is a common vulnerability reported.
cs: Prosím změňte si heslo, protože toto je často nahlašované ohrožení bezpečnosti.

en: Please check that the web server has write rights on the {HOMEDIR}/attachment directory
cs: Zkontrolujte prosím, že internetový server má oprávnění k zápisu do adresáře {HOMEDIR}/attachment

en: Please check your Pandora Server setup and be sure that database maintenance daemon is running. It's very important to keep up-to-date database to get the best performance and results in Pandora
cs: Prosím zkontrolujte nastavení vašeho serveru Pandora a ujistěte se, že daemon údržby databáze běží. Je velmi důležité udržovat aktuální databázi pro získání nejlepších výsledků a výkonů v Pandoře

en: Please save the SLA for start to add items in this list.
cs: Prosím uložte SLA abyste mohli přidat položky do tohoto seznamu.

en: Please save the report to start adding items into the list.
cs: Prosím uložte hlášení abyste mohli přidat položky do tohoto seznamu.

en: Please select any item to order
cs: Prosím zvolte jakoukoli položku pro seřazení

en: Please select any module or modules.
cs: Prosím vyberte jakýkoliv modul nebo moduly

en: Please select the connection type
cs: Prosím zvolte typ spojení

en: Please, make your changes and apply with the <i>Reload</i> button
cs: Prosím, proveďte změny a uložte je tlačítkem <i>Reload</i>

en: Plugin
cs: Zásuvný modul

en: Plugin already registered. Aborting!
cs: Modul již zaregistrován. Ukončování!

en: Plugin command
cs: Příkaz zásuvného modulu

en: Plugin created successfully
cs: Zásuvný modul úspěšně vytvořen

en: Plugin creation
cs: Vytváření zásuvného modulu

en: Plugin deleted successfully
cs: Zásuvný modul úspěšně smazán

en: Plugin exec not found. Aborting!
cs: Spustitelný soubor modulu nenalezen. Ukončování!

en: Plugin module updated.
cs: Zásuvný modul aktualizován.

en: Plugin policy module updated.
cs: Zásuvný modul zásad byl aktualizován.

en: Plugin registration
cs: Registrace zásuvného modulu

en: Plugin server
cs: Server zas. modulu

en: Plugin server module
cs: Zásuvný modul serveru

en: Plugin type
cs: Typ zásuvného modulu

en: Plugin update
cs: Aktualizace zásuvného modulu

en: Plugin updated successfully
cs: Zásuvný modul úspěšně aktualizován

en: Plugins registered in Pandora FMS
cs: Zásuvné moduly registrované v Pandora FMS

en: Policies
cs: Zásady

en: Policies view
cs: Zobrazení zásad

en: Policy
cs: Zásady

en: Port (use 0 for default)
cs: Port (použijte 0 pro výchozí)

en: Ports
cs: Porty

en: Ports defined like: 80 or 80,443,512 or even 0-1024 (Like Nmap command line format). If dont want to do a sweep using portscan, left it in blank
cs: Porty jsou zadávány takto:  80 nebo 80,443,512 nebo i 0-1024 (jako formát příkazu Nmap z příkazového řádku.) Pokud nechcete prozkoumávat pomocí skenování portů, nechejte prázdné.

en: Position
cs: Umístění

en: Position (Long, Lat)
cs: Umístění (zem. dél./šíř.)

en: Position to center the map when the map is opened
cs: Umístit na střed mapy, když je mapa otevřena

en: Positional data from the last
cs: Poziční data  posledního

en: Post process
cs: Po procesu

en: Prediction date
cs: Datum předpovědi

en: Prediction server
cs: Server předpovědí

en: Prediction server module
cs: Serverový modul předpovědi

en: Preffix
cs: Předpona

en: Preview to select the center of the map and the default position of an agent without gis data
cs: V náhledu můžete vybrat střed mapy a výchozí pozici agenta bez dat gis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous modules
cs: Předchozí moduly

en: Priority
cs: Priorita

en: Privacy method
cs: Metoda ochrany osobních údajů

en: Privacy pass
cs: Heslo ochrany osobních údajů

en: Private
cs: Soukromé

en: Problem creating
cs: Problém při vytváření

en: Problem creating plugin
cs: Problém při vytváření zásuvného modulu

en: Problem deleting plugin
cs: Problém při mazání zásuvného modulu

en: Problem deleting reconscript
cs: Problém při mazání průzkumného skriptu

en: Problem modifying module
cs: Problém při úpravě modulu

en: Problem updating
cs: Problém při aktualizaci

en: Problem updating plugin
cs: Problém při aktualizaci zásuvného modulu

en: Process
cs: Proces

en: Processing error
cs: Chyba při zpracování

en: Profile
cs: Profil

en: Profile added successfully
cs: Profil úspěšně přidán

en: Profile cannot be added
cs: Profil nelze přidat

en: Profile management
cs: Správa profilu

en: Profile name
cs: Jméno profilu

en: Profile name cannot be empty
cs: Název profilu nemůže být prázdný

en: Profiles
cs: Profily

en: Profiles added successfully
cs: Profily úspěšně přidány

en: Profiles cannot be added
cs: Profily nemohou být přidány

en: Profiles cannot be deleted
cs: Profily nelze smazat

en: Profiles defined in Pandora
cs: Profily zadané v Pandora

en: Profiles deleted successfully
cs: Profily úspěšně smazány

en: Profiles/Groups assigned to this user
cs: Profily/Skupiny přidělené k tomuto uživateli

en: Progress
cs: Průběh

en: Projection graph
cs: Projekční graf

en: Projection period
cs: Sledované období

en: Propagate ACL
cs: Rozšířit ACL

en: Propagate the same ACL security into the child subgroups.
cs: Rozšířit stejné zabezpečení ACL do podřazených podskupin

en: Proxy password
cs: Heslo proxy

en: Proxy port
cs: Port proxy

en: Proxy server
cs: Server proxy

en: Proxy user
cs: Uživatel proxy

en: Public
cs: Veřejné

en: Purge
cs: Vyčistit

en: Purge all audit data
cs: Smazat všechna data kontroly

en: Purge all event data
cs: Smazat všechna data událostí

en: Purge audit data over 1 day
cs: Smazat data kontroly starší 1 den

en: Purge audit data over 14 days
cs: Smazat data kontroly starší 14 dní

en: Purge audit data over 3 days
cs: Smazat data kontroly starší 3 dny

en: Purge audit data over 30 days
cs: Smazat data kontroly starší 30 dní

en: Purge audit data over 7 days
cs: Smazat data kontroly starší 7 dní

en: Purge audit data over 90 days
cs: Smazat data kontroly starší 90 dní

en: Purge data
cs: Smazat data

en: Purge data out of these limits
cs: Smazat data mimo tyto limity

en: Purge data over 1 day
cs: Vyčistit data každý den

en: Purge data over 1 month
cs: Vyčistit data každý měsíc

en: Purge data over 1 week
cs: Vyčistit data každý týden

en: Purge data over 2 weeks
cs: Vyčistit data každé 2 týdny

en: Purge data over 3 days
cs: Vyčistit data každé 3 dny

en: Purge data over 3 months
cs: Vyčistit data každé 3 měísce

en: Purge event data over 1 day
cs: Smazat data událostí starší 1 den

en: Purge event data over 14 days
cs: Smazat data událostí starší 14 dní

en: Purge event data over 3 days
cs: Smazat data událostí starší 3 dny

en: Purge event data over 30 days
cs: Smazat data událostí starší 30 dní

en: Purge event data over 7 days
cs: Smazat data událostí starší 7 dní

en: Purge event data over 90 days
cs: Smazat data událostí starší 90 dní

en: Quantity (n)
cs: Množství (n)

