pandora-fms - en to pl translation catalogue (1597 entries)

en:  seconds.
pl:  sekund

en: %d day
pl: %d dzień

en: %d days
pl: %d dni

en: %d hour
pl: %d godzina

en: %d hours
pl: %d godzin

en: %d month
pl: %d miesiąc

en: %d week
pl: %d tydzień

en: %d weeks
pl: %d tygodni

en: -Select group-
pl: -Wybierz Grupę-

en: -Select user-
pl: -Wybierz Użytkownika-

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 2 days
pl: 2 dni

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 5 hours
pl: 5 godzin

en: 6 months
pl: 6 miesięcy

en: <h2>There aren't agents in this agrupation.</h2>
pl: W tej grupie nie ma agentów.

en: Access to this page is restricted to authorized users only, please contact system administrator if you need assistance. <br><br>Please know that all attempts to access this page are recorded in security logs of Pandora System Database
pl: Dostęp do tej strony zastrzeżono tylko dla upoważnionych użytkowników. Proszę skontaktować się z administratorem systemu w celu uzyskania pomocy. <br><br> Każda próba uzyskania dostępu do tej strony jest zapisywana w logach bezpieczeństwa bazy danych Pandora FMS.

en: Action
pl: Czynność

en: Actions
pl: Czynności

en: Active
pl: Aktywna

en: Active incidents
pl: Aktywne incydenty

en: Active incidents, with comments
pl: Incydenty aktywne, z komentarzami

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Map connection
pl: Dodaj połączenie mapy

en: Add action
pl: Dodaj działanie

en: Add agent
pl: Dodano agenta

en: Add alert
pl: Dodaj powiadomienie

en: Add attachment
pl: Dodaj załącznik

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Add dashboard
pl: Dodaj Tablicę

en: Add module
pl: Dodaj moduł

en: Add modules
pl: Dodaj moduły

en: Add new ACL element to profile
pl: Dodaj nowy element ACL do profilu

en: Add new dashboard view
pl: Dodaj nowy widok tablicy

en: Add new job
pl: Dodaj nowe zadanie

en: Add new widget
pl: Dodaj nowy gadżet

en: Add note
pl: Dodaj notatkę

en: Add user profile.
pl: Dodaj profil użytkownika.

en: Add widget
pl: Dodaj gadżet

en: Address
pl: Adres

en: Admin
pl: Administrator

en: Administration
pl: Zarządzanie

en: Advanced options
pl: Opcje zaawansowane

en: Agent Name
pl: Nazwa agenta

en: Agent Version
pl: Wersja agenta

en: Agent access rate (24h)
pl: Wskaźnik dostępności agenta (24h)

en: Agent browser id
pl: Id agenta przeglądania

en: Agent configuration
pl: Konfiguracja agenta

en: Agent detail
pl: Wykaz agentów

en: Agent detailed event
pl: Szczegóły powiadomień agentów

en: Agent down
pl: Agent nieaktywny

en: Agent group
pl: Grupa powiadomień

en: Agent icon
pl: Ikona agenta

en: Agent keepalive monitor
pl: Monitor podtrzymania agenta

en: Agent manager
pl: Menadżer agentów

en: Agent name
pl: Nazwa agenta

en: Agent search
pl: Szukaj agenta

en: Agent successfully added to layout
pl: Agenta dodano do planu

en: Agent unknown
pl: Nieznany agent

en: Agent without data
pl: Agent bez danych

en: Agents
pl: Agenci

en: Agents defined in Pandora
pl: Agenci zdefiniowani w Pandorze

en: Agents detailed event
pl: Zdarzenia agenta - szczegółowo

en: Agents in group
pl: Agenci w grupie

en: Agents management
pl: Zarządzanie agentami

en: Agents planned for this downtime
pl: Agenci planowani do tej przerwy technicznej

en: Agents reading
pl: Wczytywanie agentów

en: Agents unknown
pl: Nieznani agenci

en: Alert
pl: Powiadomienie

en: Alert action
pl: Powiadomienie wywołuje działania

en: Alert actions
pl: Akcje podejmowane do powiadomiania

en: Alert ceased
pl: Powiadomienia wstrzymane

en: Alert commands
pl: Komendy używane do powiadomienia

en: Alert control filter
pl: Filtr kontroli powiadomień

en: Alert description
pl: Opis powiadomienia

en: Alert detail
pl: Przegląd powiadomień

en: Alert disabled
pl: Powiadomienie wyłączono

en: Alert fired
pl: Powiadomienie odpalone

en: Alert level
pl: Poziom czujności

en: Alert manager
pl: Menadżer alarmów

en: Alert manual validation
pl: Ręczne zatwierdzanie powiadomienia

en: Alert manually validated
pl: Powiadomienie ręcznie zweryfikowano

en: Alert not fired
pl: Powiadomienie nieodpalone

en: Alert overview
pl: Przegląd powiadomienia

en: Alert recovered
pl: Powiadomienie odzyskano

en: Alert recovery
pl: Odzyskiwanie powiadomienia

en: Alert template
pl: Szablon powiadomienia

en: Alert templates
pl: Szablony powiadomień

en: Alert(s) validated
pl: Powiadomień zatwierdzonych

en: Alerts
pl: Powiadomienia

en: Alerts defined
pl: Zdefiniowanych Alarmów

en: Alerts disabled
pl: Powiadomień wyłączonych

en: Alerts editing
pl: Edycja powiadomień

en: Alerts fired
pl: Powiadomienia odpalone

en: Alerts management
pl: Zarządzanie powiadomieniami

en: Alerts not fired
pl: Powiadomienia nieodpalone

en: All
pl: Wszystko

en: All (Enabled)
pl: Wszystkie (włączone)

en: All Monitors OK
pl: Wszystkie monitory OK

en: All agents
pl: Wszyscy agenci

en: All data until now
pl: Wszystkie dane aż do teraz

en: All event
pl: Wszystkie zdarzenia

en: All events
pl: Wszystkie zdarzenia

en: All incidents
pl: Wszystkie incydenty

en: All priorities
pl: Wszystkie priorytety

en: All systems
pl: Wszystkie systemy

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Already added
pl: Już dodano

en: Altitude
pl: Wysokość

en: Altitude:
pl: Wysokość:

en: Always
pl: Zawsze

en: Any
pl: Dowolny

en: Apply policies
pl: Zastosowano wszystkie polityki

en: Are you sure?
pl: Na pewno?

en: Area
pl: Obszar

en: Assign
pl: Przypisz

en: Assigned actions
pl: Przypisane działania

en: Assigned modules
pl: Przypisane moduły

en: Assigned to
pl: Przypisano do

en: At least one module in CRITICAL status
pl: Co najmniej jeden moduł ma status KRYTYCZNY

en: At least one module in WARNING status
pl: Co najmniej jeden moduł ma status OSTRZEGAWCZY

en: At least one module is in UKNOWN status
pl: Co najmniej jeden moduł ma status NIEZNANY

en: At least one monitor fails
pl: Conajmniej jeden monitor zawiódł

en: Attached files
pl: Załączone pliki

en: Attachment directory is not writable by HTTP Server
pl: Katalog Załączników (Attachment) zablokowany dla zapisu przez serwer HTTP

en: Attachment store
pl: Składnice dodatków

en: Auth token
pl: Token autoryzacyjny

en: Authentication error
pl: Błąd uwierzytelniania

en: Author
pl: Autor

en: Auto login (hash) password
pl: Auto Login (maskowane) hasło

en: Automatic SLA for monitors
pl: Automatyczne SLA dla monitorów

en: Automatic update check
pl: Automatycznie szukanie aktualizacji

en: Autorefresh
pl: Autoodświeżanie

en: Autorefresh time
pl: Interwał autoodświeżania

en: Available agents
pl: Agenci dostępni

en: Available templates
pl: Dostępne szablony

en: Average per hour/day
pl: Średnio na godzinę / dzień

en: Avg. Only
pl: Tylko Śr.

en: Avg. Value
pl: Śr. Wartość

en: Back to normal mode
pl: Powrót do normalnego trybu

en: Background
pl: Tło

en: Backup
pl: Utwórz kopię zapasową

en: Backup Pandora database
pl: Kopia zapasowa bazy danych Pandory

en: Backups list
pl: Lista kopii zapasowych

en: Bad
pl: Złe

en: Bad update the graph
pl: Nieprawidłowa aktualizacja wykresu

en: Basic configuration
pl: Konfiguracja podstawowa

en: Become owner
pl: Przejmij własność

en: Begin date
pl: Data startu

en: Binary input path
pl: Ścieżka wejściowa binariów

en: Block size for pagination
pl: Ilość danych na stronę

en: Bottom
pl: Dół

en: Build
pl: Buduj

en: CRITICAL
pl: KRYTYCZNY

en: CSV File
pl: Plik CSV

en: CSV format
pl: Format CSV

en: CSV import
pl: Import CSV

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot find file
pl: Nie znaleziono pliku

en: Cannot load INI file
pl: Nie można załadować pliku INI

en: Cascade protection
pl: Zabezpieczenie przed kaskadą

en: Caution: Do you want delete the map?
pl: Uwaga: Czy chcesz usunąć mapę?

en: Change between Green/Red state
pl: Przełącz między Zielonym / Czerwomym stanem

en: Change in the map
pl: Zmiana na mapie

en: Checking database consistency
pl: Sprawdzanie zawartości bazy danych

en: Checking tagente_estado table
pl: Sprawdzanie tablicy tagente_estado

en: Choose a time from now
pl: Wybierz czas od teraz

en: Choose agent
pl: Wybierz agenta

en: Click here to get the data from the agent specified in the select box
pl: Kliknij tutaj, aby pobrać dane z agenta zaznaczonego w polu wyboru

en: Closed incident
pl: Zamknięty Incydent

en: Closed incidents
pl: Zamknięte incydenty

en: Code
pl: Kod

en: Code / binary directory
pl: Katalog dla Kodu / Binariów

en: Colors
pl: Kolory

en: Colors and text
pl: Kolory i tekst

en: Combined image render
pl: Rysunek złożony

en: Combined table of agent group and module group
pl: Połączona tabela grup agentów oraz grup modułów

en: Command
pl: Polecenie

en: Command preview
pl: Podgląd komendy

en: Commands
pl: Polecenia

en: Comments
pl: Komentarze

en: Compact interpolation in hours (1 Fine-20 bad)
pl: Uśrednianie kompaktowania w godzinach (1 drobne - 20 grube)

en: Comparation in rollover
pl: Porównianie rozwijane

en: Component
pl: Składnik

en: Component group management
pl: Zarządzanie grupą składników

en: Component groups
pl: Grupy składników

en: Component manager
pl: Składniki

en: Compound alerts
pl: Powiadomienia złożone

en: Condition
pl: Warunek/Stan

en: Condition type
pl: Typ warunku

en: Conditions
pl: Warunki

en: Conf file deleted successfully
pl: Usunięto plik konfiguracji

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configuration could not be saved
pl: Konfiguracja nie może zostać zapisana

en: Configuration saved
pl: Konfiguracja zapisana

en: Configure alert action
pl: Konfuguracja akcji powiadomienia

en: Configure alert command
pl: Konfiguracja komendy powiadomienia

en: Configure alert template
pl: Konfiguracja szablonu powiadomienia

en: Configure correlated alert
pl: Konfiguruj powiadomienie powiązane

en: Connect to MySQL database using the following command
pl: Podłącz sie do bazy danych MySQL uzywając następującej komendy

en: Connection Name
pl: Nazwa połączenia

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy alerts
pl: Kopiowanie powiadomień

en: Copy modules
pl: Kopiowanie modułów

en: Copy of
pl: Kopia

en: Correct Delete
pl: Poprawne Usunięcie

en: Correlated alerts
pl: Powiadomienia powiązane

en: Correlation
pl: Korelacja

en: Could not apply policy in agent %s
pl: Nie można zastosować polityki dla agenta %s