en: Query SQL
cs: Dotaz SQL

en: RSS Events
cs: Události RSS

en: Range between elements (px)
cs: Rozsah mezi prvky (px)

en: Ready
cs: Připraven

en: Received data from
cs: Obdržena data od

en: Recon View
cs: Průzkumné zobrazení

en: Recon host detected
cs: Zjištěn hostitel sledování

en: Recon script
cs: Sledovací skript

en: Recon script creation
cs: Vytváření průzkumného skriptu

en: Recon script update
cs: Aktualizace průzkumného skriptu

en: Recon scripts registered in Pandora FMS
cs: Průzkumné skripty registrované v Pandora FMS

en: Recon server
cs: Průzkumný server

en: Recon server detected a new host
cs: Průzkumný server objevil nového hostitele

en: Recon task
cs: Průzkumný úkol

en: Recon view
cs: Průzkumné zobrazení

en: Records
cs: Záznamy

en: Recovery
cs: Obnova

en: Red cell when the module group and agent have at least one module in critical status and the others in any status
cs: Červená buňka když skupina modulu a agent mají alespoň jeden modul v kritickém stavu a ostatní v jakémkoliv stavu

en: Red cell when the module has a critical status
cs: Červená buňka když modul je v kritickém stavu

en: Referer security
cs: Zabezpečení odkazujícího

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh data
cs: Obnovit data

en: Refresh path
cs: Obnovit cestu

en: Refresh preview map
cs: Obnovit náhled mapy

en: Refresh time
cs: Čas obnovení

en: Refresh:
cs: Obnovit:

en: Regenerate
cs: Obnovit

en: Register plugin
cs: Registrovat modul

en: Registered successfully
cs: Úspěšně zaregistrováno

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Rejected incidents
cs: Zamítnuté incidenty

en: Remote
cs: Vzdálené

en: Remote agent configuration
cs: Nastavení vzdáleného agenta

en: Remote config directory
cs: Vzdálený adresář nastavení

en: Remote configuration
cs: Vzdálené nastavení

en: Remote configuration directory is not writtable for the console
cs: Do vzdáleného adresáře pro nastavení nelze z konzole zapisovat

en: Remote configuration management
cs: Správa vzdáleného nastavení

en: Remote modules
cs: Vzdálené moduly

en: Remove
cs: Odstranit

en: Repeated
cs: Opakované

en: Replicate configuration
cs: Kopírovat nastavení

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Report
cs: Záznam

en: Report items
cs: Položky hlášení

en: Report name
cs: Název záznamu

en: Reporting
cs: Hlášení

en: Reports
cs: Záznamy

en: Request successfully processed
cs: Požadavek úspěšně zpracován

en: Resolution
cs: Řešení

en: Resolution epilog
cs: Epilog rozlišení

en: Resource exportation
cs: Exportování zdroje

en: Resource registration
cs: Registrace zdroje

en: Result
cs: Výsledek

en: Review Logs
cs: Kontrola záznamů

en: Right
cs: Vpravo

en: Rows
cs: Řádky

en: Running
cs: Běží

en: SLA Compliance
cs: Dodržení SLA

en: SLA Limit
cs: Limit SLA

en: SLA Max. (value)
cs: SLA Max. (hodnota)

en: SLA Min. (value)
cs: SLA Min. (hodnota)

en: SLA items sorted by fulfillment value
cs: Položky SLA seřazené podle hodnoty plnění

en: SMNP community
cs: Komunita SMNP

en: SNMP Agent
cs: Agent SNMP

en: SNMP Community
cs: Komunita SNMP

en: SNMP Console
cs: Konzole SNMP

en: SNMP Default community
cs: Výchozí komunita SNMP

en: SNMP Interface status
cs: Stav rozhraní SNMP

en: SNMP Trap generator
cs: Generátor zachycení SNMP

en: SNMP Trap server
cs: Zachycující server SNMP

en: SNMP Type
cs: Typ SNMP

en: SNMP alerts
cs: Výstrahy SNMP

en: SNMP community
cs: Komunita SNMP

en: SNMP console
cs: Konzole SNMP

en: SNMP explorer
cs: Prohlížeč SNMP

en: SNMP filters
cs: Filtry SNMP

en: SNMP information for
cs: Informace SNMP pro

en: SNMP module updated.
cs: Modul SNMP aktualizován.

en: SNMP policy module updated.
cs: Modul zásad SNMP aktualizován.

en: SNMP trap editor
cs: Editor zachycení SNMP

en: SNMP trap generator
cs: Generátor zachycení SNMP

en: SNMP version
cs: Verze SNMP

en: SNMP walk
cs: Operace SNMP

en: SNMPget executable does not exist.
cs: Spustitelný soubor SNMPget neexistuje.

en: SQL horizonal bar graph
cs: Pruhový graf SQL

en: SQL pie graph
cs: Koláčový graf SQL

en: SQL preview
cs: Náhled SQL

en: SQL query
cs: Dotaz SQL

en: SQL sentence
cs: Dotaz SQL

en: SQL vertical bar graph
cs: Sloupcový graf SQL

en: SYSTEM
cs: Systém

en: Sat
cs: So

en: Saturday
cs: Sobota

en: Save
cs: Uložit

en: Save Layer
cs: Uložit vrstvu

en: Save agent (%s), module (%s) data xml.
cs: Uložit agenta (%s), modul (%s) data xml.

en: Save map
cs: Uložit mapu

en: Saved
cs: Uloženo

en: Scheduled downtime
cs: Naplánovaná odstávka

en: Script fullpath
cs: Úplná cesta skriptu

en: Search
cs: Hledat

en: Search agent
cs: Hledat agenty

en: Search string
cs: Hledat řetězec

en: Seconds
cs: Sekundy

en: Security error
cs: Bezpečnostní chyba

en: Security error.
cs: Bezpečnostní chyba.

en: Security error. Please contact the administrator.
cs: Chyba zabezpečení. Prosím kontaktujte správce.