en: Could not be added
pl: Nie udało się dodać

en: Could not be created
pl: Nie można dodać

en: Could not be deleted
pl: Nie może być usunięty

en: Could not be disabled
pl: Nie można wyłączyć

en: Could not be enabled
pl: Nie można włączyć

en: Could not be updated
pl: Nie można zaktualizować

en: Could not be validated
pl: Nie można zatwierdzić

en: Could not create agent %s
pl: Nie można utworzyć agenta %s

en: Could not create dashboard
pl: Nie można utworzyć tablicy ogłoszeń

en: Could not delete agent
pl: Nie można usunąć agenta

en: Could not delete alerts
pl: Nie można usunąć powiadomień

en: Could not delete conf file
pl: Nie można usunąć pliku konfiguracji

en: Could not delete modules
pl: Nie można usunąć modułów

en: Could not reclame ownership
pl: Nie udało się przejąć uprawnień

en: Count
pl: Razy/Licznik zdarzeń

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Service
pl: Utwórz usługę

en: Create Service Element
pl: Utwórz element usługi

en: Create a new WMI component
pl: Utwórz nowy składnik WMI

en: Create a new WMI server module
pl: Utwórz nowy moduł serwera WMI

en: Create a new data server module
pl: Utwórz nowy moduł serwera danych

en: Create a new database
pl: Utwórz nową bazę danych

en: Create a new network component
pl: Twórz nowy komponent sieciowy

en: Create a new network server module
pl: Utwórz nowy moduł serwera sieciowego

en: Create a new plugin component
pl: Utwórz nowy składnik rozszerzenia

en: Create a new plugin server module
pl: Utwórz nowy moduł serwera rozszerzeń

en: Create a new prediction server module
pl: Utwórz nowy moduł serwera predykcji

en: Create a new web Server module
pl: Utwórz nowy moduł Serwera http

en: Create agent
pl: Utwórz agenta

en: Create alert
pl: Utwórz powiadomienie

en: Create backup
pl: Tworzenie kopii zapasowej

en: Create directory
pl: Utwórz katalog

en: Create graph
pl: Utwórz wykres

en: Create group
pl: Utwórz grupę

en: Create incident
pl: Stwórz incydent

en: Create incident from event
pl: Utwórz incydent na podst. zdarzenia

en: Create incidents
pl: Twórz Incydenty

en: Create module group
pl: Stwórz grupę modułów

en: Create profile
pl: Utwórz profil

en: Create report
pl: Utwórz raport

en: Create user
pl: Utwórz użytkownika

en: Create user.
pl: Utwórz użytkownka.

en: Created agent %s
pl: Utworzono agenta %s

en: Created alert %s for module %s
pl: Stworzone ostrzeżenie %s dla modułu %s

en: Created local component %s
pl: Utworzonono lokalny komponent %s

en: Created module %s
pl: Utworzono moduł %s

en: Created network component %s
pl: Element sieci stworzony %s

en: Created policy %s
pl: Zasada stworzona %s

en: Created successfully
pl: Utworzono pomyślnie

en: Created successfuly
pl: Utworzono

en: Created template %s
pl: Szablon stworzony %s

en: Created user %s
pl: Utworzono użytkownika %s

en: Creator
pl: Utworzył

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Critical status
pl: Stan krytyczny

en: Critical weight
pl: Waga krytyczna

en: Criticity
pl: Krytyczność

en: Cron extension has never run or it's not configured well
pl: Rozszerzenie demona Cron nigdy nie zadziałało, lub jest niewłaściwie skonfigurowane

en: Cron extension is not running
pl: Rozszerzenie demona Cron nie działa

en: Cron extension is running
pl: Rozszerzenie demona Cron działa

en: Cron jobs
pl: Zadania zaplanowane demona Cron

en: Current database maintenance setup
pl: Ustawienia konserwacji używanej bazy danych

en: Current directory is not writable by HTTP Server
pl: Aktualny katalog nie jest zapisywalny przez serwer HTTP

en: Custom
pl: Definicja Użytkownika

en: Custom ID
pl: Wybierz ID

en: Custom OID
pl: Dowolny OID

en: Custom Value
pl: Własna wartość

en: Custom Value/OID
pl: Własna Wartość/OID

en: Custom graph
pl: Diagram definiowalny

en: Custom graph viewer
pl: Przeglądarka dowolnych wykresów

en: Custom graphs
pl: Dowolny wykres

en: Custom logo
pl: Własne logo

en: Custom reporting
pl: Raport Dowolny

en: Customer key
pl: Klucz użytkownika

en: DB Host
pl: Host bazy danych

en: DB Name
pl: Nazwa bazy danych

en: DB Password
pl: Hasło bazy danych

en: DB User
pl: Użytkownik bazy danych

en: DB information
pl: Informacje o Bazie Danych (DB)

en: DB interface
pl: Interfejs bazy danych

en: DB maintenance
pl: Konserwacja Bazy Danych (DB)

en: Daily
pl: Codziennie

en: Dashboard
pl: Tablica Ogłoszeń

en: Dashboard replicate
pl: Replikacja Tablicy Ogłoszeń

en: Dashboard successfuly created
pl: Utworzono tablicę ogłoszeń

en: Data
pl: Dane

en: Data Copy
pl: Kopia Danych

en: Data configuration
pl: Konfiguracja danych

en: Data older than
pl: Dane starsze niż

en: Data server
pl: Serwer danych

en: Data server module
pl: Moduł serwera danych

en: Data table
pl: Tabela danych

en: Data value
pl: Wartość danej

en: Database
pl: Baza danych

en: Database audit
pl: Audyt bazy danych

en: Database audit purge
pl: Wyczyść bazę audytów

en: Database debug
pl: Debug bazy danych

en: Database event
pl: Zdarzenie bazy danych

en: Database information
pl: Informacja o bazie danych

en: Database interface
pl: Interfejs bazy danych

en: Database maintenance
pl: Konserwacja bazy danych

en: Database management
pl: Zarządzanie bazą danych

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database password
pl: Hasło bazy danych

en: Database purge
pl: Oczyszczenie Bazy

en: Database sanity
pl: Zdrowie bazy danych

en: Database sanity tool
pl: Narzędzia Sanatorium bazy danych

en: Database setup
pl: Ustawienia bazy danych

en: Database user
pl: Użytkownik bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Date format string
pl: Ciąg formatujący daty

en: Days
pl: Dni

en: Days of week
pl: Dni tygodnia

en: Default
pl: Domyślny

en: Default Altitude
pl: Domyślna wysokość

en: Default Latitude
pl: Domyślna szerokość geograficzna

en: Default Longitude
pl: Domyślna długość geograficzna

en: Default action
pl: Domyślne działanie

en: Default hours for event view
pl: Domyślna ilość godzin dla podglądu zdarzeń

en: Default position of map.
pl: Domyślna pozycja mapy.

en: Default zoom
pl: Domyślny zoom

en: Default zoom level
pl: Domyślny poziom zoom

en: Default zoom level when opening the map
pl: Domyślny poziom zoom po otwarciu mapy

en: Defined extensions
pl: Zdefiniowane rozszerzenia

en: Defined modules
pl: Zdefiniowane moduły

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete agents
pl: Usuń agentów

en: Delete dashboard
pl: Usuń tablicę ogłoszeń

en: Delete event
pl: Usuń zdarzenie

en: Delete incidents
pl: Usuń incydenty

en: Delete item
pl: Usuń element

en: Delete non-initialized modules now
pl: Usuń niezainicjalizowane moduły - natychmiastowo

en: Delete remote conf agent files in Pandora
pl: Usuń plik zdalnej konfiguracji agenta

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Delete service element
pl: Usuń element usługi

en: Delete this conf file implies that for restore you must reactive remote config in the local agent.
pl: Skasowanie tego pliku powoduje to, że w razie potrzeby odzyskania konfiguracj,i należy ponownie aktywować opcję zdalnej konfiguracji w lokalnym agencie.

en: Delete user profile.
pl: Usuń profil użytkownika.

en: Delete user.
pl: Usuń użytkownika.

en: Deleted alert %s for module %s
pl: Usunięto ostrzenie %s dla modułu %s

en: Deleted data above %d
pl: Usunięto dane powyżej %d

en: Deleted module %s
pl: Skasowano moduł %s

en: Deleted successfuly
pl: Skasowano

en: Deleting
pl: Usuwanie

en: Deleting non-init data
pl: Usuwanie niezainicjalizowanych danych

en: Deleting records for all agents
pl: Usuwanie rekordw dla wszystkich agentów

en: Deleting records for module
pl: Usuwanie rekordów modułu.

en: Desc
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Descriptive name for the connection
pl: Opisowa nazwa połączenia

en: Descriptive name for the map
pl: Opisowa nazwa mapy

en: Destination user
pl: Użytkownik docelowy

en: Development
pl: Programowanie i rozwój

en: Diagnostic info
pl: Informacje diagnostyczne

en: Dictionary
pl: Słownik

en: Directory %s doesn't exist!
pl: Katalog %s nie istnieje!

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Display of last data modules received by agent
pl: Pokaż ostatnie partie danych otrzymane przez agenta

en: Distance between nodes
pl: Odstęp pomiędzy węzłami

en: Do it!
pl: Zrób to!

en: Do you wan delete this connection?
pl: Czy chcesz usunąć to połączenie?

en: Do you want to set default the map?
pl: Czy chcesz ustawić domyślną mapę?

en: Do you want to use the default data from the connection?
pl: Czy chcesz użyć domyślnych danych z tego połączenia?

en: Done
pl: Gotowe

en: Down
pl: Wyłączone

en: Download
pl: Pobierz

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Duplicate config
pl: Duplikuj config

en: E-mail
pl: Adres e-mail

en: Each layer can show agents from one group or the agents added to that layer or both.
pl: Każda warstwa może pokazać agentów z jednej grupy lub agentów dodanych do tej warstwy lub jedno i drugie.

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Service
pl: Edytuj usługę

en: Edit Service Element
pl: Edytuj element usługi

en: Edit agents
pl: Edytuj agentów

en: Edit alerts
pl: Edytuj powiadomienia

en: Edit incidents
pl: Edytuj incydenty

en: Edit item
pl: Edytuj element

en: Edit my user
pl: Edytuj swojego użytkownika

en: Edit remote config
pl: Edytuj zdalną konfig

en: Editor
pl: Edytor

en: Either, your password or your login are incorrect. Please check your CAPS LOCK key, username and password are case SeNSiTiVe.<br><br>All actions, included failed login attempts are logged in Pandora FMS System logs, and these can be reviewed by each user, please report to admin any incident or malfunction.
pl: Hasło lub login są błędne. Proszę sprawdzić czy włączony jest przycisk CAPS LOCK, wielkość liter ma znaczenie. <br><br>Wszystkie akcje, włączając nieudane próby zalogowania, są odnotowywane w logach systemu Pandora FMS i mogą być oglądane przez każdego użytkownika. Proszę zgłosić administratorowi każdy incydent lub wadę funkcjonowania.

en: Elements
pl: Elementów

en: Email
pl: Adres e-mail

en: Empty
pl: Pusty

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączony

en: Enabled / Disabled
pl: Włączony / Wyłączony

en: End date
pl: Data końcowa

en: Enforce https
pl: Wymuszanie https

en: Enter keywords to search
pl: Wpisz poszukiwane słowa

en: Enterprise ACL setup
pl: Ustawienia Enterprise ACL

en: Equal to
pl: Równe jest

en: Error
pl: Błąd

en: Error adding inventory module
pl: Błąd podczas dodawania modułu inwentaryzacji

en: Error adding module
pl: Błąd podczas dodawania modułu

en: Error adding module to profile
pl: Błąd podczas dodawania modułu do profilu

en: Error adding network profile
pl: Nie udało się dodać profilu sieciowego

en: Error adding trap custom values
pl: Nie udało się dodać wartości dowolnej dla pułapki

en: Error connecting to %s
pl: Błąd połączenia z %s

en: Error creating alert %s for module %s
pl: Błąd kreacji ostrzeżenia %s dla modułu %s

en: Error creating export target
pl: Błąd podczas tworzenia obiektu eksportu

en: Error creating incident
pl: Błąd podczas tworzenia incydentu

en: Error creating inventory module
pl: Błąd podczas tworzenia modułu inwentaryzacji

en: Error creating local component %s
pl: Błąd podczas tworzenia lokalnego komponentu %s

en: Error creating module %s
pl: Błąd tworzenia modułu %s

en: Error creating network component %s
pl: Błąd kreacji elementu sieci %s

en: Error creating policy %s
pl: Błąd kreacji zasady %s

en: Error creating recon task
pl: Nie udało się stworzyć zadania zwiadu

en: Error creating template %s
pl: Błąd kreacji szablonu %s

en: Error creating user %s
pl: Błąd kreacji użytkownika %s

en: Error deleting alert %s for module %s
pl: Błąd usunięcia ostrzeżenia %s dla modułu %s

en: Error deleting export target
pl: Błąd podczas usuwania obiektu eksportu

en: Error deleting inventory module
pl: Błąd podczas usuwania modułu inwentaryzacji

en: Error deleting module %s
pl: Błąd usuwania modułu %s

en: Error deleting module from profile
pl: Błąd podczas usuwanie modułu z profilu

en: Error deleting old events
pl: Błąd podczas usuwania starych zdarzeń

en: Error deleting recon task
pl: Nie udało się usunąć zadania zwiadu

en: Error deleting template
pl: Bład podczas usuwania szablonu

en: Error deleting trap custom values
pl: Błąd usuwania wartości dowolnych dla pułapki

en: Error normalizing module %s
pl: Błąd normalizacji modułu %s

en: Error parsing MIB
pl: Błąd przetwarzania MIB

en: Error processing alert(s)
pl: Błąd podczas przetwarzania powiadomień(ia)

en: Error processing request
pl: Błąd przetwarzania polecenia

en: Error sending message to group %s
pl: Błąd wysyłania wiadomości do grupy %s

en: Error sending message to user %s
pl: Błąd wysyłania wiadomości do użytkownika %s

en: Error updating export target
pl: Błąd podczas aktualizacji obiektu eksportu

en: Error updating inventory module
pl: Błąd podczas dodawanio modułu inwentaryzacji

en: Error updating local component %s
pl: Błąd aktualizacji komponentu lokalnego %s

en: Error updating module %s
pl: Błąd aktualizacji modułu %s

en: Error updating network component %s
pl: Błąd aktualizacji komponentu sieciowego %s

en: Error updating network profile
pl: Nie udało się zaktualizować profilu sieciowego

en: Error updating passwords: %s
pl: Błąd podczas aktualizacji hasła %s

en: Error updating recon task
pl: Nie udało się zaktualizować zadania zwiadu

en: Error updating trap custom values
pl: Błąd aktualizacji wartości dowolnych dla pułapki

en: Error updating user %s
pl: Błąd aktualizacji użytkownika %s

en: Error updating user info
pl: Błąd podczas aktualizacji danych użytkownika

en: Error updating user info (no change?)
pl: Błąd aktualizacji danych użytkownika (brak zmian?)

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Event control filter
pl: Filtr zdarzeń

en: Event database cleanup
pl: Czyszczenie bazy danych

en: Event graph
pl: Wykres zdarzeń

en: Event graph by group
pl: Wykres zdarzeń według grupy

en: Event graph by user
pl: Wykres zdarzeń według użytkownika

en: Event name
pl: Nazwa zdarzenia

en: Event not validated
pl: Zdarzenie niezatwierdzone

en: Event status
pl: Status zdarzenia

en: Event type
pl: Typ zdarzenia

en: Event validated
pl: Zdarzenie zatwierdzone

en: Event view
pl: Podgląd zdarzeń

en: Event viewer
pl: Podgląd zdarzeń

en: Events
pl: Zdarzenia

en: Events generated -by module-
pl: Zdarzenia wygenerowane -przez moduł-

en: Every
pl: W każdy

en: Everyday
pl: Codziennie

en: Example
pl: Przykład

en: Execute SQL
pl: Wykonaj zapytanie SQL

en: Executed
pl: Wykonane

en: Expired incidents
pl: Incydenty wygasłe

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export data
pl: Eksport danych

en: Export server
pl: Serwer Eksportu

en: Export target
pl: Eksportuj Obiekt

en: Export targets
pl: Obiekty eksportowane

en: Export to CSV file
pl: Eksportuj do pliku CSV

en: Export type
pl: Typ eksportu

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Extra options
pl: Opcje dodatkowe

en: FF threshold
pl: Próg FF

en: Faces
pl: Powierzchnie

en: Fail
pl: Błąd

en: Field #1 (Alias, name)
pl: Pole #1 (Alias, nazwa)

en: Field #2 (Single Line)
pl: Pole #2 (Pojedyńcza linia)

en: Field #3 (Full Text)
pl: Pole #3 (Pełnotekstowe)

en: Field 1
pl: Pole 1

en: Field 2
pl: Pole 2

en: Field 3
pl: Pole 3

en: Field content
pl: Zawartość pola

en: Field number
pl: Numer pola

en: File could not be saved due to database error
pl: Plik nie mógł być zapisany z powodu błędu bazy danych

en: File could not be uploaded
pl: Nie udało się przesłać  pliku

en: File is too large (> 500KB)
pl: Plik jest za duży (> 500kB)

en: File manager
pl: Menadżer plików

en: File processed
pl: Plik przetworzno

en: File uploaded
pl: Plik przesłano

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter by group
pl: Filtruj wg grupy

en: Filtering completed
pl: Filtrowanie zakończono

en: Filtering data module
pl: Filtrowanie danych modułu

en: Find
pl: Szukaj

en: Find servers configuration file and replace the following lines
pl: Znajdź plik konfiguracji serwerów i zmień następujące linie

en: Finish
pl: Zakończ

en: Fired
pl: Odpalony

en: Firing
pl: Odpalanie

en: First date
pl: Pierwsza data

en: First execution
pl: Pierwsze uruchomienie

en: First name
pl: Imię

en: Flag
pl: Flaga

en: Flash charts
pl: Wykresy w technologii Flash

en: Font
pl: Czcionka

en: Font path
pl: Ścieżka do fontów

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: For use the original image file size, set 0 width and 0 height.
pl: W celu zachowania oryginalnych wymiarów obrazka, ustaw 0 dla szerokości i 0 dla wysokości.

en: Force
pl: Wymuś

en: Force execution
pl: Wymuś uruchomienie

en: Force run
pl: Wymuś uruchomienie

en: Format
pl: Sformatuj

en: Forward SNMP traps to agent (if exist)
pl: Przesyłaj pułapki SNMP do agenta (jeśli istnieje)

en: Free search
pl: Dowolne wyszukiwanie

en: Free text for search
pl: Dowolny tekst do wyszukania

en: Free text for search (*)
pl: Dowolny tekst do wyszukania (*)

en: Fri
pl: Pią

en: Friday
pl: Piątek

en: From
pl: Od

en: From the last
pl: Od ostatniego

en: Full (display) name
pl: Wyświetlane dane użytkownika

en: Full list of monitors
pl: Pełna lista monitorów

en: Full screen
pl: Pełny ekran

en: Full screen mode
pl: Tryb pełnoekranowy

en: GIS Maps
pl: Mapy GIS

en: GIS data
pl: Dane GIS

en: General and quick group status report
pl: Raport stanu ogólnego i szybki raport stanu grup

en: General and quick visual maps report
pl: Szybkie ogólne raporty map

en: General configuration
pl: Konfiguracja ogólna

en: Generated at
pl: Wygenerowano

en: Get Info
pl: Pobierz info

en: Get data
pl: Pobierz dane

en: Get data from agent
pl: Pobierz dane agenta

en: Global Profile
pl: Profil globalny

en: Global health
pl: Działanie ogółem

en: Go
pl: Zaczynaj

en: Go to alert overview
pl: Do przeglądu powiadomień

en: Go to data overview
pl: Do przeglądu danych

en: Going down from normal to warning
pl: Dochodzi ze stanu normalnego do stanu ostrzegania

en: Going down to critical state
pl: Dochodzi do stanu krytycznego

en: Going from critical to warning
pl: Zmienia stan z krytycznego na ostrzegawczy

en: Going up to normal state
pl: Wraca do stanu normalnego

en: Google Maps Key
pl: Klucz Google Maps

en: Graph
pl: Wykres

en: Graph builder
pl: Kreator wykresów

en: Graph color (avg)
pl: Kolor dla średnich

en: Graph color (max)
pl: Kolor dla wartości maks.

en: Graph color (min)
pl: Kolor dla minimum

en: Graph defined
pl: Określono wykres

en: Graph name
pl: Nazwa wykresu

en: Graph stored successfully
pl: Wykres zapisany pomyślnie

en: Graphic resolution (1-low, 5-high)
pl: Rozdzielczość wykresu (1-niska, 5-wysoka)

en: Graphs
pl: Wykresy

en: Graphs management
pl: Zarządzanie wykresami

en: Group
pl: Grupa

en: Group events
pl: Zdarzenia dla grupy

en: Group successfully created
pl: Grupę utworzono pomyślnie

en: Group successfully deleted
pl: Grupę usunięto pomyślnie

en: Group successfully updated
pl: Grupa zaktualizowana pomyślnie

en: Group view
pl: Grupowy

en: Group:
pl: Grupa:

en: Groups
pl: Grupy

en: Groups defined in Pandora
pl: Grupy zdefiniowane w Pandorze

en: Groups status
pl: Status grup

en: Height
pl: Wysokość

en: Height in px (zero for auto)
pl: Wysokość w piks. (zero auto)

en: Help
pl: Pomoc

en: Help system error
pl: Błąd systemu pomocy

en: Hierarchy of agents
pl: Hierarchia agentów

en: Historical data
pl: Uwzględniaj historię

en: History database
pl: Historia bazy danych

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: IP
pl: Adres IP

en: IP Address
pl: Adres IP

en: IP address option
pl: Opcja adresu IP

en: IP list with API access
pl: Lista adresów IP z dostępem do API

en: Icon
pl: Ikona

en: Id does not exist in BD.
pl: Identyfikator nie istnieje w Bazie Danych.

en: If you change this description, you must change into the text of Data configuration.
pl: Jeśli zmienisz ten opis, musisz także zmienić tekst w konfiguracji danych

en: If you change this name, you must change into the text of Data configuration.
pl: Jeśli zmienisz tą nazwę, musisz także zmienić tekst w konfiguracji danych

en: Ignore new GIS data:
pl: Ignoruj nowe dane GIS:

en: Image
pl: Obraz

en: Image Size
pl: Wymiary obrazka

en: Image URL
pl: Adres URL obrazka

en: Image range (px)
pl: Zakres obrazka

en: Image size (px)
pl: Rozmiar obrazka (piksele)

en: Incident
pl: Incydent

en: Incident details
pl: Szczegóły incydentu

en: Incident management
pl: Zarządzanie incydentami

en: Incidents by group
pl: Incydenty wg grupy

en: Incidents by priority
pl: Incydenty wg priorytetu

en: Incidents by source
pl: Incydenty wg źródła pochodzenia

en: Incidents by status
pl: Incydenty wg statusu

en: Incidents by user
pl: Incydenty wg użytkownika

en: Index of %s
pl: Indeks %s

en: Info
pl: Informacje

en: Information on agent %s in the database
pl: Informacje o agencie %s w bazie danych

en: Information on all agents in the database
pl: Informacje o wszystkich agentach w bazie danych

en: Informational
pl: Informacyjna

en: Informative
pl: Informacyjny

en: Interval
pl: Odstęp

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: Invalid URL
pl: Nieprawidłowy URL

en: Invalid date selected
pl: Wybrano nieprawidłową date

en: Invalid method supplied
pl: Wskazano złą metodę

en: Invalid time specified
pl: Źle określono czas

en: Inventory
pl: Inwentaryzacja

en: Inventory module error
pl: Błąd modułu inwentaryzacji

en: Inventory modules
pl: Moduły Inwentaryzacji

en: Inventory server
pl: Serwer Inwentaryzacji

en: It's a complex operation that needs human intervation to avoid system failures and data loosing
pl: Operacja ta jest na tyle skomplikowana, że wymaga interwencji człowieka, aby uniknąć błędów systemowych i utraty danych

en: Item
pl: Element

en: Items
pl: Elementy

en: Key string
pl: Wartość  Ciągu Klucza

en: Keygen file does not exists
pl: Brak generatora kluczy

en: Keygen file is not executable
pl: Generator kluczy nie jest plikiem wykonywalnym

en: Keygen path
pl: Ścieżka generatora kluczy

en: Label
pl: Etykieta

en: Label color
pl: Kolor etykiety

en: Lag
pl: Opóźnienie

en: Language
pl: Język

en: Language code for Pandora
pl: Strona kodowa Pandory

en: Last %s days
pl: Ostatnie %s dni

en: Last contact
pl: Ostatni kontakt

en: Last day
pl: Ostatni dzień

en: Last execution
pl: Ostatnie uruchomienie

en: Last failure
pl: Ostatni błąd

en: Last fired
pl: Ostatnie odpalenie

en: Last hour
pl: Ostatnia godzina

en: Last modification
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Last month
pl: Ostatni miesiąc