en: Security level
cs: Úroveň zabezpečení

en: Select
cs: Vybrat

en: Select Module
cs: Vyberte modul

en: Select agents first
cs: Nejdříve zvolit agenty

en: Select all modules of this group
cs: Vybrat všechny moduly z této skupiny

en: Select all modules of this type
cs: Vybrat všechny moduly tohoto typu

en: Select an Agent first
cs: Nejdříve vyberte agenta

en: Select group
cs: Vyberte skupinu

en: Select modules first
cs: Nejdříve zvolit moduly

en: Select server
cs: Vyberte server

en: Select the agent you want information about
cs: Zvolte agenta o kterém chcete získat informace

en: Select user
cs: Vyberte uživatele

en: Selection mode
cs: Režim výběru

en: Send message
cs: Poslání zprávy

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Sent messages
cs: Poslané zprávy

en: Separation between elements in the map (in Non-overlap mode)
cs: Oddělení prvků v mapě (v režimu bez překrývání)

en: Separator for different fields in the serialized text chain
cs: Oddělovač pro různá pole v serializovaném textovém řetězci

en: Separator in different lines (composed by fields) of the serialized text chain
cs: Oddělovač v různých řádcích (skládajících se z polí) serializovaného textového řetězce

en: Serialize data
cs: Serializovat data

en: Serialized header
cs: Serializované záhlaví

en: Serious
cs: Skutečně

en: Server connection failed
cs: Připojení k serveru selhalo

en: Server deleted successfully
cs: Server úspěšně smazán

en: Server health
cs: Stav serveru

en: Server name
cs: Název serveru

en: Server performance
cs: Výkon serveru

en: Server updated successfully
cs: Server úspěšně aktualizován

en: Servers
cs: Servery

en: Service
cs: Služba

en: Services
cs: Služby

en: Set initial date
cs: Nastavit počáteční datum

en: Set off standby
cs: Vypnout pohotovostní režim

en: Set standby
cs: Zapnout pohotovostní režim

en: Set standby selected alerts
cs: Nastavit vybrané výstrahy do pohotovostního režimu

en: Setup
cs: Nastavení

en: Severity
cs: Závažnost

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show Alerts
cs: Zobrazit výstrahy

en: Show Events
cs: Zobrazit události

en: Show a resume table with max, min, average of total modules on the report bottom
cs: Zobrazit v dolní části hlášení tabulku shrnutí s max, min, průměrem z modulů celkem

en: Show agents by state:
cs: Zobrazit agenty podle stavu:

en: Show agents from group
cs: Zobrazit agenty z této skupiny

en: Show alerts
cs: Zobrazit výstrahy

en: Show all agents
cs: Zobrazit všechny agenty

en: Show all modules
cs: Zobrazit všechny moduly

en: Show branch children
cs: Zobrazit potomky větví

en: Show common agents
cs: Zobrazit společné agenty

en: Show common modules
cs: Zobrazit společné moduly

en: Show events
cs: Zobrazit události

en: Show graph
cs: Zobrazit graf

en: Show in landscape
cs: Zobrazit na šířku

en: Show in two columns
cs: Zobrazit ve dvou sloupcích

en: Show link to public Visual Console
cs: Zobrazit odkaz na veřejnou Vizualní konzoli

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: Show resume
cs: Zobrazit shrnutí

en: Show unknown graph
cs: Zobrazit neznámý graf

en: Simple
cs: Jednoduchý

en: Simple Value
cs: Jednoduchá hodnota

en: Simple Value (Process Avg)
cs: Jednoduchá hodnota (Prům procesů)

en: Simple Value (Process Max)
cs: Jednoduchá hodnota (Max procesů)

en: Simple Value (Process Min)
cs: Jednoduchá hodnota (Min procesů)

en: Simple baseline graph
cs: Jednoduchý základní graf

en: Simple graph
cs: Jednoduchý graf

en: Simple value
cs: Jednoduchá hodnota

en: Site news
cs: Novinky na síti

en: Site news management
cs: Správa novinek stránky

en: Size
cs: Velikost

en: Size (px)
cs: Velikost (px)

en: Size of collection
cs: Velikost sbírky

en: Skin
cs: Vzhled

en: Small:
cs: Malé:

en: Snapshot view
cs: Zobrazení snímků

en: Some required fields are missed
cs: Některá požadovaná pole byla vynechána

en: Sons
cs: Synové

en: Sorry! I can't find the page!
cs: Je nám líto, ale stránka nemůže být nalezena!

en: Sort
cs: Seřadit

en: Sort items
cs: Seřadit položky

en: Sort selected items from position:
cs: Seřadit zvolené položky od umístění:

en: Sound Alerts
cs: Zvukové výstrahy

en: Sound Events
cs: Zvukové události

en: Sound console
cs: Zvuková konzole

en: Sound events
cs: Zvukové události

en: Sound for Alert fired
cs: Zvuk při vyslání výstrahy

en: Sound for Monitor critical
cs: Zvuk pro monitor ve stavu kritický

en: Sound for Monitor warning
cs: Zvuk pro monitor ve stavu varování

en: Source
cs: Zdroj

en: Source IP
cs: Zdrojová IP

en: Source agent
cs: Zdrojový agent

en: Source group
cs: Zdrojová skupina

en: Source module
cs: Zdrojový modul

en: Specify time range
cs: Zadejte časové období

en: Stacked
cs: Skládaný

en: Stacked area
cs: Skládaný plošný

en: Stacked line
cs: Skládaný čárový

en: Stand by
cs: Vyčkejte

en: Standard
cs: Standardní

en: Standard User
cs: Normální uživatel

en: Standby
cs: Pohotovostní režim

en: Standby alerts
cs: Výstrahy v pohotovostním režimu

en: Standby off
cs: Pohotovostní režim vypnut

en: Standby on
cs: Pohotovostní režim zapnut

en: Start TLS
cs: Spustit TLS

en: Start contact
cs: Spustit kontakt

en: Started
cs: Spuštěn

en: Static Graph
cs: Statický graf

en: Static Image
cs: Statický obrázek

en: Static graph
cs: Statický graf

en: Statistics
cs: Statistika

en: Status
cs: Stav

en: Status icon set
cs: Sada ikon stavu

en: Step
cs: Krok

en: Stop downtime
cs: Zastavit odstávku

en: Style template
cs: Šablona stylu

en: Subject
cs: Předmět

en: Submit
cs: Odeslat

en: Success
cs: Úspěch

en: Success add '%s' SLA.
cs: Úspěšné přidání '%s' SLA

en: Success add '%s' content.
cs: Úspěšné přidání obsahu '%s'.

en: Success add '%s' item in report '%s'.
cs: Úspěšné vytvoření položky '%s' v záznamu '%s'.

en: Success create '%s' component.
cs: Součást '%s' úspěšně vytvořena.

en: Success create '%s' report.
cs: Hlášení '%s' úspěšně vytvořeno.

en: Success create '%s' visual map.
cs: Vizuální mapa '%s' úspěšně vytvořena.

en: Success create item for agent '%s' visual map.
cs: Položka vizuální mapy pro agenta '%s' úspěšně vytvořena.