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Last remote contact
pl: Ostatni zdalny dostęp

en: Last run
pl: Ostatnie uruchomienie

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Last week
pl: Ostatni tydzień

en: Latest data
pl: Najświeższe dane

en: Latest date
pl: Najświeższa data

en: Latest events
pl: Najświeższe zdarzenia

en: Latest events for this agent
pl: Najświeższe zdarzenia dla tego agenta

en: Latest events list
pl: Najświeższa lista zdarzeń

en: Latest value
pl: Najświeższa wartość

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Latitude:
pl: Szerokość geograficzna:

en: Layer name
pl: Nazwa warstwy

en: Layers
pl: Warstwy

en: Layout
pl: Układ

en: Learning mode
pl: Tryb uczenia się

en: Left
pl: Lewo

en: Legend
pl: Legenda

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Line
pl: Linia

en: Link
pl: Łącze

en: Link management
pl: Zarządzanie łączami

en: Link name
pl: Nazwa łącza

en: Links
pl: Łącza

en: List Services
pl: Lista usług

en: List of Agents to be shown in the layer
pl: Lista agentów wyświetlanych w warstwie

en: List of Monitors for service
pl: Lista monitorów usługi

en: Load
pl: Wczytaj

en: Load MIB
pl: Załaduj MIB

en: Load preview map
pl: Wczytaj mapę poglądową

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Local component
pl: Składnik lokalny

en: Local components
pl: Składniki lokalne

en: Local modules
pl: Lokalne moduły

en: Local modules rate
pl: Wskaźnik modułów lokalnych

en: Logged out
pl: Wylogowano

en: Login
pl: Logowanie

en: Login failed
pl: Logowanie nieudane

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Longitude:
pl: Długość geograficzna:

en: Lost
pl: Zagubiono

en: Low
pl: Niski

en: MD5 check
pl: Kontrola MD5

en: Main
pl: Główny

en: Main IP
pl: Główny IP

en: Main event view
pl: Główne okno zdarzeń

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Making copy of configuration file for
pl: Tworzenie kopii pliku konfiguracji dla

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Manage Database
pl: Zarządzaj bazą danych

en: Manage SNMP console
pl: Zarządzanie konsolą SNMP

en: Manage agents
pl: Zarządzanie agentami

en: Manage alerts
pl: Zarządzanie powiadomieniami

en: Manage groups
pl: Zarządzanie grupami

en: Manage incidents
pl: Zarządzanie incydentami

en: Manage modules
pl: Zarządzanie modułami

en: Manage plugins
pl: Zarządzanie wtyczkami

en: Manage policies
pl: Zarządzanie politykami

en: Manage profiles
pl: Zarządzanie profilami

en: Manage recontask
pl: Zarządaj zadaniem zwiadu

en: Manage reports
pl: Zarządzanie raportami

en: Manage servers
pl: Zarządzanie serwerami

en: Manage user rights
pl: Zarządzaj prawami użytkownika

en: Manage users
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: Manual
pl: Ręcznie

en: Manual setup
pl: Konfiguracja własna

en: Map
pl: Mapa

en: Map Name
pl: Nazwa mapy

en: Map builder
pl: Kreator map

en: Map connection name
pl: Nazwa połączenia mapy

en: Map could not be generated
pl: Nie udało się wygenerowac wykresu

en: Map linked
pl: Podłączona mapa

en: Map made by user
pl: Mapa użytkownika

en: Map name
pl: Nazwa mapy

en: Maps
pl: Mapy

en: Maps status
pl: Status map

en: Mark as unread
pl: Oznacz jako nieprzeczytane

en: Marquee
pl: Neon

en: Marquee display
pl: Wyświetl Neon

en: Massive alerts deletion
pl: Masowe usuwanie powiadomień

en: Massive modules deletion
pl: Masowe usuwanie modułów

en: Massive modules edition
pl: Masowa edycja modułów

en: Massive operations
pl: Operacje Masowe

en: Master
pl: Element główny

en: Max and min
pl: Maks. i min.

en: Max value
pl: Maksymalna wartość

en: Max.
pl: Maks.

en: Max. Value
pl: Max. Wartość

en: Max. days before compact data
pl: Maks. ilość dni przed kompaktowaniem danych

en: Max. days before purge
pl: Maks. ilość dni przed oczyszczaniem

en: Max. hours old
pl: Sprzed maks. godzin

en: Max. number of alerts
pl: Maks. ilość powiadomień

en: Max. time before compact data
pl: Maks. czas zanim dane będą kompaktowane

en: Max. time before purge
pl: Maks czas zanim dane będą wyczyszczone

en: Max. timeout
pl: Maks. timeout

en: Max/Min
pl: Maks/Min

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Maximum Data
pl: Maksymalne Dane

en: Maximum is equal to minimum
pl: Maksimum równe minimum

en: Medium
pl: Średni

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message from
pl: Wiadomość od

en: Message overview
pl: Przegląd Wiadomości

en: Message successfully sent
pl: Wiadomość została wysłana

en: Message successfully sent to user %s
pl: Wysłano wiadomość do użytkownika %s

en: Message to
pl: Wiadomość do

en: Message unread - click to read
pl: Wiadomość nieprzeczytana - kliknij, aby przeczytać

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Metaconsole
pl: Metakonsola

en: Metaconsole setup
pl: Ustawienia metakonsoli

en: Min. Value
pl: Min. Wartość

en: Min. number of alerts
pl: Min. ilość powiadomień

en: MinMax.Al
pl: MinMaks.Wsz

en: Minimum Data
pl: Minimalne Dane

en: Modify console configuration to use this new database
pl: Modyfikuj konfigurację konsoli, aby używała nowej bazy danych

en: Modify servers configuration to use this new database
pl: Modyfikuj konfiguracje serwerów, aby używały nowej bazy danych

en: Module
pl: Moduł

en: Module Down
pl: Moduł nie działa

en: Module Group management
pl: Zarządzanie grupą modułów

en: Module Interval
pl: Interwał modułu

en: Module Name
pl: Nazwa modułu

en: Module Up
pl: Moduł działa

en: Module added successfully
pl: Moduł dodano pomyślnie

en: Module assignment
pl: Przydzielanie modułów

en: Module definition
pl: Definicja modułu

en: Module deleted succesfully
pl: Moduł usunięto pomyślnie

en: Module graph
pl: Wykres modułu

en: Module group
pl: Grupa modułu

en: Module groups
pl: Grupy modułów

en: Module groups defined in Pandora
pl: Grupy modułów zdefiniowane w Pandorze

en: Module management
pl: Zarządzanie mudułem

en: Module name
pl: Nazwa modułu

en: Module plugin registered
pl: Wtyczka modułu zarejestrowana.

en: Module sanity
pl: Kondycja modułu

en: Module successfully updated
pl: Moduł zaktualizowano pomyślnie

en: Module template
pl: Szablon modułu

en: Module template management
pl: Zarządzanie szablonami modułu

en: Module templates
pl: Szablony modułu

en: Module type
pl: Typ modułu

en: Module updated successfully
pl: Moduł zaktualizowano pomyślnie

en: Modules
pl: Moduły

en: Modules delayed / Max. Delay (sec)
pl: Modułów opóźnionych / Maks. Opóźnienie (sek.)

en: Modules groups
pl: Grupy modułów

en: Modules in policy
pl: Moduły w polityce

en: Modules per agent
pl: Moduły wg agenta

en: Modules running on this server / Total modules of this type
pl: Modułów uruchomionych na tym serwerze / Ilość wszystkich modułów tego typu

en: Modules successfully added
pl: Moduły dodane pomyślnie

en: Modules successfully added to layout
pl: Moduły dodano do planu

en: Mon
pl: Pon

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Monitor Critical
pl: Monitoruj krytyczne

en: Monitor Normal
pl: Monitoruj normalne

en: Monitor Warning
pl: Monitoruj ostrzeżenia

en: Monitor checks
pl: Testy monitora

en: Monitor detail
pl: Wykaz monitorów

en: Monitor health
pl: Kondycja monitora

en: Monitor report
pl: Raport monitora

en: Monitor status
pl: Status monitora

en: Monitors
pl: Monitory

en: Monitors BAD
pl: Monitorów ŹLE

en: Monitors OK
pl: Monitory OK

en: Monitors critical
pl: Monitorów w stanie Krytycznym

en: Monitors down
pl: Monitorów nieaktywnych

en: Monitors down on period
pl: Monitorów wyłączonych w okresie

en: Monitors normal
pl: Monitorów pracuje normalnie

en: Monitors not init
pl: Monitorów niezainicjalizowanych

en: Monitors unknown
pl: Monitorów poza kontrolą

en: Monitors warning
pl: Monitorów Ostrzega

en: Month
pl: Miesiąc

en: Monthly
pl: Co miesiąc

en: Months
pl: Miesięcy

en: More info
pl: Więcej informacji

en: My Post
pl: Mój Wpis

en: My URL
pl: Mój URL

en: N/A
pl: Niedostępne

en: N/A
pl: N/D

en: NORMAL
pl: NORMALNY

en: Name
pl: Nazwa

en: Name #Ag.
pl: Nazwa #Ag

en: Name error
pl: Błąd nazwy

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Network
pl: Sieć

en: Network agent data
pl: Dane agenta sieciowego

en: Network agent monitor
pl: Minitor agenta sieciowego

en: Network component
pl: Składnik sieciowy

en: Network components
pl: Składniki sieciowe

en: Network map
pl: Mapa sieci

en: Network server
pl: Serwer sieci

en: Network server module
pl: Moduł serwera sieciowego

en: Never
pl: Nigdy

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: New agent created
pl: Utworzono nowego agenta

en: New layer
pl: Nowa warstwa

en: New message
pl: Nowa wiadomość

en: Next
pl: Dalej

en: Next Dashboard
pl: Następna Tablica

en: Next agent contact
pl: Następny kontakt agenta

en: Next slide in
pl: Następny slajd w

en: No
pl: Nie

en: No Overlap
pl: Bez nakładania

en: No SNMP OID provided
pl: Nie dostarczono SNMP OID

en: No Subject
pl: Brak tematu

en: No agent name specified
pl: Nie określono nazwy agenta

en: No agent selected
pl: Nie wybrano agenta

en: No agent was given
pl: Nie podano agenta

en: No agents found
pl: Nie znaleziono agentów

en: No agents selected
pl: Nie wybrano żadnych agentów

en: No alert actions configured
pl: Nie skonfigurowano czynności dla powiadomień

en: No alert selected
pl: Nie zaznaczono powiadomienia

en: No alert templates defined
pl: Nie zdefiniowano szablonu powiadomienia

en: No alerts defined
pl: Nie zdefiniowano powiadomień

en: No alerts for this agent
pl: Brak powiadomień dla tego agenta

en: No alerts found
pl: Nie znaleziono powiadomień

en: No available data to show
pl: Brak danych do wyświetlenia

en: No component was found
pl: Nie znaleziono składnika

en: No conditions were given
pl: Nie podano warunków

en: No data find.
pl: Nie znaleziono danych.

en: No data to normalize
pl: Brak danych do normalizacji

en: No description
pl: Brak opisu

en: No description available
pl: Brak dostępnego opisu

en: No destiny agent(s) to copy
pl: Nie wybrano agenta(ów) docelowego(ych) do kopiowania

en: No events
pl: Brak zdarzeń

en: No incidents match your search filter
pl: Żaden incydent nie pasuje do filtru wyszukiwania

en: No inventory modules found
pl: Nie znaleziono modułów inwentaryzacji

en: No layout with this id found
pl: Brak planu o takim Id

en: No layouts found
pl: Nie znaleziono planów rozkładu

en: No maps found
pl: Nie znaleziono żadnych map

en: No matching traps found
pl: Nie znaleziono pasujących pułapek SNMP

en: No module name provided
pl: Nie określono nazwy modułu

en: No module selected
pl: Nie wybrano modułów

en: No module to predict
pl: Brak modułu do predykcji

en: No module was found
pl: Nie znaleziono modułu

en: No modules for this agent
pl: Brak modułów dla tego agenta

en: No modules for this profile
pl: Brak modułów dla tego profilu

en: No modules have been selected
pl: Nie zaznaczono modułów

en: No modules selected
pl: Nie wybrano żadnych modułów

en: No modules specified
pl: Nie wybrano modułów

en: No name was given
pl: Nie podano nazwy

en: No news articles at this moment
pl: Aktualnie brak ogłoszeń

en: No operation selected
pl: Nie wybrano działania

en: No overlap
pl: baz zachodzenia na siebie

en: No planned downtime
pl: Brak zaplanowanych przerw technicznych

en: No selected agents to copy
pl: Nie zaznaczono żadnego agenta do kopiowania

en: No set or get or help operation.
pl: Brak operacji set, get lub help.