en: Success create item type '%d' visual map.
cs: Vizuální mapa typu položky '%d' úspěšně vytvořena.

en: Success creating OS
cs: OS úspěšně vytvořeno

en: Success data deleted
cs: Data úspěšně smazána

en: Success deleted agent.
cs: Agent úspěšně smazán.

en: Success deleting
cs: Úspěšně smazáno

en: Success to upload extension
cs: Rozšíření úspěšně nahráno

en: Success updatng OS
cs: OS úspěšně aktualizováno

en: Successfull action
cs: Činnost byla úspěšná

en: Successfully action
cs: Činnost úspěšně provedena

en: Successfully added
cs: Úspěšně přidáno

en: Successfully added module to profile
cs: Modul úspěšně přidán do profilu

en: Successfully added network profile
cs: Síťový profil úspěšně přidán

en: Successfully copied
cs: Úspěšně zkopírováno

en: Successfully created
cs: Úspěšně vytvořeno

en: Successfully created from %s
cs: Úspěšně vytvořeno z %s

en: Successfully created recon task
cs: Průzkumný úkol úspěšně vytvořen

en: Successfully created tag
cs: Značka úspěšně vytvořena

en: Successfully created.
cs: Úspěšně vytvořeno.

en: Successfully delete
cs: Úspšně smazáno

en: Successfully delete.
cs: Úspěšně smazáno.

en: Successfully deleted
cs: Úspěšně smazáno

en: Successfully deleted export target
cs: Cíl exportu úspěšně smazán

en: Successfully deleted module from profile
cs: Modul z profilu úspěšně smazán

en: Successfully deleted old events
cs: Staré události úspěšně smazány

en: Successfully deleted recon task
cs: Průzkumný úkol úspěšně smazán

en: Successfully deleted tag
cs: Značka úspěšně smazána

en: Successfully disabled
cs: Úspěšně zakázáno

en: Successfully enabled
cs: Úspěšně povoleno

en: Successfully generated
cs: Úspěšně vytvořeno

en: Successfully modules created
cs: Moduly úspěšně vytvořeny

en: Successfully multiple deleted
cs: Hromadné smazání bylo úspěšné

en: Successfully reclaimed ownership
cs: Úspěšně převzato vlastnictví

en: Successfully set in process
cs: Úspěšně umístěno do procesu

en: Successfully set off standby
cs: Úspěšně vypnout pohotovostní režim

en: Successfully set standby
cs: Pohotovostní režim úspěšně nastaven

en: Successfully update.
cs: Aktualizace byla úspěšná.

en: Successfully updated
cs: Úspěšně aktualizováno

en: Successfully updated export target
cs: Cíl exportu úspěšně aktualizován

en: Successfully updated network profile
cs: Síťový profil úspěšně aktualizován

en: Successfully updated recon task
cs: Průzkumný úkol úspěšně aktualizován

en: Successfully updated tag
cs: Značka úspěšně aktualizována

en: Successfully validated
cs: Úspěšně potvrzeno

en: Sucessful validate
cs: Úspěšné ověření

en: Sucessfully deleted agent
cs: Agent úspěšně smazán

en: Summary
cs: Shrnutí

en: Summatory
cs: Souhrn

en: Sunday
cs: Neděle

en: Support
cs: Podpora

en: Switch between the main database and the history database to retrieve module data
cs: Přepínat mezi hlavní databází a databází historie pro získání dat modulu

en: System
cs: Systém

en: System Info
cs: Informace o systému

en: System alerts detected - Please fix as soon as possible
cs: Zjištěna výstraha systému - Opravte prosím co nejdříve

en: System audit log
cs: Systémový záznam kontroly

en: System incidents management
cs: Správa incidentů systému

en: System incidents reading
cs: Čtení incidentů systému

en: System incidents writing
cs: Zápis incidentů systému

en: System info
cs: Informace o systému

en: System logfile viewer
cs: Prohlížeč souboru záznamu systému

en: System logfiles
cs: Soubory záznamu systému

en: Systems management
cs: Správa systému

en: TCP receive
cs: TCP přijetí

en: TCP send
cs: TCP odeslání

en: Table & Graph
cs: Tabulka a graf

en: Tactical server information
cs: Informace o taktickém serveru

en: Tactical view
cs: Taktické zobrazení

en: Tag
cs: Značka

en: Tag name
cs: Název značky

en: Tags
cs: Značky

en: Tags available
cs: Dostupné značky

en: Tags configuration
cs: Nastavení značek

en: Tags management
cs: Správa značek

en: Tags selected
cs: Zvolené značky

en: Target IP
cs: Cílová IP

en: Target directory
cs: Cílový adresář

en: Target server
cs: Cílový agent

en: Targets
cs: Cíle

en: Task
cs: Úkol

en: Task name
cs: Název úkolu

en: Template
cs: Šablona

en: Template name
cs: Název šablony

en: Template successfully deleted
cs: Šablona úspěšně smazána

en: Templates
cs: Šablony

en: The agent's name must be the same as the one defined at the console
cs: Název agenta musí být stejný jako ten zadaný v konzoli

en: The alert would fire when the module is in critical status
cs: Výstraha bude vyslána, pokud je modul v kritickém stavu

en: The alert would fire when the module is in unknown status
cs: Výstraha bude vyslána, když modul je v neznámém stavu

en: The alert would fire when the module is in warning status
cs: Výstraha bude vyslána, pokud je modul ve výstražném stavu

en: The alert would fire when the module value changes
cs: Výstraha bude vyslána, když hodnota modulu se změní

en: The alert would fire when the module value does not change
cs: Výstraha bude vyslána, když hodnota modulu se nezmění

en: The alert would fire when the value doesn't match <span id="value"></span>
cs: Výstraha bude vyslána, pokud hodnota neodpovídá <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value is <span id="value"></span>
cs: Výstraha bude vyslána, pokud hodnota je  <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value is between <span id="min"></span> and <span id="max"></span>
cs: Výstraha bude vyslána, pokud je hodnota mezi <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value is not <span id="value"></span>
cs: Výstraha bude vyslána, pokud hodnota není  <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value is not between <span id="min"></span> and <span id="max"></span>
cs: Výstraha bude vyslána, pokud hodnota není mezi <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value is over <span id="max"></span>
cs: Výstraha bude vyslána, pokud hodnota je vyšší než <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value is under <span id="min"></span>
cs: Výstraha bude vyslána, pokud hodnota je nižší <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value matches <span id="value"></span>
cs: Výstraha bude vyslána, pokud hodnota odpovídá <span id="value"></span>

en: The blank fields will not be updated
cs: Prázdná pole nebudou aktualizována

en: The connection
cs: Připojení

en: The current authentication scheme doesn't support creating users from Pandora FMS
cs: Současný způsob ověření neumožňuje vytváření uživatelů z Pandora FMS

en: The directory is read-only
cs: Adresář je pouze pro čtení

en: The fields with display on front enabled will be displayed into the agent details
cs: Pole s povoleným zobrazením vepředu  budou zobrazeny v podrobnostech agenta

en: The group is not empty. It is use in %s.
cs: Skupina není prázdná. Je používána v %s.

en: The minimum recomended interval for Recon Task is 5 minutes
cs: Minimální doporučený interval pro průzkumný úkol během 5 minut

en: The name must be unique
cs: Název musí být jedinečný

en: The name must not be empty
cs: Název nesmí být prázdný

en: The new <a href="http://updatemanager.sourceforge.net">Update Manager</a> client is shipped with Pandora FMS It helps system administrators to update their Pandora FMS automatically, since the Update Manager does the task of getting new modules, new plugins and new features (even full migrations tools for future versions) automatically.
cs: Nový klient <a href="http://updatemanager.sourceforge.net">Správce aktualizací</a>, který je dodáván s Pandora FMS, pomáhá administrátorům automaticky aktualizovat Pandora FMS, protože zařizuje získání nových modulů, nových zásuvných modulů a funkcí (dokonce převede nástroje na nejnovější verze).

en: The pass length must be eight character minimum.
cs: Délka pro schválení musí mít minimálně osm znaků.

en: The regular expression is not valid
cs: Regulární výraz není platný

en: The regular expression is valid
cs: Regulární výraz je platný

en: The separator character is |
cs: Znak oddělovače je |

en: The string modules with several lines show as command output
cs: Moduly řetězce s několika řádky zobrazenými jako výstup příkazu

en: The user doesn't have any assigned profile/group
cs: Uživatel nemá přidělen žádný profil/skupiny

en: The zip upload in this dir, easy to upload multiple files.
cs: Nahrávání zip v tomto adresáři, snadné nahrát mnoho souborů.

en: There are agents with this OS.
cs: Existují agenti s tímto OS.

en: There are no Agent/Modules defined
cs: Nejsou určeni žádní Agenti/Moduly

en: There are no SLAs defined
cs: Nejsou určeny žádné SLA

en: There are no SNMP alerts
cs: Neexistují žádné výstrahy SNMP

en: There are no SNMP traps in database
cs: V databázi neexistují žádné pasti SNMP

en: There are no agents included in this group
cs: V této skupině nejsou zařazeni žádní agenti

en: There are no agents with modules
cs: Neexistují žádní agenti s moduly

en: There are no defined agents
cs: Neexistují žádní určení agenti

en: There are no defined component groups
cs: Nejsou zadány žádné skupiny komponenty

en: There are no defined groups
cs: Nejsou zadány žádné skupiny

en: There are no defined groups or module groups
cs: Nejsou určeny žádné skupiny nebo skupiny modulů

en: There are no defined module groups
cs: Nejsou zadány žádné skupiny modulu

en: There are no defined network components
cs: Nejsou zadány žádné síťové komponenty

en: There are no defined network profiles
cs: Nejsou zadány žádné síťové profily

en: There are no defined news
cs: Nejsou zadány žádné zprávy

en: There are no defined operating systems
cs: Nejsou zadány žádné operační systémy

en: There are no defined profiles
cs: Neexistují žádné určené profily

en: There are no defined reportings
cs: Neexistují žádná zadaná hlášení

en: There are no extensions defined
cs: Nejsou určena žádná rozšíření

en: There are no plugins in the system
cs: V systému nejsou žádné zásuvné moduly

en: There are no recon scripts in the system
cs: V systému nejsou žádné průzkumné skripty

en: There are no recon task configured
cs: Není nastaven žádný průzkumný úkol

en: There are no servers configured into the database
cs: V databázi neexistují žádné nastavené servery

en: There are too much files in attachment directory. This is not fatal, but you should consider cleaning up your attachment directory manually
cs: V adresáři pro přílohy je příliš mnoho souborů. Toto není závažné, ale měli byste  jeho ruční vyčištění

en: There is already an agent in the database with this name
cs: V databázi již existuje agent s takovýmto názvem

en: There is no GIS data for this agent, so it's positioned in default position of map.
cs: Pro tohoto agenta neexistují žádná data GIS, takže je umístěn ve výchozí pozici na mapě.

en: There is no GIS data.
cs: Neexistují žádná data GIS

en: There isn't links
cs: Neexistují propojení

en: There was a problem adding Module
cs: Při přidávání modulu nastal problém

en: There was a problem adding workunit
cs: Při přidávání pracovní jednotky nastal problém

en: There was a problem creating group
cs: Při vytváření skupiny se vyskytl problém

en: There was a problem creating incident
cs: Při vytváření incidentu nastal problém

en: There was a problem creating link
cs: Při vytváření propojení nastal problém

en: There was a problem creating the alert
cs: Při vytváření výstrahy nastal problém

en: There was a problem creating the filter
cs: Při vytváření filtru nastal problém

en: There was a problem creating this profile
cs: Při vytváření profilu nastal problém

en: There was a problem deleting %s modules, none deleted.
cs: Při mazání %s modulů nastal problém, žádný nebyl smazán.

en: There was a problem deleting Graph
cs: Při mazání grafu nastal problém

en: There was a problem deleting field
cs: Při mazání pole nastal problém

en: There was a problem deleting group
cs: Při mazání skupiny se vyskytl problém

en: There was a problem deleting link
cs: Při mazání propojení nastal problém

en: There was a problem deleting the alert
cs: Při mazání výstrahy nastal problém

en: There was a problem deleting the filter
cs: Při mazání filtru nastal problém

en: There was a problem deleting the module
cs: Při mazání modulu nastal problém

en: There was a problem deleting the profile
cs: Při mazání profilu nastal problém

en: There was a problem deleting the server
cs: Při mazání serveru se vyskytl problém

en: There was a problem deleting the user
cs: Při mazání uživatele nastal problém

en: There was a problem deteling incident
cs: Při mazání incidentu nastal problém

en: There was a problem loading agent
cs: Při načítání agenta se vyskytl problém

en: There was a problem loading alert
cs: Při načítání výstrahy nastal problém

en: There was a problem loading group
cs: Při načítání skupiny se vyskytl problém

en: There was a problem loading profile
cs: Při načítání profilu se vyskytl problém

en: There was a problem loading the agent
cs: Při načítání agenta se vyskytl problém

en: There was a problem locating the source of the graph
cs: Problém s nalezením zdroje grafu

en: There was a problem modifying field
cs: Při změně pole nastal problém

en: There was a problem modifying group
cs: Při úpravě skupiny se vyskytl problém

en: There was a problem modifying link
cs: Při změně propojení nastal problém

en: There was a problem only deleted %s modules of %s total.
cs: Nastal problém, bylo smazáno %s modulů z %s celkem.

en: There was a problem storing Graph
cs: Při ukládání grafu nastal problém

en: There was a problem updating the agent
cs: Při aktualizaci agenta se vyskytl problém

en: There was a problem updating the alert
cs: Při aktualizaci výstrahy nastal problém

en: There was a problem updating the filter
cs: Při aktualizaci filtru nastal problém

en: There was a problem updating the incident, please check if any field was modified and the values are correct.
cs: Při aktualizaci incidentu nastal problém, prosím zkontrolujte pole, která byla změněna a správnost hodnot.