en: No simple alerts found
pl: Nie znaleziono prostych powiadomień

en: No source agent to copy
pl: Nie wybrano agenta do skopiowania

en: No target IP provided
pl: Nie określono docelowego adresu IP

en: Non initialized module
pl: Moduł nie zainicjalizowany

en: None
pl: Brak

en: None agent in this category
pl: Brak agentów w tej kategorii

en: Normal
pl: Normalny

en: Normal mode
pl: Tryb normalny

en: Normal screen
pl: Ekran normalny

en: Normalize
pl: Normalizuj

en: Not assigned
pl: Nie przypisany

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not copyed. Error copying data
pl: Nie skopiowano. Błąd kopiowania danych.

en: Not created. Error inserting data
pl: Nie utworzono. Błąd podczas wstawiania danych

en: Not deleted. Error deleting data
pl: Nie usunięto. Błąd podczas próby usuwania

en: Not equal to
pl: Nie równa się

en: Not executed
pl: Nie wykonane

en: Not fired
pl: Nie odpalone

en: Not init
pl: Niezainicjalizowane

en: Not needed
pl: Niepotrzebne

en: Not normal
pl: Nieprawidłowe

en: Not scheduled
pl: Nie zaplanowano

en: Not updated. Error updating data
pl: Nie zaktualizowano. Błąd podczas aktualizacji

en: Not validated
pl: Nie zatwierdzony

en: Notes attached to incident
pl: Notatki dołączone do incydentu

en: Now
pl: Teraz

en: Num reports
pl: Ilość raportów

en: Number of Graphs
pl: Ilość wykresów

en: Number of zoom levels
pl: Ilość poziomów zoom

en: OR
pl: LUB

en: OS
pl: System operacyjny

en: Ok weight
pl: Waga dopuszczalna

en: Older
pl: Starsze

en: On
pl: Włączony

en: Only pending
pl: Tylko niezatwierdzone

en: Only validated
pl: Tylko zatwierdzone

en: Open a root shell in your system located at
pl: Otwórz konsolę administratora (root), zlokalizowaną w Twoim systemie w

en: Open configuration file
pl: Otwórz plik konfiguracyjny

en: Open incident
pl: Otwarty Incydent

en: Open the attached file to view it
pl: Aby go przejrzeć, otwórz załącznik

en: Opened at
pl: Otwarty

en: Operation
pl: Operacje

en: Operations
pl: Działania

en: Options
pl: Opcje

en: Other
pl: Inne

en: Other value
pl: Inna wartość

en: Outdated
pl: Przestarzałe

en: Overwrite local changes
pl: Nadpisz lokalne zmiany

en: Owner
pl: Właściciel

en: Packets less than one day old
pl: Pakiety nie starsze niż dzień

en: Packets less than one month old
pl: Pakiety nie starsze niż miesiąc

en: Packets less than one week old
pl: Pakiety nie starsze niż tydzień

en: Packets less than three days old
pl: Pakiety nie starsze niż 3 dni

en: Packets less than three months old
pl: Pakiety nie starsze niż 3 miesiące

en: Packets less than two weeks old
pl: Pakiety nie starsze niż 2 tygodnie

en: Packets per agent
pl: Pakiety wg agenta

en: Page
pl: Strona

en: Page code
pl: Kod strony

en: Page generated at
pl: Stronę wygenerowano:

en: Pandora FMS Diagnostic tool
pl: Narzędzie diagnostyczne Pandora FMS

en: Pandora FMS Graph configuration menu
pl: Menu konfiguracji wykresów Pandora FMS

en: Pandora FMS Overview
pl: Przegląd Pandory FMS

en: Pandora FMS Sanity tool is used to remove bad database structure data, created modules with missing status, or modules that cannot be initialized (and don't report any valid data) but retry each its own interval to get data. This kind of bad modules could degrade performance of Pandora FMS. This database sanity tool is also implemented in the <b>pandora_db.pl</b> that you should be running each day or week. This console sanity DONT compact your database, only delete bad structured data.
pl: Narzędzia Sanatorium Pandora FMS jest używane do usuwania niepoprawnych struktur danych z bazy, modułów dla których brak statusu oraz modułów, dla których brak statusu (lub nie raportują poprawnie danych), ale ponawiają próby przesyłania danych, każda z własnym interwałem. Takie niepoprawne moduły mogą znacząco obniżyć wydajność systemu Pandora FMS. Narzędzie Sanatorium Bazy Danych jest również zaimplementowane w skrypcie <b>pandora_db.pl</b>, który powinien być codziennie uruchamiany. Narzędzie to NIE KOMPAKTUJE bazy danych, tylko usuwa niepoprawne struktury danych.

en: Pandora FMS help system
pl: System pomocy Pandory FMS

en: Pandora FMS help system has been called with a help reference that currently don't exist. There is no help content to show.
pl: System pomocy dla Pandora FMS został wywołany dla aktualnie nieistniejącego elementu. Brak zawartości do wyświetlenia.

en: Pandora agents
pl: Agenci Pandory

en: Pandora audit
pl: Audyt Pandory

en: Pandora database backup utility
pl: Narzędzie tworzenia kopii zapasowaj bazy danych

en: Pandora management
pl: Zarządzanie Pandorą

en: Pandora servers
pl: Serwery Pandory

en: Pandora system management
pl: Zarządzanie systemem Pandora

en: Panel with a message
pl: Panel z wiadomością

en: Parameters
pl: Parametry

en: Parent
pl: Rodzic

en: Parent directory
pl: Katalog nadrzędny

en: Password
pl: Hasło

en: Password confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: Password option
pl: Opcja hasła

en: Password successfully updated
pl: Zaktualizowano hasło

en: Passwords cannot be empty
pl: Hasło nie może być puste

en: Passwords didn't match
pl: Hasła nie były zgodne

en: Passwords didn't match or other problem encountered while updating passwords
pl: Niewłaściwe zgadzały się, lub inny problem podczas aktualizacji haseł

en: Passwords does not match
pl: Niezgodne hasła w obu polach

en: Pending
pl: Oczekiwanie

en: Percentile bar
pl: Pasek procentowy

en: Performance
pl: Wydajność

en: Performance  configuration
pl: Konfiguracja wydajnościowa

en: Period
pl: Okres

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Planned Downtime
pl: Zaplanowana przerwa techniczna

en: Planned Downtime Form
pl: Zaplanowana przerwa techniczna

en: Planned Downtime present on system
pl: System ma zaplanowane przerwy techniczne

en: Please be patient. This operation can take a long time depending on the amount of modules.
pl: Proszę o cierpliwość. Ta operacja może zająć sporo czasu, zależnie od ilości podpiętych modułów.

en: Please check that current directory has write rights for HTTP server
pl: Proszę sprawdzić, czy nadano prawa zapisu dla serwera HTTP w aktualnym katalogu

en: Please check that the web server has write rights on the {HOMEDIR}/attachment directory
pl: Proszę sprawdzić czy serwer HTTP ma prawa zapisu w katalogu {HOMEDIR}/attachment

en: Please check your Pandora Server setup and be sure that database maintenance daemon is running. It's very important to keep up-to-date database to get the best performance and results in Pandora
pl: Proszę sprawdzić ustawienia Serwera Pandory i upewnić, że działa demon konserwacji bazy danych. Bardzo ważne jest zapewnienie aktualności bazy danych, aby osiągać najlepszą wydajność systemu Pandora

en: Please do not answer or reply to this email
pl: Proszę nie odpowiadać na ta wiadomość

en: Please select the connection type
pl: Wybierz typ połączenia

en: Please, add the following line to your crontab file
pl: Proszę dodać następującą linię do pliku crontab

en: Please, configure the widget again to recover it
pl: Proszę ponownie skonfigurować gadżet, aby go odzyskać

en: Please, configure this widget before use
pl: Proszę skonfigurować gadżet, zanim zacznie się go używać

en: Please, make your changes and apply with the <i>Reload</i> button
pl: Proszę nanieść zmiany, a następnie wcisnąć przycisk <i>Przeładuj</i>

en: Plugin
pl: Rozszerzenie

en: Plugin already registered. Aborting!
pl: Wtyczka została już zarejestrowana!

en: Plugin command
pl: Polecenie realizacji wtyczki

en: Plugin component
pl: Składnik rozszerzenia

en: Plugin created successfully
pl: Utworzono wtyczkę

en: Plugin creation
pl: Tworzenie wtyczek

en: Plugin deleted successfully
pl: Wtyczka usunięta

en: Plugin exec not found. Aborting!
pl: Nie znaleziono pliku wykonywalnego wywoływanego przez wtyczkę. Przerwano działanie!

en: Plugin parameters
pl: Parametry rozszerzenia

en: Plugin registration
pl: Rejestracja wtyczki

en: Plugin server
pl: Serwer wtyczek

en: Plugin server module
pl: Moduł serwera rozszerzeń

en: Plugin type
pl: Typ wtyczki

en: Plugin update
pl: Aktualizacja wtyczki

en: Plugin updated successfully
pl: Pomyślnie zaktualizowano wtyczkę

en: Plugins registered in Pandora FMS
pl: Wtyczki zarejestrowane w Pandora FMS

en: Policies
pl: Polityki

en: Policy
pl: Polityka

en: Policy applied
pl: Zastosowano politykę

en: Policy applied in agent %s
pl: Polityka zastosowana dla agenta %s

en: Policy module
pl: Moduł polityki

en: Port option
pl: Opcja portu

en: Ports
pl: Porty

en: Ports defined like: 80 or 80,443,512 or even 0-1024 (Like Nmap command line format). If dont want to do a sweep using portscan, left it in blank
pl: Porty zdefiniowane jako: 80 lub 80,443,512 lub nawet 0-1024 (w formacie linii poleceń nmapa). Jeśli nie ma potrzeby skanowania portów, należy pozostawić puste pole.

en: Position
pl: Pozycja

en: Position (Long, Lat)
pl: Pozycja (dług. geo., szer. geo.)

en: Position (Long, Lat, Alt)
pl: Pozycja (dług. geo., szer. geo., wysokość)

en: Post process
pl: Przetważanie

en: Prediction server
pl: Serwer predykcji

en: Prediction server module
pl: Moduł serwera predykcji

en: Preffix
pl: Prefiks

en: Press here to get database information as a graph
pl: Kliknij tutaj aby otrzymać informacje o bazie danych w formie wykresu

en: Press here to get database information as text
pl: Kliknij tutaj aby otrzymać informacje o bazie danych w formie tekstu

en: Preview
pl: Podgląd

en: Priority
pl: Priorytet

en: Private
pl: Prywatne

en: Problem creating plugin
pl: Problem podczas tworzenia wtyczki

en: Problem deleting plugin
pl: Problem podczas usuwania wtyczki

en: Problem modifying module
pl: Problem podczas modyfikowania modułu

en: Problem updating plugin
pl: Problem podczas aktualizacji rozszerzenia

en: Profile
pl: Profil

en: Profile added successfully
pl: Pomyślnie dodano profil

en: Profile cannot be added
pl: Profil nie może zostać dodany

en: Profile name
pl: Nazwa profilu

en: Profiles
pl: Profile

en: Profiles defined in Pandora
pl: Profile zdefiniowane w Pandorze

en: Profiles/Groups assigned to this user
pl: Profile/grupy przypisane do tego użytkownika

en: Progress
pl: Postęp

en: Proxy password
pl: Hasło Proxy

en: Proxy port
pl: Port proxy

en: Proxy server
pl: Serwer proxy

en: Proxy user
pl: Użytkownik Proxy

en: Public
pl: Publiczny

en: Purge
pl: Czyszczenie

en: Purge all audit data
pl: Wyczyść wszystkie dane audytu

en: Purge all event data
pl: Wyczyść wszystkie zdarzenia

en: Purge audit data over 1 day
pl: Wyczyść dane audytu starsze niż 1dzień

en: Purge audit data over 14 days
pl: Wyczyść dane audytu starsze niż 14 dni

en: Purge audit data over 3 days
pl: Wyczyść dane audytu starsze niż 3 dni

en: Purge audit data over 30 days
pl: Wyczyść dane audytu starsze niż 30 dni

en: Purge audit data over 7 days
pl: Wyczyść dane audytu starsze niż 7 dni

en: Purge audit data over 90 days
pl: Wyczyść dane audytu starsze niż 90 dni

en: Purge data
pl: Przeczyść dane

en: Purge data out of these limits
pl: Wyczyść dane wykraczające poza to ograniczenie

en: Purge data over 1 day
pl: Wyczyść dane starsze niż dzień

en: Purge data over 1 month
pl: Wyczyść dane starsze niż miesiąc

en: Purge data over 1 week
pl: Wyczyść dane starsze niż tydzień

en: Purge data over 2 weeks
pl: Wyczyść dane starsze niż 2 tygodnie

en: Purge data over 3 days
pl: Wyczyść dane starsze niż 3 dni

en: Purge data over 3 months
pl: Wyczyść dane starsze niż 3 miesiące

en: Purge event data over 1 day
pl: Wyczyść zdarzenia starsze niż 1 dzień

en: Purge event data over 14 days
pl: Wyczyść zdarzenia starsze niż 14 dni

en: Purge event data over 3 days
pl: Wyczyść zdarzenia starsze niż 3 dni

en: Purge event data over 30 days
pl: Wyczyść zdarzenia starsze niż 30 dni

en: Purge event data over 7 days
pl: Wyczyść zdarzenia starsze niż 7 dni

en: Purge event data over 90 days
pl: Wyczyść zdarzenia starsze niż 90 dni

en: Purge task launched for agent
pl: Przeczyść zadania odpalone dla agenta

en: Queue
pl: Kolejka

en: RSS Events
pl: Zdarzenia RSS

en: Raw Data
pl: Surowe dane

en: Read agent information
pl: Wczytaj infrmacje agenta

en: Read incidents
pl: Wczytaj incydenty

en: Read message
pl: Przeczytaj wiadomość

en: Ready
pl: Sprawne

en: Received data from
pl: Otrzymane dane od

en: Recon host detected
pl: Wykryto komputer zwiadowczy

en: Recon server
pl: Serwer Zwiadu

en: Recon server detected a new host
pl: Serwer Zwiadu wykrył nową maszynę

en: Records
pl: Rekordy

en: Recovery
pl: Odzyskiwanie

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refresh data
pl: Odświerz dane

en: Refresh path
pl: Odśwież ścieżkę

en: Refresh preview map
pl: Odśwież mapę poglądową

en: Refresh time
pl: Czas odświeżania

en: Refresh:
pl: Odśwież:

en: Regenerate
pl: Wygeneruj ponownie

en: Register plugin
pl: Rejestracja wtyczki

en: Registered successfully
pl: Zarejestrowano pomyślnie.

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Rejected incidents
pl: Odrzucone incydenty

en: Remote
pl: Zdalny

en: Remote agent configuration
pl: Zdalna konfiguracja agenta

en: Remote config directory
pl: Zdalny katalog konfiguracji

en: Remote configuration
pl: Konfiguracja zdalna

en: Remote configuration management
pl: Zdalne zarządzanie konfiguracją

en: Remote modules
pl: Zdalne moduły

en: Remote modules rate
pl: Wskaźnik modułów zdalnych

en: Remove
pl: Usuń

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Rename dashboard
pl: Zmień nazwę tablicy ogłoszeń

en: Repeated
pl: Powtórzono

en: Replicate Dashboard
pl: Replikuj Tablicę Ogłoszeń

en: Replicate configuration
pl: Replikacja konfiguracji

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Report
pl: Raport

en: Report builder
pl: Kreator raportów

en: Report name
pl: Nazwa raportu

en: Report to build
pl: Raport do utworzenia

en: Reporting
pl: Raportowanie

en: Reports
pl: Raporty

en: Request successfully processed
pl: Polecenie wykonano

en: Requests
pl: Źądania

en: Restart the servers and login again into the console
pl: Restartuj serwery i zaloguj się ponownie na konsoli

en: Restore the backup
pl: Przywróć dane z kopii zapasowej

en: Restoring a Pandora database backup must be done manually
pl: Przywracanie bazy danych Pandory z kopii zapasowej musi być wykonane ręcznie

en: Restoring a backup
pl: Przywracam z kopii zapasowej

en: Result
pl: Wynik

en: Review Logs
pl: Przegląd logów

en: Right
pl: Prawo

en: Rows
pl: Wiersze

en: Running
pl: Uruchomione

en: S.L.A.
pl: S.L.A. - uzgodniony poziom dostępności systemu

en: SLA Limit
pl: Ograniczenie SLA

en: SLA Max. (value)
pl: SLA Maks. (wartość)

en: SLA Min. (value)
pl: SLA Min. (wartość)

en: SLA final result:
pl: Wartość Ostateczna SLA:

en: SLA period (seconds)
pl: Okres SLA (sekundy)

en: SLA result
pl: Wynik SLA

en: SMNP community
pl: grupa SNMP

en: SNMP Agent
pl: Agent SNMP

en: SNMP Console
pl: Konsola SNMP

en: SNMP OID
pl: Unikalny Id SNMP (OID)

en: SNMP community
pl: grupa SNMP (community)

en: SNMP console
pl: Konsola SNMP

en: SNMP server
pl: Serwer SNMP

en: SNMP trap editor
pl: Edytor pułapek SNMP (traps)

en: SNMP version
pl: Wersja protokołu SNMP

en: SNMP walk
pl: pobierz drzewo SNMP

en: SQL sentence
pl: wyrażenie SQL

en: Sanitize my database now
pl: Baza do sanatorium - natychmiastowo

en: Sat
pl: Sob

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Layer
pl: Zapisz warstwę

en: Save map
pl: Zapisz mapę

en: Saved
pl: Zapisano

en: Scheduled
pl: Zaplanowano

en: Scheduled downtime
pl: Planowana przerwa techniczna

en: Scheduled jobs
pl: Zaplanowane zadania

en: Search
pl: Szukaj

en: Search results for
pl: Szukaj wyników dla

en: Search value
pl: Wartość poszukiwana

en: Section
pl: Sekcja

en: Section code
pl: Kod sekcji

en: Security level
pl: Poziom bezpieczeństwa

en: Select
pl: Wybierz

en: Select the agent you want information about
pl: Wybierz agenta o którym chcesz  informacje

en: Send custom report by email
pl: Wysłać raport dowolny e-mailem

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send to email
pl: Wysłać na adres e-mail

en: Sender
pl: Nadawca

en: Separator
pl: Odstęp

en: Serious
pl: Poważny

en: Server
pl: Serwer

en: Server URL
pl: Adres URL serwera

en: Server authorization rejected
pl: Autoryzacja serwera odrzucona

en: Server connection failed
pl: Nieudana próba połączenia z serwerem

en: Server deleted successfully
pl: Serwer usunięto pomyślnie

en: Server health
pl: Kondycja serwera

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: Server performance
pl: Wydajność serwera

en: Server updated successfully
pl: Serwer zaktualizowano pomyślnie

en: Services
pl: Usługi

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Setup
pl: Ustawienia

en: Severity
pl: Ważność

en: Show
pl: Pokaż

en: Show a defined custom graph
pl: Pokaż własnoręcznie skonfigurowany wykres

en: Show a graph of an agent module
pl: Pokaż wykres dla modułu agenta

en: Show a list of global monitor health
pl: Pokaż ogólną listę działających monitorów

en: Show a map made by user
pl: Pokaż mapę użytkownika

en: Show a map of the monitored network
pl: Pokaż mapę monitorowanej sieci

en: Show a report made by user
pl: Pokaż raport stworzony przez użytkownika

en: Show agents by state:
pl: Pokaż agentów wg stanu:

en: Show agents from group
pl: Pokaż agentów grupy

en: Show alerts
pl: Pokaż powiadomienia

en: Show events
pl: Przegląd zdarzeń

en: Show files
pl: Pokaż pliki

en: Show the URL content
pl: Pokaż zawartość URL

en: Simple
pl: Prosty

en: Simple Value
pl: Prosta Wartość

en: Simple graph
pl: Diagram prosty

en: Simple value
pl: Wartość prosta

en: Single alerts
pl: Pojedyńcze powiadomienia

en: Single graph
pl: Prosty wykres

en: Site news
pl: Tablica ogłoszeń

en: Site news management
pl: Zarządzanie nowościami ze strony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Slides mode
pl: Tryb Slajdów

en: Software agent data
pl: Dane agenta oprogramowania

en: Software agent monitor
pl: Monitor agenta oprogramowania

en: Sorry! I can't find the page!
pl: Przepraszam, nie mogę znaleźć strony.

en: Sort the agents by
pl: Sortowanie agentów według

en: Source
pl: Źródło

en: Source IP
pl: Źródłowe IP

en: Source agent
pl: Agent źródłowy

en: Source group
pl: Grupa źródłowa

en: Source module
pl: Moduł źródłowy

en: Source user
pl: Użytkownik źródłowy

en: Stacked
pl: Skumulowany

en: Stacked area
pl: Obszar Skumulowany

en: Stacked line
pl: Linia skumulowana

en: Standard User
pl: Użytkownik typowy

en: Started
pl: Uruchomiono

en: Static Image
pl: Obrazek

en: Static graph
pl: Diagram statyczny

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Status icon set
pl: Ikona Statusu (set)

en: Step
pl: Krok

en: Style template
pl: Szablon stylów

en: Subject
pl: Temat

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Successfully added
pl: Dodano

en: Successfully added inventory module
pl: Dodano moduł inwentaryzacji

en: Successfully added module to profile
pl: Udało się dodać moduł do profilu

en: Successfully added network profile
pl: Udało się dodać  profil sieciowy

en: Successfully added trap custom values
pl: Dodano wartość dowolną dla pułapki

en: Successfully copied
pl: Skopiowano

en: Successfully copyed
pl: Skopiowano

en: Successfully created
pl: Dodano

en: Successfully created export target
pl: Stworzono obiekt eksportu

en: Successfully created from %s
pl: Udało się utworzyć z %s

en: Successfully created inventory module
pl: Utworzono moduł inwentaryzacji

en: Successfully created recon task
pl: Stworzono zadanie zwiadu

en: Successfully deleted
pl: Usunięto

en: Successfully deleted export target
pl: Usunięto obiekt eksportu

en: Successfully deleted inventory module
pl: Usunięto moduł inwentaryzacji

en: Successfully deleted module from profile
pl: Udało się usunąć moduł z profilu

en: Successfully deleted old events
pl: Usunięto stare zdarzenia

en: Successfully deleted recon task
pl: Usunięto zadanie zwiadu

en: Successfully deleted trap custom values
pl: Usunięto wartości dowolne pułapki

en: Successfully disabled
pl: Wyłączono

en: Successfully enabled
pl: Włączono

en: Successfully reclaimed ownership
pl: Udane przejęcie uprawnień

en: Successfully updated
pl: Zaktualizowano

en: Successfully updated export target
pl: Udało się zaktualizować obiekt eksportu

en: Successfully updated inventory module
pl: Zaktualizowano moduł inwentaryzacji

en: Successfully updated network profile
pl: Udało się  zaktualizować profil sieciowy

en: Successfully updated recon task
pl: Zaktualizowano zadanie zwiadu

en: Successfully updated trap custom values
pl: Zaktualizowano wartości dowolne dla pułapki

en: Successfully validated
pl: Zatwierdzono

en: Sumatory
pl: Podsumowanie

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Sun
pl: Nie

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: System audit log
pl: Log Audytu Systemu

en: System incidents management
pl: Zarządzanie incydentami systemowymi

en: System incidents reading
pl: Wczytywanie incydentów systemowych

en: System incidents writing
pl: Zapisywanie incydentów systemowych

en: System logfile viewer
pl: Przegląd logu systemowego

en: System logfiles
pl: Logi Systemowe

en: Systems management
pl: Zarządzanie systemami

en: T/Q
pl: W/K

en: TCP receive
pl: Odebrane pakiety TCP

en: TCP send
pl: Nadane pakiety TCP

en: Tactical server information
pl: Strategiczne informacje o serwerach

en: Tactical view
pl: Strategiczny

en: Target
pl: Obiekt

en: Target IP
pl: Docelowy IP

en: Target directory
pl: Katalog Docelowy

en: Targets
pl: Obiekty

en: Task
pl: Zadanie

en: Task name
pl: Nazwa zadania

en: Template
pl: Szablon

en: Template name
pl: Nazwa szablonu

en: Template successfully deleted
pl: Szablon pomyślnie utworzono

en: Templates
pl: Szablony

en: Testing
pl: Testowanie

en: Text
pl: Tekst

en: Thanks for using Pandora FMS
pl: Dziękujemy za używanie Systemu Pandora FMS

en: The CSV file must have the fields in the following order
pl: Pola w pliku CSV muszą mieć następującą kolejność