en: There was a problem updating the server
cs: Při aktualizaci serveru se vyskytl problém

en: There was a problem updating this profile
cs: Při aktualizaci profilu nastal problém

en: There was a problem uploading file
cs: Při nahrávání souboru nastal problém

en: There was an error copying the agent configuration, the copy has been cancelled
cs: Při kopírování nastavení agenta nastala chyba, kopírování bylo zrušeno

en: There was an error deleting the modules, the operation has been cancelled
cs: Při mazání modulů došlo k chybě, operace byla zrušena

en: There was an error message deleting the agent
cs: Při mazání agenta se vyskytla chybová zpráva

en: There was error on setup the default map.
cs: Při nastavování výchozí mapy došlo k chybě.

en: This agent can be remotely configured
cs: Tento agent může být nastavován vzdáleně

en: This enabling this, you get a label with agent name in GIS maps. If you have lots of agents in the map, will be unreadable. Disabled by default.
cs: Zapnutím získáte v mapách GIS jmenovku s názvem agenta. Pokud máte v mapě mnoho agentů, bude nepřehledná. Standardně vypnuto.

en: This extension can run as PHP script in a shell for extract more information, but it must be run as root or across sudo. For example: <i>sudo php /var/www/pandora_console/extensions/system_info.php -d -s -c</i>
cs: Toto rozšíření může spouštět PHP skripty v shell pro extrahování více informací, ale musí být spuštěn jako root nebo pomocí sudo. Například <i>sudo php /var/www/pandora_console/extensions/system_info.php -d -s -c</i>

en: This extension makes exportation of resource template more easy. Here you can export as a resource template in Pandora FMS 3.x format (.ptr).
cs: Toto rozšíření usnadňuje exportování šablony zdroje. Zde můžete exportovat jako šablonu zdroje ve formátu Pandora FMS 3.x (.ptr).

en: This extension makes registration of resource template more easy. Here you can upload a resource template in Pandora FMS 3.x format (.ptr). Please refer to documentation on how to obtain and use Pandora FMS resources. <br><br>You can get more resurces in our <a href='%s'>Public Resource Library</a>
cs: Toto rozšíření usnadňuje registraci šablony zdroje. Zde můžete šablonu nahrát ve formátu Pandora FMS 3.x (.ptr). Pro informace o získání zdrojů Pandora FMS si prosím prohlédněte si dokumentaci. <br><br>Další zdroje můžete získat v naší <a href='%s'>Veřejné knihovně zdrojů</a>

en: This group doesn't have any monitor
cs: Tato skupina nemá žádný monitor

en: This interval will affect to Visual Console pages
cs: Tento interval ovlivní stránky vizuální konzole

en: This is a master server
cs: Toto je hlavní server

en: This is your last activity in Pandora FMS console
cs: Vaše poslední aktivita na Pandořině konzoli

en: This message does not exist in the system
cs: Tato zpráva v systému neexistuje

en: This number is the maximum number of files in attachment directory. If this number is reached then a warning message will appear in the header notification space.
cs: Toto číslo je maximální počet souborů v adresáři příloh. Pokud je toto číslo překročeno, pak bude zobrazena varovná zpráva v oznamovacím prostoru v záhlaví.

en: This operation does not exist.
cs: Tato operace neexistuje.

en: This policy is applying and cannot be modified
cs: Tato zásada se používá a nelze ji změnit

en: This selects what to change by clicking on the map
cs: Toto vybere co změnit při kliknutí na mapu

en: This table shows in columns the modules group and in rows agents group. The cell shows all modules
cs: Tato tabulka zobrazuje ve sloupcích skupiny modulu a v řádcích skupiny agentů. Buňky zobrazují všechny moduly

en: This template does not exist
cs: Tato šablona neexistuje

en: This tool is used just to view your Pandora FMS system logfiles directly from console
cs: Tento nástroj je používán pro zobrazení  Vašich souborů záznamu systému Pandora FMS přímo z konzole

en: This user has separated permissions to view data in his group agents, create incidents belong to his groups, add notes in another incidents, create personal assignments or reviews and other tasks, on different profiles
cs: Tento uživatel má má oddělená oprávnění k zobrazení dat v agentech skupinách, vytvořit incidenty patřící do jeho skupin, přidávat poznámky  k jiným incidentům, vytvořit osobní úkoly nebo kontroly a jiné, v jiných profilech.

en: Threads / Queued modules currently
cs: Vlákna / Moduly v současnosti ve frontě

en: Threshold
cs: Práh

en: Thu
cs: Čt

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Tile Server URL
cs: URL mapového serveru

en: Time
cs: Čas

en: Time (ms)
cs: Čas (ms)

en: Time compare (Overlapped)
cs: Časové porovnání (Přesahující)

en: Time compare (Separated)
cs: Časové porovnání (Oddělené)

en: Time from
cs: Čas od

en: Time range
cs: Časový rozsah

en: Time range (hours)
cs: Časový rozsah (hodiny)

en: Time source
cs: Zdroj času

en: Time threshold
cs: Časový prah

en: Time to
cs: Čas do

en: Time used
cs: Kolikrát použito

en: Timeout
cs: Časový limit

en: Times fired
cs: Počet vyslání

en: Timestamp
cs: Časový údaj

en: Timestamp from:
cs: Časové razítko od:

en: Timestamp in rollover
cs: Časová známka v překlopení

en: Timestamp or time comparation
cs: Časová známka nebo nastavení času

en: Timestamp to:
cs: Časové razítko do:

en: Timezone Offset
cs: Odchylka časového pásma

en: Timezone setup
cs: Nastavení časového pásma

en: Title
cs: Název

en: To
cs: Do

en: To agent(s)
cs: K agentům

en: To agent(s):
cs: Pro agenty:

en: To:
cs: Do:

en: Today
cs: Dnes

en: Toggle filter(s)
cs: Přepnout filtr(y)

en: Too much files in your tempora/attachment directory
cs: Máte příliš mnoho souborů v dočasném adresáři/adresáři pro přílohy

en: Top
cs: Zeshora

en: Top n
cs: Nejvyšší n

en: Topology
cs: Topologie

en: Topology view
cs: Topologické zobrazení

en: Total
cs: Celkem

en: Total agent access records
cs: Celkem záznamů o přístupu k agentovi

en: Total agents
cs: Celkem agentů

en: Total agents and monitors
cs: Celkem agentů a monitorů

en: Total alerts monitored
cs: Celkem sledovaných výstrah

en: Total data items (tagente_datos)
cs: Celkem datových položek (tagente_datos)

en: Total data string items (tagente_datos_string)
cs: Celkem datových položek řetězců (tagente_datos_string)

en: Total events
cs: Celkem událostí

en: Total log4x items (tagente_datos_log4x)
cs: Celkem položek log4x (tagente_datos_log4x)

en: Total modules configured
cs: Celkem nastavených modulů

en: Total monitors
cs: Celkem monitorů

en: Total non-init modules
cs: Celkem nezavedených modulů

en: Total number of packets
cs: Celkový počet paketů

en: Total running modules
cs: Celkem spuštěných modulů

en: Total uknown agents
cs: Celkem neznámých agentů

en: Traceroute
cs: Trasovat cestu

en: Traceroute executable does not exist.
cs: Spustitelný soubor Traceroute neexistuje.