en: The agent's name must be the same as the one defined at the console
pl: Nazwa agenta musi dokładnie odpowiadać zdefiniowanej w konsoli

en: The alert would fire when the module is in critical status
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, gdy moduł wejdzie w stan krytyczny

en: The alert would fire when the module is in warning status
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, gdy moduł wejdzie w stan ostrzegania

en: The alert would fire when the value doesn't match <span id="value"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone gdy warunek nie pasuje do wartości <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value doesn't match <span id=\"value\"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, dla warunku nie pasującego do wartości <span id=\"value\"></span>

en: The alert would fire when the value is <span id="value"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone gdy warunek jest równy <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value is <span id=\"value\"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, dla warunku równego <span id=\"value\"></span>

en: The alert would fire when the value is above <span id=\"max\"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, gdy warunek jest powyżej wartości <span id=\"max\"></span>

en: The alert would fire when the value is below <span id=\"min\"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, gdy warunek jest mniejszy od <span id=\"min\"></span>

en: The alert would fire when the value is between <span id="min"></span> and <span id="max"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone gdy warunek zawiera się pomiędzy wartościami <span id="min"></span> i <span id="max"></span>

en: The alert would fire when the value is between <span id=\"min\"></span> and <span id=\"max\"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, gdy warunek będzie się zawierał pomiędzy wartościami  <span id=\"min\"></span> i <span id=\"max\"></span>

en: The alert would fire when the value is not <span id="value"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone gdy warunek  jest różny od <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value is not <span id=\"value\"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, dla warunku różnego od  <span id=\"value\"></span>

en: The alert would fire when the value is not between <span id="min"></span> and <span id="max"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone gdy warunek jest poza zakresem <span id="min"></span> i <span id="max"></span>

en: The alert would fire when the value is not between <span id=\"min\"></span> and <span id=\"max\"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, gdy warunek nie będzie się zawierał się pomiędzy wartościami  <span id=\"min\"></span> i <span id=\"max\"></span>

en: The alert would fire when the value is over <span id="max"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone gdy parametr będzie powyżej <span id="max"></span>

en: The alert would fire when the value is under <span id="min"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone gdy parametr będzie poniżej <span id="max"></span>

en: The alert would fire when the value matches <span id="value"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone gdy warunek pasuje do wartości <span id="value"></span>

en: The alert would fire when the value matches <span id=\"value\"></span>
pl: Powiadomienie zostanie odpalone, gdy warunek pasuje do wartości <span id=\"value\"></span>

en: The colours meaning:
pl: Oznaczenia kolorów:

en: The connection
pl: Połączenie

en: The current authentication scheme doesn't support creating users from Pandora FMS
pl: Wybrany model autoryzacji nie umożliwia dodawania użytkowników z panelu Pandora FMS

en: The list of IPs separate with carriage return.
pl: Lista adresów IP oddzielonych znakiem końca linii (enter).

en: The new <a href="http://updatemanager.sourceforge.net">Update Manager</a> client is shipped with Pandora FMS 3.0. It helps system administrators to update their Pandora FMS automatically, since the Update Manager does the task of getting new modules, new plugins and new features (even full migrations tools for future versions) automatically.
pl: Nowy klient<a href="http://updatemanager.sourceforge.net">Narzędzia Aktualizacji</ a> jest dostarczany wraz z  Pandora FMS 3.0. Umożliwia on administratorom systemu automatyczną aktualizację systemu Pandora FMS. Menedżer Aktualizacji automatycznie pobiera nowe moduły, wtyczki oraz nowe funkcje (wykonuje nawet pełne migracje narzędzi pakietu dla przyszłych wersji).

en: The regular expression is not valid
pl: Niepoprawne wyrażenie regularne

en: The regular expression is valid
pl: Poprawne wyrażenie regularne

en: The user doesn't have any assigned profile/group
pl: Użytkownika nie przypisano do żadnej grupy/profilu

en: There are no SLAs defined
pl: Nie zdefiniowano żadnych SLA

en: There are no SNMP alerts
pl: Brak powiadomień SNMP

en: There are no SNMP traps in database
pl: Brak pułapek SNMP w bazie danych

en: There are no agents included in this group
pl: W tej grupie nie ma żadnych agentów

en: There are no defined agents
pl: Nie zdefiniowano agentów

en: There are no defined inventory modules
pl: Nie zdefiniowano modułów inwentaryzacji

en: There are no defined network profiles
pl: Nie zdefiniowano profili sieciowych

en: There are no defined reportings
pl: Brak zdefiniowanych raportów

en: There are no export targets configured
pl: Nie skonfigurowano żadnych obiektów do eksportu

en: There are no extensions defined
pl: Brak zdefiniowanych rozszerzeń

en: There are no messages
pl: Brak wiadomości

en: There are no modules to evaluate the S.L.A. from
pl: Brak modułów, wg których można by wyznaczyć SLA

en: There are no plugins in the system
pl: Brak wtyczek w sestemie

en: There are no recon task configured
pl: Nie skonfigurowano żadnych zadań zwiadu

en: There are no scheduled downtimes
pl: Nie zaplanowano przerw technicznych

en: There are no servers configured in the database
pl: Brak skonfigurowanych serwerów w bazie danych

en: There are no servers configured into the database
pl: Brak skonfigurowanych serwerów w bazie danych

en: There are no service elements defined
pl: Nie ma żadnych zdefiniowanych elementów usługi

en: There are no services defined
pl: Nie ma żadnych zdefiniowanych usług

en: There are no trap custom values defined
pl: Nie zdefiniowano wartości  dowolnych dla pułapki

en: There is already an agent in the database with this name
pl: W bazie istnieje już agent o takiej nazwie

en: There is no GIS data for this agent, so it's positioned in default position of map.
pl: Nie ma żadnych danych GIS dla tego agenta, dlatego przyjmuje domyślną pozycję mapy.

en: There is no GIS data.
pl: Brak danych GIS.

en: There is no default map.
pl: Nie ma żadnej domyślnej mapy.

en: There was a problem adding module
pl: Wystąpił problem podczas dodawania modułu

en: There was a problem creating group
pl: Wystąpił problem podczas tworzenia grupy

en: There was a problem creating link
pl: Wystąpił błąd przy tworzeniu łącza

en: There was a problem creating the alert
pl: Wystąpił problem podczas tworzenia powiadomienia

en: There was a problem creating this profile
pl: Wystąpił problem podczas tworzenia tego profilu

en: There was a problem deleting group
pl: Wystąpił problem podczas usuwania grupy

en: There was a problem deleting link
pl: Wystąpił błąd przy usuwaniu łącza

en: There was a problem deleting the alert
pl: Wystąpił problem podczas susuwania powiadomienia

en: There was a problem deleting the module
pl: Wystąpił problem podczas usuwania modułu

en: There was a problem deleting the profile
pl: Wystąpił problem podczas usuwania profilu

en: There was a problem deleting the server
pl: Wystąpił problem podczas usuwania serwera

en: There was a problem deleting the user
pl: Wystąpił problem podczas usuwania użytkownika

en: There was a problem loading agent
pl: Wystąpił problem podczas wczytywania agenta

en: There was a problem loading group
pl: Wystąpił problem podczas wczytywania grupy

en: There was a problem loading profile
pl: Wystąpił problem podczas ładowania profilu

en: There was a problem loading the agent
pl: Wystąpił problem ładowania agenta

en: There was a problem locating the source of the graph
pl: Wystąpił błąd podczas lokalizacji źródła wykresu

en: There was a problem modifying group
pl: Wystąpił problem podczas modyfikowania grupy

en: There was a problem modifying link
pl: Wystąpił problem podczas modyfikacji łącza

en: There was a problem storing Graph
pl: Wystąpił problem przy próbie zapisania wykresu

en: There was a problem updating module
pl: Wystąpił problem podczas aktualizacji modułu

en: There was a problem updating the agent
pl: Wystąpił problem aktualizacji agenta

en: There was a problem updating the alert
pl: Wystąpił problem podczas aktualizacji powiadomienia

en: There was a problem updating the server
pl: Wystąpił problem podczas  aktualizacji serwera

en: There was a problem updating this profile
pl: Wystąpił problem podczas aktualizacji tego profilu

en: There was an error copying the agent configuration, the copy has been cancelled
pl: Wystąpił błąd podczas kopiowania konfiguracji agenta. Kopiowanie zostało anulowane.

en: There was an error deleting the agent, the operation has been cancelled
pl: Wystąpił problem podczas usuwania tego agenta, operacja została anulowana

en: There was an error deleting the alerts, the operation has been cancelled
pl: Wystąpił problem podczas usuwania powiadomień, operacja została anulowana

en: There was an error deleting the modules, the operation has been cancelled
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania modułów, operacja została anulowana

en: There was error on setup the default map.
pl: Wystąpił błąd przy ustawianiu domyślnej mapy.

en: There's a new update for Pandora
pl: Jest nowa aktualizacja dla Pandory

en: There's a new update for Pandora FMS
pl: Znaleziono Nowe Aktualizacje dla Pandora FMS

en: This action del module in policy and\nin all modules use this policy.\n\nAre you sure?
pl: Ta operacja usuwa moduł z polityki\n i z wszystkich używających jej modułów.\n\nJesteś pewny?

en: This agent can be remotely configured
pl: Ten agent może być konfigurowany zdalnie

en: This agent can not be remotely configured
pl: Tego agenta nie można zdalnie konfigurować

en: This agent doesn't have any GIS data
pl: Ten agent nie ma żadnych danych GIS

en: This agent doesn't have any active monitors
pl: Ten agent nie posiada żadnych aktywnych monitorów

en: This agent doesn't have any module
pl: Ten agent nie ma żadnych modułów

en: This extension makes registration of server plugins more easy. Here you can upload a server plugin in Pandora FMS 3.x zipped format (.pspz). Please refer to documentation on how to obtain and use Pandora FMS Server Plugins.<br><br>You can get more plugins in our <a href='http://pandorafms.org/index.php?sec=community&sec2=repository&lng=en'>Public Resource Library</A>
pl: To rozszerzenie upraszcza rejestrację nowych wtyczek. Można tu załadować wtyczki dla Pandory 3.x w skompresowanym formacie (.pspz). Aby uzyskać informacje na temat instalacji oraz sposobu uzyskania wtyczek należy przejrzeć dokumentację.<br><br>Więcej wtyczek można znaleźć na stronie <a href='http://pandorafms.org/index.php?sec=community&sec2=repository&lng=en'>Public Resource Library</A>

en: This extension relies on a proper setup of cron, the time-based scheduling service
pl: To rozszerzenie zależy od właściwej konfiguracji demona Cron - odpowiadającego za planowane uruchamianie zadań

en: This group doesn't have any monitor
pl: Ta grupa nie ma żadnego monitora

en: This is a master server
pl: To jest główny serwer (Master)

en: This is an example of a dashboard widget. A widget may contain elements
pl: Oto przykład gadżetu tablicy ogłoszeń. Gadżet może zawierać różne elementy

en: This is the automatic generated report
pl: Automatycznie wygenerowany raport

en: This is your last activity in Pandora FMS console
pl: To twoja ostatnia czynność w konsoli Pandora FMS

en: This message does not exist in the system
pl: Taka wiadomość w systemie nie istnieje w systemie

en: This operation does not exist.
pl: Taka operacja nie istnieje.

en: This server has no recon tasks assigned
pl: Nie przypisano żadnych zadań zwiadu dla tego serwera

en: This table shows in columns the modules group and in rows agents group. The cell shows all modules
pl: Ta tabela w kolumnach zawiera grupy modułów a w wierszach grupy agentów. Pole zawiera wszystkie moduły.

en: This template does not exist
pl: Taki szablon nie istnieje

en: This user doesn't have any assigned profile/group
pl: Użytkownik nie ma przypisanego żadnego profilu/grupy

en: This user has permissions to manage all. This is admin user and overwrites all permissions given in profiles/groups
pl: Ten użytkownik ma uprawnienia do zarządzania całością systemu. Jest to administrator i ma nadrzędne wszystkie uprawnienia w profilach/grupach.

en: This user has separated permissions to view data in his group agents, create incidents belong to his groups, add notes in another incidents, create personal assignments or reviews and other tasks, on different profiles
pl: Ten użytkownik ma wydzielone prawa do przeglądania danych w podległej sobie grupie agentów, może tworzyć incydenty należące do jego grupy oraz notatki do pozostałych incydentów. Może również tworzyć powiązania osobowe oraz przeglądać zadania użytkowników w pozostałych profilach.

en: Threads / Queued modules currently
pl: Wątków / Modułów aktualnie w kolejce

en: Threshold
pl: Próg zadziałania

en: Thu
pl: Czw

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Time
pl: Czas

en: Time (ms)
pl: Czas (ms)

en: Time from
pl: Czas od

en: Time range
pl: Przedział czasowy

en: Time source
pl: Źródło czasu

en: Time threshold
pl: Próg czasowy

en: Time to
pl: Czas do

en: Timeout
pl: Limit czasu

en: Times fired
pl: Razy odpalono

en: Timestamp
pl: Czas

en: Timestamp from
pl: Czas rozpoczęcia

en: Timestamp in rollover
pl: Znaczniki czasu rozwijane

en: Timestamp or time comparation
pl: Czas, lub znacznik porównania czasu

en: Timestamp to
pl: Czas zakończenia

en: Timezone Offset
pl: Offset strefy czasowej

en: Timezone setup
pl: Ustawienie strefy czasowej

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Do

en: To add more elements, click on "<em>Add widgets</em>" on the top of this page.
pl: Aby dodać kolejne elementy kliknij na "<em>Add widgets</em>" u szczytu strony.

en: To agent(s)
pl: Do agenta(ów)

en: To agent(s):
pl: Do agent(ów):

en: To delete this message, click on the delete button on top right corner of this element.
pl: Aby usunąć tą wiadomość kliknij przycisk Usuń w prawym górnym rogu tego elementu.

en: To do so, just click on the title and drag and drop it to the desired place.
pl: Aby wykonać, po prostu kliknij na tytuł i przeciągnij go w pożądane miejsce.

en: To restore the selected backup, please follow these steps
pl: Aby odzyskać dane z kopii zapasowej, wykonaj następujące kroki

en: Today
pl: Dziś

en: Toggle filter(s)
pl: Przełącz filtr(y)

en: Top
pl: Góra

en: Total
pl: Ogółem

en: Total agents
pl: Agentów Ogółem

en: Total alerts monitored
pl: Łącznie monitorowanych powiadomień

en: Total data
pl: Wszystkie dane

en: Total events
pl: Suma wydarzeń

en: Total modules configured
pl: Suma skonfigurowanych modułów

en: Total monitors
pl: Wszystkich monitorów

en: Total non-init modules
pl: Suma niezainicjalizowanych modułów

en: Total number of packets
pl: Ilość wszystkich pakietów

en: Total records deleted:
pl: Suma usuniętych rekordów:

en: Total running modules
pl: Ilość uruchomionych modułów

en: Total uknown agents
pl: Suma nieznanych agentów

en: Transfer mode
pl: Tryb transferu

en: Trigger when matches the value
pl: Wyzwalacz, gdy spełniona wartość

en: Tue
pl: Wto

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Type
pl: Typ

en: Type at least two characters to search
pl: Wpisz conajmniej 2 znaki, by wyszukać

en: Type at least two characters to search.
pl: Wpisz przynajmniej dwa znaki by szukać.

en: Unable to do SNMP walk
pl: Nie można wykonać SNMP walk

en: Uninitialized modules
pl: Niezainicjalizowane moduły

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown type
pl: Nieznany typ

en: Unknown type:
pl: Nieznany typ:

en: Unmanaged error
pl: Nieobsługiwany błąd

en: Unsupported file type
pl: Nieobsługiwany typ pliku

en: Until
pl: Dopóki

en: Until refresh
pl: Aż do odświeżenia

en: Up
pl: W górę

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update Layer
pl: Zaaktualizuj warstwę

en: Update Manager is one of the most advanced features of Pandora FMS 3.0 Enterprise version, for more information visit <a href="http://pandorafms.com">http://pandorafms.com</a>.
pl: Narzędzie aktualizacji to jedna z najbardziej zaawansowanych funkcji Pandora FMS 3.0 w wersji Enterprise. Więcej informacji można znaleźć pod adresem  <a href="http://pandorafms.com">http://pandorafms.com</a>.

en: Update Manager sends anonymous information about Pandora FMS usage (number of agents and modules running). To disable it, just delete extension or remove remote server address from Update Manager plugin setup.
pl: Narzędzie aktualizacji wysyła anonimowe informacje o sposobie użytkowania Pandory FMS (ilość aktywnych agentów i modułów). Aby wyłączyć tą opcję, po prostu usuń to rozszerzenie z systemu lub usuń adres zdalnego serwera z ustawień wtyczek Menedżera Aktualizacji.

en: Update Server
pl: Serwer aktualizacji

en: Update alert
pl: Aktualizuj powiadomienie

en: Update all
pl: Aktualizuj wszystkie

en: Update group
pl: Aktualizuj grupę

en: Update incident
pl: Aktualizuj incydent

en: Update manager
pl: Aktualizacje

en: Update manager settings
pl: Ustawienia narzędzia aktualizacji

en: Update manager settings updated
pl: Konfiguracja narzędzia aktualizacji zaktualizowana

en: Update map
pl: Zaaktualizuj mapę

en: Update profile
pl: Aktualizuj profil

en: Update server host
pl: Serwer Aktualizacji

en: Update server path
pl: Aktualizuj ścieżkę serwera

en: Update server port
pl: Aktualizuj port serwera

en: Update the graph
pl: Uaktualnij wykres

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Updated at
pl: Zaktualizowany

en: Updated at realtime
pl: Zaaktualizowane w czasie rzeczywistym

en: Updated local component %s
pl: Zaktualizowano lokalny komponent %s

en: Updated module %s
pl: Zaaktualizowano moduł %s

en: Updated network component %s
pl: Zaktualizowano komponent sieciowy %s

en: Updated successfully
pl: Zaktualizowano pomyślnie

en: Updated user %s
pl: Zaaktualizowano użytkownika %s

en: Updating
pl: Aktualizacja

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload CSV file
pl: Prześlij plik CSV

en: Upload MIB
pl: Prześlij MIB

en: Upload file
pl: Prześlij plik

en: Use Enterprise ACL System
pl: Użyj systemu Enterprise ACL

en: Use agent access graph
pl: Używaj wykresu dostępności agenta

en: Use realtime statistics
pl: Użyj statystyk czasu rzeczywistego

en: Use round corners
pl: Używaj zaokrąglonych krawędzi

en: User
pl: Użytkownik

en: User Dashboards
pl: Tablica Ogłoszeń Użytkowników

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: User ack.
pl: Zatw. przez użytk.

en: User detail editor
pl: Edytor danych użytkownika

en: User info successfully updated
pl: Zaktualizowano dane użytkownika

en: User management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: User manager
pl: Menadżer użytkowników

en: User option
pl: Opcja użytkownika

en: User-defined SLA items
pl: Pozycje SLA zdefiniowane przez użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users connected
pl: Podłączeni użytkownicy

en: Users defined
pl: Określonych przez użytkownika

en: Users defined in Pandora
pl: Użytkownicy zdefiniowani w Pandorze

en: Users management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: Using local component
pl: Używaj lokalnego składnika

en: Using module component
pl: Używaj składnika modułu

en: Validate
pl: Zatwierdź

en: Validate event
pl: Zatwierdź zdarzenie

en: Validated
pl: Zatwierdzony

en: Value
pl: Wartość

en: Variable
pl: Zmienna

en: Very serious
pl: Bardzo poważny

en: View
pl: Pokaż

en: View agent details
pl: Pokaż szczegóły agenta

en: View agents
pl: Przegląd agentów

en: View events
pl: Przegląd zdarzeń

en: View incidents
pl: Pokaż incydenty

en: Visible
pl: Widoczne

en: Visual configuration
pl: Konfiguracja wizualna

en: Visual console
pl: Przegląd graficzny

en: Visual map wizard
pl: Kreator map

en: Visual styles
pl: Style wizualizacji

en: WARNING
pl: OSTRZEŻENIE

en: WMI component management
pl: Zarządzanie składnikiem WMI

en: WMI query
pl: Zapytanie WMI

en: WMI server
pl: Serwer WMI

en: WMI server module
pl: Moduł serwera WMI

en: Warning
pl: Uwaga

en: Warning status
pl: Ostrzeżenie

en: Warning weight
pl: Waga ostrzegawcza

en: Web checks
pl: Testy http

en: Web server
pl: Serwer HTTP

en: Web server module
pl: Moduł serwera http

en: Wed
pl: Śro

en: Wednesday
pl: Środa

en: Week
pl: Tydzień

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Weight
pl: Waga

en: Weight Critical
pl: Waga krytyczna

en: Weight Ok
pl: Waga dopuszczalna

en: Weight Warning
pl: Waga ostrzegawcza

en: Welcome
pl: Witaj

en: Welcome message to Pandora FMS
pl: Wiadomośc powitalna systemu Pandora FMS

en: Welcome to Pandora FMS
pl: Witaj w Pandora FMS

en: Welcome to Pandora FMS Web Console
pl: Witaj w Konsoli Sieciowej Pandora FMS

en: Widget cannot be loaded
pl: Nie można załadować gadżetu

en: Width
pl: Szerokość

en: Width x Height - Max value
pl: Szerokość x Wysokość - Maksymalna wartość

en: Without status
pl: Bez statusu

en: Wizard
pl: Kreator

en: Yearly
pl: Co roku

en: Yes
pl: Tak

en: You can not change your password from Pandora FMS under the current authentication scheme
pl: Nie można zmieniać swojego hasła do Pandory, pracując w obecnym profilu autoryzacji

en: You can not change your user info from Pandora FMS under the current authentication scheme
pl: Nie można zmieniać danych użytkownika z konsoli Pandora FMS pracując w aktualnym schemacie autoryzacji

en: You can remotely edit this agent configuration
pl: Możesz zdalnie edytować konfigurację tego agenta

en: You don't have access
pl: Nie masz dostępu

en: You don't have access to this page
pl: Nie masz dostępu do tej strony

en: You don't have enough permission to access this resource
pl: Nie masz wystarczających uprawnień aby mieć dostęp do tych zasobów

en: You have
pl: Masz

en: You have %d unread message(s)
pl: Masz %d nieprzeczytanych wiadomości

en: You must select a Recon Server for the Task, otherwise the Recon Task will never run
pl: Musisz wybrać serwer zwiadu, w przeciwnym przypadku zadanie nigdy nie zostanie uruchomione

en: Your IP
pl: Twój Adres IP

en: Your session is over. Please close your browser window to close this Pandora session.
pl: Sesja zakończona. Proszę zamknąć okno przeglądarki, aby zamknąć sesję Pandory.

en: Your system is up-to-date
pl: System jest w pełni zaktualizowany

en: Your system version number is
pl: Wersja twojego systemu to

en: Zero results found
pl: Nie znaleziono wyników

en: Zoom
pl: Powiększenie

en: Zoom factor
pl: Powiększenie

en: Zoom x1
pl: Powiększenie x1

en: Zoom x2
pl: Powiększenie x2

en: Zoom x3
pl: Powiększenie x3

en: and
pl: i

en: and replace with
pl: i zamień na

en: at
pl: , aktualne od

en: attach_error
pl: błąd dołączania

en: by
pl: autor

en: day
pl: dzień

en: days
pl: dni

en: hour
pl: godzina

en: hours
pl: godzin

en: int
pl: liczba całkowita

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minut

en: month
pl: miesiąc

en: months
pl: miesięcy

en: of
pl: z

en: of Packages
pl: pakietów

en: of defined alerts not fired
pl: zdefiniowanych alarmów nie odpalono

en: of monitors up
pl: działających monitorów

en: of servers up
pl: serwerów uruchomionych

en: of total modules inited
pl: modułów zainicjowanych

en: seconds
pl: sekund

en: secs.
pl: sek.

en: separate fields with
pl: oddzielaj pola znakiem

en: servers down
pl: serwery wyłączone

en: the Flexible Monitoring System
pl: Elastyczny System Monitorowania

en: times
pl: razy

en: to
pl: do

en: unread message(s)
pl: nieprzeczytanych wiadomości

en: week
pl: tydzień

en: weeks
pl: tygodni

en: wrote
pl: zapisano