en: Traceroute to
cs: Sledovat trasu do

en: Tracking
cs: Sledování

en: Transfer mode
cs: Režim přenosu

en: Tree view
cs: Stromové zobrazení

en: Trigger when matches the value
cs: Spustit, když odpovídá hodnotě

en: Tue
cs: Út

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Type
cs: Typ

en: Type at least two characters to search the module.
cs: Pro hledání modulu zadejte alespoň dva znaky.

en: Type at least two characters to search.
cs: Pro hledání zadejte alespoň dva znaky.

en: UNKNOWN
cs: NEZNÁMÉ

en: URL and/or Integria password are incorrect
cs: URL a/nebo heslo Integria nejsou správné

en: Unable to do SNMP walk
cs: Nelze provést SNMP walk

en: Unit
cs: Jednotka

en: Units
cs: Jednotky

en: Units. Value
cs: Hodnota jednotek

en: Unknow
cs: Neznámé

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown status
cs: Neznámý stav

en: Unknown type
cs: Neznámý typ

en: Unknown type:
cs: Neznámý typ:

en: Unlimited
cs: Bez omezení

en: Unsuccessfull action
cs: Činnost nebyla úspěšná

en: Until
cs: Do

en: Until refresh
cs: Do obnovení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update Layer
cs: Aktualizovat vrstvu

en: Update Manager is one of the most advanced features of Pandora FMS Enterprise version, for more information visit <a href="http://pandorafms.com">http://pandorafms.com</a>.
cs: Správce aktualizací je jedna z nejpokročilejších funkcí Pandora FMS verze Enterprise. Pro další informace navštivte <a href="http://pandorafms.com">http://pandorafms.com</a>.

en: Update Server
cs: Aktualizovat server

en: Update agent custom field
cs: Aktualizovat vlastní pole agenta

en: Update alert
cs: Aktualizovat výstrahu

en: Update filter
cs: Aktualizovat filtr

en: Update graph
cs: Aktualizovat graf

en: Update group
cs: Aktualizovat skupinu

en: Update incident
cs: Aktualizovat incident

en: Update item
cs: Aktualizovat položku

en: Update manager
cs: Správce aktualizací

en: Update map
cs: Aktualizovat mapu

en: Update profile
cs: Aktualizovat profil

en: Update the graph
cs: Aktualizovat graf

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updated at
cs: Aktualizováno

en: Updated at realtime
cs: Aktualizováno v reálném čase

en: Updated successfully
cs: Úspěšně aktualizováno

en: Updated user.
cs: Uživatel aktualizován.

en: Updating
cs: Aktualizování

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload correct
cs: Nahrávání bylo úspěšné

en: Upload enterprise extension
cs: Nahrát rozšíření enterprise

en: Upload error
cs: Chyba při nahrávání

en: Upload extension
cs: Nahrát rozšíření

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Upload file/s
cs: Nahrát soubor(y)

en: Upload the extension as a zip file.
cs: Nahrát rozšíření jako soubor zip

en: Uploader extension
cs: Rozšíření nahrávače

en: Uptime
cs: Doba běhu

en: Url address
cs: Adresa Url

en: Use Enterprise ACL System
cs: Použít podnikový systém ACL

en: Use [ or ( as first character, for example '[*] Map name', to render this map name in main menu
cs: Použijte [ nebo ( jako první znak, například '[*] Název mapy', pro vykreslení názvu mapy v hlavní nabídce

en: Use agent access graph
cs: Použít graf přístupů agenta

en: Use global conf
cs: Použít globální nastavení

en: Use realtime statistics
cs: Použít statistiky v reálném čase

en: Use round corners
cs: Použít zaoblené rohy

en: User
cs: Uživatel

en: User %s login at %s
cs: Uživatel %s přihlášen v %s

en: User %s logout at %s
cs: Uživatel %s odhlášen v %s

en: User %s was deleted in the DB at %s
cs: Uživatel %s byl smazán v DB v %s

en: User ID
cs: ID uživatele

en: User ID cannot be empty
cs: ID uživatele nemůže být prázdné

en: User ack.
cs: Potvr. uživatele

en: User detail editor
cs: Editor podrobností uživatele

en: User info successfully updated
cs: Informace o uživateli úspěšně aktualizovány

en: User management
cs: Správa uživatelů

en: User not found in database or incorrect password.
cs: Uživatel nenalezen v databázi nebo nesprávné heslo.

en: Username
cs: Jméno uživatele

en: Users
cs: Uživatelé

en: Users Online
cs: Uživatelé online

en: Users connected
cs: Připojení uživatelé

en: Users defined in Pandora
cs: Uživatelé zadaní v Pandora

en: Users management
cs: Správa uživatelů

en: Users operations
cs: Operace uživatelů

en: Using module component
cs: Používána komponenta modulu

en: VNC view
cs: Zobrazení VNC

en: Val. by
cs: Val. podle

en: Validate
cs: Ověřit

en: Validate event
cs: Potvrdit událost

en: Validated
cs: Potvrzeno

en: Validated vs unvalidated
cs: Ověřeno/neověřeno

en: Value
cs: Hodnota

en: Value to show
cs: Hodnota k zobrazení

en: Version
cs: Verze

en: Very serious
cs: Velmi vážné

en: View
cs: Zobrazit

en: View agent
cs: Zobrazit agenta

en: View agent details
cs: Zobrazit podrobnosti agenta

en: View agents
cs: Zobrazit agenty

en: View events
cs: Zobrazit události

en: View graph
cs: Zobrazit graf

en: View incident details
cs: Zobrazit podrobnosti incidentu

en: View incidents
cs: Zobrazit incidenty

en: View report
cs: Zobrazit záznam

en: View reporting
cs: Zobrazit hlášení

en: View visual console
cs: Zobrazit vizuální konzoli

en: Visible
cs: Viditelná

en: Visual Console
cs: Vizuální konzole

en: Visual console
cs: Vizuální konzole

en: Visual consoles list
cs: Seznam vizuálních konzolí

en: Visual styles
cs: Vizuální styly

en: WARNING
cs: VAROVÁNÍ

en: WMI query
cs: Dotaz WMI

en: WMI server
cs: Server WMI

en: WMI server module
cs: Serverový modul WMI

en: Warn
cs: Varovat

en: Warning
cs: Varování

en: Warning create '%s' report, the name exist, the report have a name %s.
cs: Varování při vytváření záznamu '%s', název existuje, hlášení má název %s.

en: Warning create '%s' visual map, the name exist, the report have a name %s.
cs: Varování při vytváření vizuální mapy '%s', název existuje, hlášení má název %s.

en: Warning status
cs: Stav varování

en: Web server
cs: Internetový server

en: Wed
cs: St

en: Wednesday
cs: Středa

en: Week
cs: Týden

en: Weekly
cs: Týdně

en: Weight
cs: Váha

en: Welcome to Pandora FMS
cs: Vítejte v Pandora FMS

en: Welcome to Pandora FMS Web Console
cs: Vítejte v internetové konzoli Pandora FMS

en: When it is set as "yes" in some important sections check if the user have gone from url Pandora.
cs: Při nastavení na "ano" bude v některých důležitých částech kontrolováno, zda uživatel přichází z URL z Pandory.

en: When select agents
cs: Při zvolení agentů

en: When select modules
cs: Při zvolení modulů

en: When the agent name have a lot of characters, in some places in Pandora Console it is necesary truncate to N characters.
cs: Když název agenta má hodně znaků, je třeba ho v některých místech konzole Pandora zkrátit na N znaků.

en: When the description name have a lot of characters, in some places in Pandora Console it is necesary truncate to N characters.
cs: Když název popisu má hodně znaků, je třeba ho v některých místech konzole Pandora zkrátit na N znaků.

en: When the item title name have a lot of characters, in some places in Pandora Console it is necesary truncate to N characters.
cs: Když název položky má hodně znaků, je třeba ho v některých místech konzole Pandora zkrátit na N znaků.

en: When the module name have a lot of characters, in some places in Pandora Console it is necesary truncate to N characters.
cs: Když název modulu má hodně znaků, je třeba ho v některých místech konzole Pandora zkrátit na N znaků.

en: Whois executable does not exist.
cs: Spustitelný soubor Whois neexistuje.

en: Width
cs: Šířka

en: Width (px)
cs: Šířka (px)

en: Width proportional
cs: Úměrná šířka

en: Width x Height<br>Max value
cs: Šířka x Výška<br>Max hodnota

en: Without status
cs: Bez stavu

en: Wizard
cs: Průvodce

en: Working time
cs: Pracovní doba

en: Workspace
cs: Pracovní prostor

en: Workunit added
cs: Pracovní jednotka přidána

en: Workunits
cs: Pracovní jednotky

en: Y
cs: R

en: Yellow cell when the module group and agent have at least one in warning status and the others in grey or green status
cs: Žlutá buňka když skupina modulu a agent mají alespoň jeden stav upozornění a ostatní v šedém nebo zeleném stavu

en: Yellow cell when the module has a warning status
cs: Žlutá buňka když modul je ve stavu varování

en: Yes
cs: Ano

en: You can not change your password from Pandora FMS under the current authentication scheme
cs: V současném schéma ověření nemůže své heslo měnit z Pandora FMS

en: You can not change your user info from Pandora FMS under the current authentication scheme
cs: V současném schéma ověření nemůže měnit svoje informace o uživateli z Pandora FMS

en: You can remotely edit this agent configuration
cs: Nastavení tohoto agenta můžete měnit vzdáleně

en: You don't have access
cs: Nemáte přístup

en: You don't have access to this page
cs: Nemáte přístup na tuto stránku

en: You have
cs: Máte

en: You have %d unread message(s)
cs: Máte nepřečteno %d zpráv

en: You have %d warning(s)
cs: Máte %d varování

en: You haven't privileges for insert data in the agent.
cs: Nemáte výsady ke vložení dat do agenta

en: You must select a Recon Server for the Task, otherwise the Recon Task will never run
cs: Pro úlohu musíte zvolit sledovací server, jinak úloha nikdy nebude spuštěna

en: You need to specify a user and a host address
cs: Musíte zadat uživatele a adresu hostitele

en: You user doesn't have enough rights to delete this file
cs: Váš uživatel nemá dostatečná práva ke smazání tohoto souboru

en: Your Pandora FMS has the "develop_bypass" mode enabled. This is a developer mode and should be disabled in a production system. This value is written in the main index.php file
cs: Vaše Pandora FMS má povolen režim  "develop_bypass". Toto je režim pro vývojáře a měl by být v běžném provozu zakázán. Tato hodnota je zapsána v hlavním souboru index.php

en: Your database is not well maintained. Seems that it have more than 48hr without a proper maintance. Please review Pandora FMS documentation about how to execute this maintance process (pandora_db.pl) and enable it as soon as possible
cs: Vaše databáze není správně udržována. Zdá se že již je vice než 48 hodin bez správné údržby. Prosím prohlédněte si dokumentaci FMS abyste zjistili, jak spustit tento proces údržby (pandora_db.pl) a spusťte ho co nejdříve

en: Your defined font doesnt exist or is not defined. Please check font parameters in your config
cs: Vaše určené písmo neexistuje nebo není určeno. Prosím zkontrolujte parametry písma ve vašem nastavení

en: Your session is over. Please close your browser window to close this Pandora session.
cs: Vaše sezení je ukončeno. Prosím vypněte prohlížeč pro vypnutí Pandory

en: Zero results found
cs: Nenalezeny žádné výsledky

en: Zoom
cs: Zvětšení

en: Zoom factor
cs: Míra přiblížení

en: Zoom level used when the map is opened
cs: Použitá úroveň přiblížení při otevření mapy

en: Zoom x1
cs: Přiblížení x1

en: Zoom x2
cs: Přiblížení x2

en: Zoom x3
cs: Přiblížení x3

en: ago
cs: před

en: and
cs: a

en: at
cs: v

en: by
cs: od

en: copy
cs: kopie

en: custom
cs: vlastní

en: days
cs: dní

en: empty
cs: prázdné

en: files
cs: soubory

en: groups
cs: skupiny

en: hours
cs: hodin

en: just added previously.
cs: právě přidáno.

en: minutes
cs: minut

en: module groups
cs: skupiny modulu

en: modules
cs: moduly

en: months
cs: měsíců

en: name
cs: název

en: of
cs: z

en: of defined alerts not fired
cs: z neuskutečněných zadaných výstrach

en: of monitors up
cs: ze spuštěných monitorů

en: of total modules inited
cs: z celkem zavedených modulů

en: other
cs: další

en: password
cs: heslo

en: policies
cs: zásady

en: positional data
cs: poziční data

en: privacy pass
cs: heslo ochrany osobních údajů

en: reconscript deleted successfully
cs: Průzkumný skript úspěšně smazán

en: said
cs: řekl

en: seconds
cs: sekund

en: sent message(s)
cs: poslané zprávy

en: servers down
cs: servery mimo provoz

en: the Flexible Monitoring System
cs: Flexibilní monitorovací systém

en: times
cs: krát

en: to
cs: až

en: unread message(s)
cs: nepřečtené zprávy

en: user
cs: uživatel

en: weeks
cs: týdnů

en: wrote
cs: napsal(a)

en: years
cs: let
